18مدل کفش پاشنه بلند زیبا و شیک با قیمت روز – ورندل

همچنین این مدل کفش مردانه بیشتر با شلوارهای جین، کتان یا اسلش پوشیده شده و مناسب برای استایلهای نیمه رسمی و اسپرت هستند. این رنگ نیز در بسیاری موارد قابلیت ست شدن زیادی دارد و به استایلهای متنوعی میآید. برای تهیه کفش مردانه فارغ از انواع مدلی که دارد، موارد متعددی باید در نظر گرفته شود؛ اهمیت به جنس و راحتی کفش، بررسی مدل زیره و پاشنه و سایز بندی متنوع از مسائلی است که هنگام خرید و تهیه کفش مردانه باید به آنها دقت کرد. کاربرد: کفش های پاشنه بلند را در جاهای مختلفی میتوان استفاده کرد.از موارد مصرف این کفش ها ؛مهمانی ها،مجالس رسمی،ادارات،دورهمی ها و … از معروفترین برندهای ایرانی تولید کننده محصولات و کفش های چرمی میتوان به چرم مشهد و نوین چرم اشاره کرد. کفش کتانی را نیز میتوان در بخشی از این دستهبندی قرار داد. کفش پاشنه بلند بپوشید.

جالب است بدانید ،در زمان های قدیم فقط مرد ها کفش پاشنه بلند میپوشیدند.در سال ۱۵۹۹ میلادی شاه عباس یکم ،با یک جفت کفش پاشنه بلند روانه اروپا شد.این سفر باعث شد اروپایی ها شیفته کفش پاشنه بلند شوند.و همانجا دستور طراحی و تولید این نوع کفش ها را دادند . اگر پای شما کوتاه است کفش با بند T شکل نخرید، چون پاهای شما را کوتاه تر و عرض آن را بیشتر نشان میدهد. همچنین این کفیها سرعت گام برداشتن شما را نیز بیشتر میکنند. آیا می دانید مدل پاشنه ها بیشتر از انواع مدل کفش هاست؟ کفش مشکی مردانه یکی از بیحاشیهترین و سادهترین انتخابها برای انواع استایل آقایان است.

کفش پاشنه دار زنانه انواع متنوعی دارد که در ادامه معرفی خواهیم کرد. کفش پاشنه بلند پهن جدید طوری طراحی شده که پای بانوان در آن احساس راحتی کند و راحت در مراسم و مهمانیهای دورهمی بتوان با آن راه رفت و با مهمانها معاشرت کرد. پوشیده شود. به همین دلیل در نظر گرفتن هزینه برای داشتن یک یا چند جفت کفش مشکی مردانه شبیه نوعی سرمایه گذاری است. با این وجود این نکته را نیز باید مد نظر داشت که پوشیدن طولانی مدت این کفشها، ممکن است فرم پاهایتان را خراب کند، سلامت جسم شما را به خطر انداخته و به کمر و ستون فقراتتان آسیب بزند. از آن جایی که سایز پای آقایان تنوع زیادی دارد، معمولا برندهای تولید کننده کفش یک مدلهایی نیز برا اساس اندازههای بزرگ تر پا تولید میکنند که ممکن است از نظر ظاهر سادهتر باشند؛ برای مثال کفش مردانه سایز 47 هم به سختی پیدا میشود و هم اگر پیدا شود، احتمالا مدل سادهای خواهد داشت.

کفش مردانه توسط برندهای مختلفی در سراسر دنیا تولید و به بازار عرضه میشود. این پلتفرم باعث میشود که کفش انحنای طبیعی پا را کمتر تحت تأثیر قرار دهد و گام برداشتن با کنترل بیشتری انجام شود. یکی از مدل های محبوب انواع کفش مردانه که بسیاری از آقایان آن را دوست دارند، کفش مردانه کالج است. بهترین انتخاب برای استفاده روزمره و ارتفاع آن بین ۷ تا ۱۰ سانتی متر است. با وجود این، کفش مردانه چرم تبریز هنوز در بین کلاسیک پوشان و آقایانی که به راحتی و دوام کفششان اهمیت میدهند مشهور است و جزو بهترین جنس کفش مردانه ایرانی به شمار میآید.