30 مدل پاشنه که هر خانمی باید آن را بشناسد – استایلی

پس توصیه میکنیم عجله را کنار بگذارید و با برداشتن گامهای کوچک و تلاش برای حفظ تعادل زمان کافی برای راه رفتن با کفش پاشنه بلند اختصاص دهید و انتظار نداشته باشید که سرعت راه رفتن شما با زمانی که کفش تخت یا کتانی پوشیدهاید یکسان باشد. پس اگر هنگام خرید کفش پاشنه بلند، کفشی را امتحان کردید و موقع پوشیدن آن احساس درد کردید بدون تردید آن کفش را کنار بگذارید. خرید کفش پاشنه دار زنانه شاید برای همه خانمها دغدغه نباشد، اما یک پنجم خانمها معمولا علاقه زیادی به این نوع کفشها دارند و کفشهای پاشنه دار را به سایر انواع کفش ترجیح میدهند. با کفشی که تنگ یا گشاد باشد نمیتوان به درستی راه رفت و اگر کفش ساختار مناسبی نداشته باشد یا از مواد ارزان قیمت تهیه شده باشد انتخاب مناسبی برای شما نخواهد بود اگر قصد خرید کفش پاشنه بلند راحت و مناسب را دارید سه نکته اساسی را در این مورد در ادامه این مقاله مطالعه کنید.

هنگام خرید کفش برای کودک از او سوال کنید که آیا پایش در داخل کفش راحت است یا خیر. پاشنه بلاک به دلیل ضخامت بیشتری که نسبت به پاشنه های دیگر دارد، جزو کفش های راحت، خوش فرم و محکم است. ممکن است انگشتهای دخترتان تاول بزنند و ملتهب شوند و یا لبه های کفش پوست پا را اذیت کند و یا به علت فرم غیر استاندار کفش پا درد زیادی را حتی موقع ایستادن تحمل کند. بنابراین صرفا به خاطر شماره کفش آن را انتخاب نکنید. اگر از کفشهای جلو باز استفاده میکنید نوع سیلکونی آن مناسبتر است. کفش های نو در ابتدا کمی تنگ هستند و آسان ترین راه برای جا باز کردن آن ها این است که یک کیسه آب را داخل کفش قرار داده و یک شبانه روز در فریزر قرار دهید. عددها را در این فرمول قرار دهید. انتقادات و پیشنهادات خود را نیز در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

و در آخر همین مطلب برای راحتی شما ما لیست 30 مدل از بهترین و شیک ترین کفش های پاشنه بلند دخترانه را قرار داده ایم. هیچ گاه کفش تنگ را به امید اینکه جاباز خواهد کرد انتخاب نکنید. اگر کفش پاشنه بلند شما جدید و کمی تنگ میباشد بهترین راه استفاده از کرمهای ابرسان است. یک کفش بزرگ و گشاد هم میتواند به اندازهی کفش تنگ برای پای در حال رشد کودک شما مشکل آفرین باشد. بعضی از خانوم ها صبح ها به خرید کفش میپردازند.باید بگوییم که بهترین وقت برای خرید کفش پاشنه دار هنگام عصر است.در بعد از ظهر ورم بدن نسبتا کمتر میشود،و باعث میشوند شما یک کفش خوب انتخاب کنید. هنگام خرید کفش پاشنه دار زنانه، با توجه به سایز پای خود کفش پاشنه بلند را بخرید.

با این حال، مهم این است که هنگام خرید کفش پاشنه بلند برای دخترتان، یک انتخاب درست انجام دهید، زیرا در غیر این صورت آسیب جدی به پای دخترتان وارد می شود. در برخی از صندلها یا کفشهای پاشنه بلند یک بند طراحی شده که روی مچ پای فرد بسته میشود تا فرد بتواند راحتتر از کفش استفاده کند، اگر کفش انتخابی شما از این بندها داشت کفش را امتحان کنید و مطمئن شوید که این بند روی برآمدگی مچ پایتان قرار نگیرد. این بند هم در حفظ تعادل و هم در کاهش فشار به مچ پا تاثیر چشمگیری خواهد داشت.