6 خطر و تاثیر پوشیدن کفش پاشنه بلند در دوران بارداری

بعد از در آوردن کفش های پاشنه بلند، عضلات پاهایتان را ماساژ دهید. در امان باشید لازم است از کفش های مناسب استفاده کنید . در انتخاب کیف باید دقت زیادی داشته باشید زیرا یکی از اجزای استایل است که در اولین نگاه دیده میشود و خیلی از افراد نوع استایل شما را بر اساس کیفی که در دست گرفتهاید، آنالیز میکنند. خیلی دور از انتظار نیست که بگوییم احتمالا مخترع کفشهای پاشنه بلند لژدار یا پلتفرم، گروهی از پزشکان ارتوپد بودند. کفش لژدار تکاملِ زیبایی کفش پاشنه بلند را ندارد، انگار چیزی در طراحی این کفش ناقص است! این کفی ها برای کتانی های لژدار طراحی شده است. این بازیگر با فیلم «یلدا» به کارگردانی مسعود بخشی، در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر هم فیلم پالتویی به رنگ سبزتیره پوشیده بود و با لباسهای دیگرش تیپ ساده، راحت و دلپذیری درست کرده بود. جذابیت و زیبایی کفشهای پاشنه بلند خود به تنهایی دلیل قانعکنندهای برای پوشیدن این کفشها با هر نوع سبک پوششی است.

از آنجایی که صدف بیشتر وقتها آرایش ندارد این رنگ میتواند با انعکاس نور روی صورت اش، او را سرحالتر نشان دهد. هرقدر این شیب بیشتر شود، حفظ تعادل با آن کفشها سختر شده، و تحمل وزن روی پاشنهها سخت و سختتر میشود. فقط لازم است با توجه با استایلی که دارید انتخاب کنید مثلا اسپرت یا رسمی و سپس با توجه به نوع کفشی که به آن علاقه دارید، خواهید توانست کیف مورد نظرتان را انتخاب کنید. پوشیدن کفش پاشنه بلند به خصوص در اواخر بارداری می تواند باعث تورم پاها شود. اگر بتوانید بدون زمین خوردن به راحتی حرکات موزون انجام دهید، شما در این کار حرفهای شده اید.

کیفهای که از سایزی به اندازهی یک کف دست شروع میشوند و نهایتا به ۲۰ سانتیمتر میرسند. این کفی حداقل باید سه میلیمتر ضخامت داشته باشد تا دردهای کف پا را تا حد زیادی کم کند. این کیف ها مناسب استفاده روزانه هستند و برای خانم های شاغل و مادرهای خانه دار بسیار مناسب هستند و اکثر اوقات حکم یک ساک دستی را ایفا می کنند. برخی از عوامل میتوانند در انتخاب این کفش ها بسیار موثر واقع گردند. بهتر است در انتخاب کفش برای بچهها به انعطافپذیری و راحتی آن دقت بسیار زیادی داشته باشید. این کیفها هم به صورت دستی، دوشی، ضربدری و کمری طراحی شدهاند. این مورد درباره این لباس هم وجود داشت و باعث میشد در کنار راههای ضخیم لباس دیده شدن او را برجستهتر کند.

ظاهر صدف با کنار هم قرار گرفتن رنگهای خاکستری مختلف و مشکی یکدست و متناسب شده بود. پس اگر شما هم با مشکلات مشابه دست و پنجه نرم کردهاید و به به دنبال رسیدن به پاسخی برای پرسش چگونه کفش پاشنه بلند انتخاب کنیم؟ اگرمیخواهید در کمترین زمان لباسهایتان را با پالتوی سبزتیره هماهنگ کنید و ظاهری شیک و مطمئن داشته باشید به شما پیشنهاد میکنیم بلوز سفید یا سیاه و شلواره جین تیره رنگ انتخاب اولتان باشد. او در جشنواره ونیز که برای فیلم «ناپدید شدن» رفته بود؛ رنگ سیاه و سفید را انتخاب کرده بود که ناخوداگاه فرد را پختهتر و رسمیتر نشان میدهد؛ البته مدل موهایاش هم که بلندتر از معمول بود بیتاثیر در این جنبه نبود. صدف کفش راحتی بیبند هم پوشیده بود. البته صدف همیشه هم با چنین پوششهایی نبوده و به نظر میرسد در بعضی مواقع مثل همین یکی دو بار آخر در انتخاب لباسهایش این طور عمل کرده.