کفش پاشنه بلند&#8208 پوشیدن و راه رفتن با کفش پاشنه بلند

چون کنترل این کفشها سختتر از کفشهای تخت است، کفی آنها باید منعطفتر باشد. اگر مطمئن نیستید که تمام شب را با کفش پاشنه بلند دوام میآورید تعدادی چسب زخم همراه خود داشته باشید تا در صورت ایجاد درد و تورم آنها را به روی قسمتهای آسیب دیده قرار دهید. با این که اغلب خانم ها می دانند انتخاب کفش های پاشنه بلند گزینه مناسبی برای سلامت پاهایشان نیست ، باز هم علاقمند به خرید آن هستند . برخی از کفشهایی با پاشنه بلند و نازک استفاده میکنند. چنین کفشی مناسب موقعیتهای مختلفی بوده و با لباسهای زیادی هم ست میشود. اگر میخواهید فقط یک کفش پاشنه بلند انتخاب کنید و از آن برای موقعیتهای مختلف استفاده کنید، پیشنهاد میکنیم از کفشهایی با طول پاشنه متوسط و رنگ تیره (ترجیحا) مشکی استفاده کنید. فقط لازم است در ست کردن رنگ کفش با لباس نهایت دقت را به خرج دهید. اگر میخواهید یک استایل خارق العاده بسازید،میتوانید تمام لباس های خود را یک رنگ بپوشید و علاوه بر آن نیز کفش های خود را هم همان رنگ انتخاب کنید.این باعث میشود که لباس های شما نیز جذابتر به نظر برسد.

یک جاکفشی پر از انواع کفش های زنانه به شما این فرصت را میدهد تا استایل های مختلفی را برای خود رقم بزنید. این کفشها به معنای واقعی برای مجالسی که در چند ساعت به اتمام میرسد و شاید ماهی دو الی سه بار پیش بیاید طراحی شده است، نه برای استفاده در کارهای روزمره. هرگز از کفشهای پاشنه بلند برای مدت زمان طولانی، یعنی به صورت روزانه و برای مدت چند ماه یا یک سال استفاده نکنید. اغلب خانوم ها این کفش ها را در مهمانی ها و یا جلسات مهم میپوشند.اما بعضی از بانوان خوش سلیقه نیز ،کفش پاشنه بلند خود را طوری انتخاب میکنند که بتوانند آنرا به عنوان کفش روزمره بپوشند. سپس بالا و پایین رفتن از پلهها را تمرین کنید تا زمانی که در کفشهای پاشنه بلند خود احساس راحتی کنید. علی رغم دانستن موارد فوق ، این مطلب به خوبی قابل درک است که بسیاری از خانم ها به کفش های پاشنه بلند علاقمند بوده و با پوشیدن شان احساس اعتماد به نفس می کنند .

این کفشها را هم میتوانید با لباسهای فصلی خود مانند یک پالتوی بلند برای زمستان یا یک شلوار و پیراهن جین ظریف برای تابستان استفاده کنید. این کفشها از محبوبیت بالایی برخوردار هستند به گونهای که هر مدل از آنها را پای بسیاری از فرهیختگان و افراد سرشناس جهان دیدهاید یا این افراد راجع به این کفش نظری دادهاند. اینیک روش عالی برای از بین بردن عضلات و تاندونها پس از یک روز مجازات پاها در کفش پاشنهدار هستند. اگر شما در طول روز ساعت طولانی روی پای خود ایستاده اید لازم است به یاد داشته باشید که کفش های پاشنه بلند می تواند برای پاها ، کمر و گردن خطر سازد باشد و در کم ترین زمان ممکن اثرات نامطلوب خود را بجا گذارد . اما بهتر است آن را با لباس خود درنظر بگیرید. یا ویکتوریا بکهام خواننده و طراح مشهور لباس میگوید: من فکر میکنم بهترین ویژگی یک زن اعتماد بنفسش است، اما اعتماد به نفس به روشی فروتنانه نه مبتکرانه، من معتقدم کفشهای پاشنه بلند نظر هر کسی را به ما جلب میکند.

این مدل کفش ها مناسب میهمانی های غیر رسمی هستند.در جلسات و یا میهمانی های رسمی آن ها را پا نکنید.از این نوع پاشنه نباید انتظار راحتی چندانی داشت.مناسب برای خانم های قدبلند بوده و معمولا نازک و ارتفاع زیر ۷ سانتی متر دارند. اما لازم است به یاد داشته باشید استفاده مداوم از این کفش ها می تواند برای کمر و مفاصل خطرناک باشد . گاهی در برخی از کفشهای پاشنه بلند جنس کفیها از پلاستیک سفت یا چوب است که راه رفتن روی با این کفشها بسیار سخت است. کفشهای پاشنه بلندتان را بپوشید و با آنها برقصید. وقتی در راه رفتن با این نوع کفشها در خانه مهارت پیدا کردید، کفشها را بیرون از خانه برای مدت کوتاهی بپوشید. اما خودتان می دانید کفش های پاشنه بلند در دراز مدت به ستون فقرات آسیب می رساند پیشنهاد ما این است که فقط برای مجالس و مهمانی ها از این سری بپوشید.