30 مدل پاشنه که هر خانمی باید آن را بشناسد – استایلی

این مدل کفش زنانه پاشنه بلند، مدل ساده و نرمال پاشنه بلندها محسوب میشود. خرید کفش پاشنه دار زنانه شاید برای همه خانمها دغدغه نباشد، اما یک پنجم خانمها معمولا علاقه زیادی به این نوع کفشها دارند و کفشهای پاشنه دار را به سایر انواع کفش ترجیح میدهند. اگر میخواهید یک استایل خارق العاده بسازید،میتوانید تمام لباس های خود را یک رنگ بپوشید و علاوه بر آن نیز کفش های خود را هم همان رنگ انتخاب کنید.این باعث میشود که لباس های شما نیز جذابتر به نظر برسد. کفشهای کنده کاری شده الگوهای خلاقانهای روی خود دارند که پای شما را بیشتر تبدیل به قطعهای از آثار هنری مدرن میکند. مدلهایی از کفشه پاشنه بلند وجود دارد که ارتفاع آنها بیشتر از 6 اینچ است، رادیومدا توصیه میکند که این کفشها را به دلیل طول و ارتفاع شگفتانگیزی که دارند، نه برای استایل کژوال بلکه برای موقعیتهای خاص نگهدارید. از آنجایی که تنوع طراحی و مدل کفش زنانه پاشنه بلند بالاست، از یک طرف انتخاب را برای شما سخت میکند و از طرفی دیگر هر اندازه که سختپسند باشید، دست شما را برای خرید هر نوع آیتم خاصی باز میگذارد.

به جز این سه آیتم از انواع مدل کفش زنانه پاشنه بلند، چند آیتم پرطرفدار دیگر هم هستند که شاید شما یک جفت از آنها را در کمدتان داشته باشید. طبق تحقیقات انجام شده ،استفاده از کفش پاشنه بلند ،اعتماد به نفس خانوم ها را تا ۴۰ درصد افزایش میدهد.پس اگر میخواهید یک کفش پاشنه بلند خوب را انتخاب کنید در ادامه با ما باشید. یک استاد پزشکی در سیستم بهداشت دانشگاه لویولا ، پیشنهاد می کند که پای خود را روی یک مقوا گذاشته و دور آن خط بکشید . اگر کفش شما کمی تنگ است فریز کردن به افزایش سایز آن کمک می کند و کفش را کش می دهد . با پوشیدن این نوع کفش ها احساس اعتماد به نفس داشته و احساس می کنند فرم بدن شان به حالت مناسبی دیده می شود .

البته سبک پایه این محصول در نمونههای دیگر چون کفشهای آکسفورد، لوفر، نیمبوت و دیگر کفشهای زنانه جلو بسته و بنددار رسمی نیز دیده میشود. فرم مخروطی و اندازه کوتاه پاشنه، از قابلیتهای اصلی این نوع محصول میباشد. از آن جایی که پوشیدن کفش های پاشنه بلند به پاشنه پا فشار زیادی وارد می کنند ، استفاده ی طولانی مدت از این نوع کفش ها سبب بروز خار پاشنه می شود . این عارضه یکی از مشکلات شایع در افرادی است که به طور منظم کفش های پاشنه بلند می پوشند . خوانید یکی از علل آن فشارهای مداوم و دائمی می باشد . آنها به طور کلی از هر نوع متریالی ساخته میشوند اما بهترین متریالی که روی این کفشها به کار رفته، چرم است.

خانمها از این نوع کفشها در مهمانیها و مجالس به دلیل زیبایی بیشتر استفاده میکنند. کفش مناسب، نقش مهمی در زیبایی ظاهری و آراستگی استایل هر شخصی ایفا میکند؛ با اینکه در دنیای مد، این روزها کفش های بدون پاشنه، به دلیل راحتی بیشتر مورد توجه قرار گرفتهاند اما کفش های پاشننهدار، جذابیت و زنانگی را به شما هدیه میدهند. اگر شما در طول روز ساعت طولانی روی پای خود ایستاده اید لازم است به یاد داشته باشید که کفش های پاشنه بلند می تواند برای پاها ، کمر و گردن خطر سازد باشد و در کم ترین زمان ممکن اثرات نامطلوب خود را بجا گذارد .