کفش پاشنه بلند : آیا کفش های پاشنه بلند برای پا مفیدند ؟

در ادامه با انواع مدل کفش پاشنه بلند زنانه و دخترانه آشنا خواهید شد که امیدواریم این طرح ها با سلیقه شما عزیزان مطابقت و همخوانی داشته باشند. مدل کفش پاشنه بلند از انواع طرح های پرطرفدار در بین خانم ها است و از این طرح کفش اغلب در مهمانی ها و مجالس استفاده می شود همچنین کفش های پاشنه بلند در انواع طرح های جلوباز و جلوبسته و ساده و کار شده موجود هستند که انتخاب هر یک از این طرح ها به سلیقه شخصی شما بستگی دارد. در گذشته این مدل کفش کمی ظریفتر بود و پاشنه آن چندان ارتفاعی نداشت. اگر فاصله کفی کفش تا پاشنه بیشتر از طول پاشنه باشد، آن کفش به اندازه کافی راحت است و اگر چنین نباشد انتخاب مناسبی برای خرید نیست.

اولین و مهم ترین مسئله در خرید کفش برای دختران اندازه گیری درست سایز پای آن ها می باشد. به علت فشاری که هنگام پوشیدن این کفش به ساق پا و عضلات پشت آن وارد میشود، در صورتی که ساق پای فرد چاق باشد، این چربیها میسوزند و در صورتی که فرد پای چاق نداشته باشد منجربه عضله سازی پا میشود. این مدل کفش زنانه پاشنه بلند، مدل ساده و نرمال پاشنه بلندها محسوب میشود. اگر شما هم سراغ خرید اینترنتی کفش پاشنه بلند زنانه میروید، میتوانید به سادگی فاصله پاشنه تا زیره کفش را از روی عکس روی سایت اندازه گیری کنید و آن را با ارتفاع پاشنه مقایسه کنید.

برای لباس های مجلسی که کوتاه هستند میتوانید از کفش های پاشنه دار با پاشنه باریک و بلند تر از حد معمول استفاده کنید تا لباس شما جذابتر به نظر برسد.اگر بتوانید رنگ کفش پاشنه بلند و لباس خود را یکی کنید ،استایل خارق العاده ای خواهید ساخت. توجه داشته باشید که در صورت تمایل می توانید طرح کیف و کفش تان را با یکدیگر ست نمایید که در این صورت زیبایی و جذابیت ظاهری تیپ شما بیشتر به نظر می رسد. با یک دست پاشنه را نگه دارید و با دست دیگر پنجه کفش را. اگر شما نیز از جمله افرادی هستید که به این مدل کفش ها علاقه مندید و تصمیم دارید با جدیدترین مدل های آن آشنا شوید، پیشنهاد می کنیم این مطلب را از دست ندهید و از عکس ها و مدل هایی که در ادامه ارائه خواهیم داد دیدن نمایید. اگر قرار است بیشتر یک روز را با کفش پاشنه بلند قدم بزنید و با آن مسافت زیادی را طی کنید یا قرار نیست جایی برای نشستن داشته بشید بهتر است هنگام خرید کفش زنانه ، پاشنههای نازک را انتخاب نکنید و سراغ کفشهای پاشنهداری بروید که برای ایستادن و قدم زدن در آن احساس راحتی میکنید.

کفش های پاشنه بلند جلو بسته در انواع مدل های ساده و کار شده موجود می باشند که کفش های ساده برای خانم هایی که لباس ها و سایر اکسسوری های آن ها طرح دار و کار شده است انتخابی مناسب محسوب می شوند و کفش های طرح دار و کار شده نیز برای خانم هایی که تمایل دارند از لباس های ساده استفاده نمایند انتخابی ایده آل است. انتخاب مدل کفش مجلسی برای بانوان همانند انتخاب مدل لباس از اهمیت فوق العاده ایی برخوردار است. اگر کفش را درست مانند یک حوله میتوانید تا کنید، این کفش چندان نمیتواند از پا محافظت کند. کفش های جلوباز و پاشنه بلند از انواع طرح های شیک و خاص هستند که در فصل تابستان و بهار مورد استفاده قرار می گیرند. در هنگام انتخاب مدل کفش های پاشنه دار بهتر است چند دقیقه با آن ها راحت بروید تا راحت بودن کفش مطمئن شوید.