30 مدل پاشنه که هر خانمی باید آن را بشناسد – استایلی

این نوع از پاشنه، جز بهترین و پرطرفدارترین نمونههای تولیده شده میباشد. یکی از بهترین رویهها را در کفش پاشنه بلند را میتوانید در چرم جنس چرمی مشاهده کنید؛ ضمنا اگر عادت پوشیدن کفش پاشنهدار را ندارید، کفشهایی را انتخاب کنید که رویه ضخیمتری داشته باشند. اگر به دنبال کفش پاشنه دار زنانه شیک و راحت هستید پیشنهاد می شود این مقاله را تا انتها بخوانید. Kitten Heel (گربهای): اگر از آن دسته از بانوان هستید که با راه رفتن با کفش پاشنه بلند راحت نیستند و یا قد بلندی دارید، اما همچنان کفش پاشنه دار را دوست دارید؛ پیشنهاد ما به شما استفاده از این نمونه پاشنه است.

پیشنهاد مطالعه: برای مطالعه بیشتر مطالب مد و زیبایی مطلب با این روشها کفش پاشنه بلندتان را ساعتها بپوشید! از طرف دیگر به جرات میتوان گفت جذابیت رنگ مشکی را سایر رنگ ها ندارند. انتخاب یک کفش پاشنه بلند ،به همین سادگی هم نیست.بیشتر خانوم ها یک کفش پاشنه بلند با قیمت بالا خریداری میکنند،اما بعد از گذشت مدتی از خرید خود پشیمان میشوند.ما در این مطلب نکاتی را برای خرید کفش پاشنه بلند ،به شما ارائه میکنیم تا با خرید یک جفت کفش پاشنه بلند،استایل خود را دگرگون کنید. خرید کفش پاشنه بلند به همین سادگی ها هم نیست.برای خرید کفش های پاشنه بلند باید یک سری نکات را رعایت کنید.در مطلب زیر ما به شما عزیزان راهنمای خرید کفش پاشنه بلند را ارائه میدهیم تا یک خرید تاریخی داشته باشید. یکی از جذاب ترین کفش ها برای خانوم ها ،کفش پاشنه بلند است.در بسیاری از فیلم ها و سریال ها ،سلبریتی ها را با ظاهری جذاب مشاهده میکنید ،و شایداز خود بپرسید که چگونه استایل خاصی برای خود میسازند.پاسخ این سوال خیلی ساده است.استفاده از لوازمی که شاید شما به آنها دقت کافی ندارید.

آنها زیبایی خانمها را دوچندان میکنند و علاوه بر این که قد آنها را بلندتر نشان میدهند، اعتماد به نفس آنها را نیز افزایش میدهند. هرچه فاصلهی پاشنه تا کفی پنجه کفش بیشتر باشد، کنترل تعادل سختتر و تحمل وزن شما بر روی پاشنه غیرممکنتر میشود. Decorative Heel (دکوری): پاشنه تزئین شده، زیبایی رویایی به کفش شما میبخشد. کفش پاشنه بلند نماینده و سمبلی از زنانگی و زیبایی است؛ اما کفش لژدار تنها این موضوع را تداعی میکند که یک خانم تنها جهت افزایش قد آن را به پا کرده است. از ویژگی های این پاشنه می توان به تغییر ضخامت از ابتدا تا انتها، انحنا و هلالی از قسمت درونی آن اشاره کرد. پاشنه فلر و پهن، تفاوت جزئی در دو سطح پاشنه دارند که ابتدای پاشنه فلر نازک تر است و رفته رفته پهن تر می شود.می توان گفت همه پسند نه، اما خاص پسند هستند. ضخامت گوه مانند این پاشنه موجب راحتی در پوشیدن و راه رفتن می شود.خانم ها در تابستان علاقه زیادی به پوشیدن کفش پاشنه دار با پاشنه های گوه ای دارند.

پاشنه کفش یکی از مهمترین فاکتور های خرید شما عزیزان است.شما باید قبل از خرید کفش پاشنه بلند،پاشنه کفش را بررسی کنید.پاشنه ها امروزه بیشتر از جنس پلی استر میباشند.پاشنه را طوری انتخاب کنید که بعد از یک پیاده روی معمولی ،کمر و زانوی شما آسیب نبیند.از این رو شما عزیزان باید کفشی را انتخاب کنید که پاشنه معمولی داشته باشد.پاشنه های بلند تر از حد معمول بسیار فانتزی هستند و انتظارات شما را براورده نخواهند کرد. انعطاف کفش را مورد آزمایش قرار دهید: برای اینکه میزان انعطاف کفش جدید را آزمایش کنید؛ باید با یک دست پاشنه و با دست دیگر پنجه کفش را به سمت داخل خم کنید. شما عزیزان می توانید با مطالعه هر مورد به اطلاعات بیشتر در خصوص محصول انتخابی تان دست پیدا کنید. از این رو، شما برای حفظ تعادل مجبور هستید که بدن خود را به جلو بکشانید، که این مورد موجب فشار مضاعف بر قسمتهای جلویی پا میشود.