۴۰ مدل کفش پاشنه بلند تابستانی جذاب

نیم ساعت قبل از آنکه کتانی خود را به پا کنید آنها را درون فریزر قراردهید. به مدت 30 دقیقه کفش پاشنه بلند خود را درون فریزر قراردهید! فراموش نکنید تنها به مدت کوتاهی این کار را انجام دهید چرا که استفاده از جوراب خیس به مدت طولانی موجب ایجاد قارچ انگشتان پا و عارضههای پوستی میشود. فراموش نکنید که شما میتوانید نظرات، تجربیات و سوالات خود را در پایین همین صفحه در بخش “ارسال نظر” با ما و همراهان ستاره به اشتراک بگذارید. اگر از آن دسته خانمهایی هستید که از کفش پاشنه بلند دل خوشی ندارید، با امتحان کردن این مدل نظرتان تغییر خواهد کرد.

این مدل کفش ها را می توانید برای مهمانیها انتخاب کنید و هراز گاهی به مدت کوتاه به پا کنید.چرا که استفاده طولانی مدت از آنها مشکلات عدیدهای از جمله انحراف انگشتان پا را به وجود میآورد. تنوع کفشهای پاشنه دار نیز مانند سایر کفشها به قدری زیاد است که گاهی انتخاب را مشکل میکند. در میان پاشنههای بلند، این مورد شرایط خوبی را فراهم میکند که بتوانید مانند زمانی که کفشهای تخت میپوشید، گامهای بلند بردارید؛ پاشنههایی که درعین حال به پای شما نیز فشار زیادی وارد نمیکند. کفشی که بهدرستی طراحی شده باشد و جنس موادی که در آن بهکار رفته، مرغوب باشد، راحت و بادوام خواهد بود. احتمالا در کمد هر خانمی یک جفت کفش پاشنهدار جلوباز (Peep-toes) پیدا میشود، کفشی که پشتبسته است و انگشتهای پا از جلوی آن به بیرون سرک میکشند. یک جفت کفش پاشنه بلند کلاسیک مشکی بخرید و هر زمانی نمیدانستید چه کفشی بپوشید، همین را انتخاب کنید.

برخی زیبایی را ملاک قرار میدهند و برخی دیگر سلامتی را؛ اما آنچه در اینجا مهم است ترکیب برخی از معیارهای مهم در انتخاب کفش مورد نظر است. کفشهایی که نوک گرد دارند، فضای بیشتری به انگشتهای پا میدهند و بنابراین، میتوانید مدت طولانیتری آنها را بهپا داشته باشید. کفشهای پامپز (Pumps) که میتوانید خیلی ساده به آنها کفش پاشنه بلند هم بگویید، خیلی شبیه کفش سوزنی هستند. کفش تنگ هم باعث قرمزی، تاول یا ماجراهای ناخوشایند دیگری میشود. همه این عوامل دست به دست هم داده و زمینه ساز بروز کمردردهای شدید خواهند شد . همه برندها سایز یکسانی ندارند. ۹- سایز کفش را بررسی میکنید؟ هنگامی که محققین دانشگاه آلاباما در بیرمنگام ، به بررسی آسیب کفش های پاشنه بلند پرداختند ، دریافتند که بیشترین صدمات در ناحیه مچ پا ایجاد می شود . در حالی که منبع اول الهام یعنی کفش بالرینها بیشتر حال و هوایی شیک و زنانه دارد، منبع دومی بیشتر یادآور حالتی قوی و جذاب است.

یعنی از بالا پهن است و وقتی به زمین میرسد باریک و نوکتیز دیده میشود. پوشیدن کفشهای پاشنهدار توسط خانمها برای سالهای سال رایج بوده است. در سال 2021 ، دانشگاه آلاباما در بیرمنگام آمار عجیبی در مورد مضرات کفش های پاشنه بلند ( high heels ) منتشر کرد . ظاهر نه چندان زیبای کفش لژدار نسبت به کفش پاشنه بلند، باعث شده است تا این مدل برای مراسم رسمی، اداری (محیط کار یا دانشگاه) و مجالس مناسب نباشد. سپس دور تا دور مقوا را طبق الگوی پای تان برش دهید . همانطور که از اسم این کفش مشخص است، کفش پاشنه بلند با بند دور مچ به وسیله بندی به دور مچ پا بسته میشود که گاهی نه همیشه، با دیزاین کفش پشت بنددار ترکیب میشود تا پا در آن ایمنتر باشد. سعی کنید کفش های خود را طوری انتخاب نمایید که میزان بلندی آن بیش از حد نباشد .