کفش پاشنه بلند را هوشمندانه و با دقت انتخاب کنید – ایسنا

درست است که همه بانوان کفشهای زنانه پاشنهدار را دوست دارند، ولی کمتر خانمی پیدا میشود که به درستی تفاوت کفش پاشنه بلند و لژدار را بداند! باز هم تاکید میکنیم، هرچه پاشنه کفش بلندتر باشد، این وضعیت بدتر میشود. اگر شما هم سراغ خرید اینترنتی کفش پاشنه بلند زنانه میروید، میتوانید به سادگی فاصله پاشنه تا زیره کفش را از روی عکس روی سایت اندازه گیری کنید و آن را با ارتفاع پاشنه مقایسه کنید. اگر بخواهیم بین این سه آیتم مقایسه کنیم، هایهیلها محبوبترین کفشهای پاشنه بلندی هستند که توسط خانمها پوشیده میشوند. حتی در بین افراد باتجربه در پوشیدن کفشهای پاشنه بلند، این کفشها بدن را مجبور به کاهش مرکز ثقل در باسن میکند و باعث ایجاد انحنای غیرطبیعی در کمر میشود. این کفشها مدلهای مختلفی دارند و همانطور که به احتمال زیاد دیدهاید، کمتر خانمی برای رفتن مهمانی به کفش پاشنه سهسانتی قانع میشود و البته آنقدر هم تنوع در این زمینه زیاد است که مجبور نیستید سقفی را در این زمینه رعایت کنید.

کفش های پاشنه بلند انواع مختلفی دارند که در هنگام خرید باید نکاتی را بدانید که در این مقاله آنها را ذکر کردیم. اما کفش های پاشنه بلند به نسبت راحتی کمتری دارند و بهتر است که فقط برای مجالس و مهمانی ها استفاده شود. وقتی از کفشهای بسیار پاشنه بلند استفاده میشود، زنان معمولاً راه رفتن الواری یا زرافه مانند دارند، به خصوص اگر کمر، زانوها و ساق پاها قدرت جبران عدم تعادل را نداشته باشند. این کفشها نه تنها دوام بالاتری دارند، بلکه از عرق کردن پا داخل کفش جلوگیری کرده و اگر کفش برای طولانی مدت پوشیده شود، پاها را خنک نگه میدارند و باعث میشوند احتمال ابتلا به بیماریهای پوستی پا کاهش یابد.

استفاده طولانی مدت حتی میتواند باعث ایجاد تغییرات ساختاری در پا شود و منجر به ایجاد بونیون، انگشت چکشی و سایر مواردی شود که ممکن است نیاز به اصلاح جراحی داشته باشد. برای راه رفتن طولانی مدت مناسب می باشد.این نوع پاشنه در کفش پاشنه دار زنانه بسیار کاربردی بوده و در فصل سرما می تواند انتخاب هر خانمی باشد. اگر قرار است بیشتر یک روز را با کفش پاشنه بلند قدم بزنید و با آن مسافت زیادی را طی کنید یا قرار نیست جایی برای نشستن داشته بشید بهتر است هنگام خرید کفش زنانه ، پاشنههای نازک را انتخاب نکنید و سراغ کفشهای پاشنهداری بروید که برای ایستادن و قدم زدن در آن احساس راحتی میکنید.

بسته به اینکه پای شما چه فرمی دارد و یا میخواهید چگونه به نظر برسد، کفشها و پاشنههای مختلفی قابل انتخاب هستند. شما بعنوان عروس قبل از هرچیز به راحتی و میزان فعالیت و مدتی که باید سرپا بمونین فکر کنید و با توجه به اینکه با چه کفشی میتونین بهتر راه برید و فعالیت کنید کفش مورد نظرتون رو انتخاب کنید. پوشیدن کفش پاشنه بلند ممکن است شیک باشد و باعث شود شما قد بلندتر و جذابتر به نظر برسید اما با چه قیمتی؟ هرچه پاشنه کفش بلندتر شود، تأثیر آن بر وضعیت بدن شما بیشتر میشود. هنگام راه رفتن با کفشهای پاشنه بلند، وضعیت خمیده کف پا مانع از فشار موثر شما از زمین میشود. این پاشنهها به طور معمول دارای انحنا هستند و تعادل شما را افزایش میدهند. کفش پاشنه بلند پای شما را در حالت انحنای کف پا (کشیده به سمت پایین) قرار میدهد، در نتیجه فشار بر روی قسمت جلوی پا را افزایش میدهد.