18مدل کفش پاشنه بلند زیبا و شیک با قیمت روز – ورندل

اگر از جمله کسانی هستید که در جا کفشیتان هزاران رنگ کفش پاشنه بلند وجود دارد، میتوانید با خیال راحت به سراغ رنگهای تند و شارپ و خاصتر بروید، مانند رنگهای سرخابی، زرد یا حتی رنگهای نئونی. طراحی با فرم باریک و بلند، جذابیت و وقار زنانه را نمایان میکند، ضمن اینکه پاهایتان را نیز کشیدهتر نشان میدهد. برای برخی موقعیت ها و لباس ها پوشیدن این کفش ها اجتناب ناپذیر است اما می توان با انتخاب درست و شناخت ویژگی های انواع آنها، ضمن افزودن بر زیبایی و کاربرد، از مضرات آنها نیز کاست. به دلیل اینکه با پوشیدن کفش پاشنه بلند تمام فشار ناشی از وزن بدن به پنجه پا تحمیل میشود، طی استفاده طولانی مدت از کفش پاشنه بلند ممکن است دچار درد در کف پنجه پا شوید.

امروزه کفشهای پاشنه بلند علاوه بر تنوع در رنگ و طرح، از متریالهای مختلفی تولید میشوند که قیمت پایینتر بعضی از آنها ممکن است برخی از افراد را وسوسه کند. درست بین این ۲ انگشت رگ عصبی وجود دارد که چسب فشار روی آن را کمتر می کند و باعث می شود فشار کمتری روی قسمت توپ پا وارد شود. علاوه بر این، با پوشیدن این نوع کفش، پا ها هنگام حرکت چرخش طبیعی ندارند زیرا پای شما به صورت مستقیم و بدون خم شدن حرکت می کند. پس سراغ زیرهای با شیب ملایم بروید تا هم تعادل را بهتر حفظ کنید هم فشار زیادی روی کمر و زانوانتان وارد نشود. اگر میخواهید کفشی با پاشنهی بسیار بلند خریداری کنید، به سراغ مدلهای بند دار بروید. خرید کفش پاشنه بلند در هنگام صبح سایز کوچکتر را خریداری خواهید کرد.

اگر معیار انتخاب شما راحتی است، پس باید کفش لژدار را انتخاب کنید، ولی اگر به این نوع کفش زنونه علاقهای ندارید، در بین انواع کفش پاشنه بلند بهتر است مدلهای پاشنه پهن را خریداری کنید. هنگامی که شما پای خود را در یک کفش تنگ می کنید و یا کفش هایی که پای شما را به اشکال غیر طبیعی (مانند کفش پاشنه دار) در می آورند، شما فشار زیادی بر دو طرف پا و انگشتان وارد می کنید. این بدان معنی است که وقتی پا برهنه راه می رویم یا کفش هایی می پوشیم که باعث می شود پاشنه پا به زمین برسد، می تواند درد و کشیدگی زیادی در این عضلات و تاندون ها ایجاد شود. پاشنه پا در حالت برداشته شده، پاشنه ها می توانند یک تغییر فیزیولوژیک در عضلات و تاندون های اطراف مچ پا ایجاد کنند.

پوشیدن کفش پاشنه بلند زنانه باعث ایجاد قوس در کمر می شود، این قوس قفسه سینه را به جلو هل می دهد. توجه به جنس کفشهای پاشنه بلند یکی دیگر نکات قابل توجه در هنگام خرید است. یکی از گامهای بسیار مهم در خرید کفش پاشنه بلند توجه به فاکتور قیمت در آنها خواهد بود. هرچقدر که زیره با کیفیتتر و اصولیتر ساخته شده باشد، راحتی و تعادل شما بیشتر خواهد بود. آیا این نوشته رویال گلامور برای خرید کفش پاشنه بلند برایتان مفید بود؟ این مدل از پاشنه بلندها علاوه بر حفظ ظاهر کفش، راحتی خوبی را نیز برای شما فراهم میکنند. اگر کفش پاشنه بلند مناسب خود را انتخاب کردید، از فروشنده بخواهید تا آن را برای مدت طولانیتری در فروشگاه بپوشید.