کفش پاشنه بلند&#8208 پوشیدن و راه رفتن با کفش پاشنه بلند

که میتواند بسیار دردناک باشد. پاشنه این کفش، بسیار نازک و مانند تیغه چاقو و خنجر استیلتو است.در ایتالیا گونه ای خنجر ساخته می شود که به استیلتو مشهور است علت نام گذاری این مدل کفش پاشنه دار نیز همین است پیشنهاد می شود اگر قد شما بلند است ویا راه رفتن با کفش پاشنه بلند برای شما دشوار است از این مدل کفش پاشنه دار استفاده نکنید،بهترین گزینه برای شما خریداری کفش پاشنه بلند مدل کوبایی ویا کفش پاشنه ویرگولی می باشد.( پاشنه ی کوبایی را در بیشتر مدل های کفش پاشنه بلند آکسفورد مشاهده می کنید .) افرادی که زمان پوشیدن کفش پاشنه بلند احساس خستگی می کنند بهتر است از کفش پاشنه دار مدل بلاک استفاده کنند زیرا این مدل کفش زنانه طوری طراحی شده که وزن بدن را روی پا به شکل درستی تقسیم می کند و فشار را از روی پنجه برمی دارد .کفش پاشنه بلند بیشتر برای مهمانی های شبانه کاربرد دارد هر چند که بعضی بانوان برای ایجاد استایلی شیک به صورت روزمره هم از آن استفاده می کنند .

فشار پنچه کفش موجب می شود که پوست این قسمت تحت فشار قرار گرفته و برجسته شود و چون در زیر پوست استخوان برجسته مفصل قرار دارد ، این فشار شدت پیدا کرده و باعث آزردگی و درد می شود . برای کاهش فشار به روی اعصاب انگشتان پا کافی است انگشت سوم و چهارم را با یک نوار چسب بهم بچسبانید. 3. از نوک انگشت شست خود یک خط بکشید. اگر این کار را نمی کنید، کفش های نوک هشتی را انتخاب نکنید. پاشنه صندل ها می توانند کوتاه، متوسط یا بلند باشد که هر کس متناسب با سلیقه و لباس خود، آنها را انتخاب می کند.

هیچ چیزی لباس تابستانی را مانند یک جفت صندل پاشنه دار تکمیل نمی کند. قبل از اینکه کفش پاشنه بلند خود را به پا کنید و بپوشید یک جفت جوراب را درون آب داغ قرار داده و سپس کتانی پاشنه دار خود را بپوشید. سپس کفش را در فریزر بگذارید تا آب یخ بزند . در این نوع کفش، مدل هایی وجود دارد که بسیار عجیب و غریبند و به نظر می رسد که برای افراد عادی مناسب نباشد. کمتر کسی را میتوان یافت که عاشق کفشهای پاشنه بلند نباشد. اما خودتان می دانید کفش های پاشنه بلند در دراز مدت به ستون فقرات آسیب می رساند پیشنهاد ما این است که فقط برای مجالس و مهمانی ها از این سری بپوشید. از این نوع کفش پاشنه بلند می توان در مهمانی های نیمه رسمی، دوستانه و حتی محل کار نیز استفاده کرد. در این سبک کفش بیشتر جنبه زیبایی آن مطرح است؛ لذا عمدتا در مهمانی های شبانه و برنامه های رسمی از آن استفاده می شود.

این سبک با لباس های بلند، کوتاه و شلوار تناسب کامل دارد. این سبک کفش ظرافت خاصی به پاها می بخشد. این کفش های تابستانی، تقریبا با هر لباسی مناسب بوده و به آن ظرافت خاصی می بخشد. قسمت روی کفش، تقریبا به طور کامل برآمدگی روی پا را می پوشاند. این نوع کفش پاشنه بلند معمولا در حدود 7 سانت پاشنه دارند و قسمت جلوی کفش ارتفاعی ندارد. از نام دکوری پیداست که چنین پاشنه های خاص نمایانگر طرح های خلاقانه و جذاب از ذهن طراحان است.این نوع کفش پاشنه دار مناسب جشن ها و میهمانی هاست.هر خانمی دست کم یک تا دو جفت کفش با پاشنه های رویایی دکوری در جاکفشی خود دارد. این مدل کفش در قسمت جلو به اندازه یک روزنه یا درز باز است. قسمت جلوی کفش می تواند باز یا بسته باشد و ارتفاع پاشنه در آن متفاوت است.