کفش پاشنه بلند : آیا کفش های پاشنه بلند برای پا مفیدند ؟

طراحان زبردست و خلاق با ایده گرفتن از طرحهای فوقالعاده و جذاب بازارهای خارجی و همچنین طراحیهای ناب و خیرهکنندهی بازارهای داخلی، اقدام به تولید طرحهای منحصر بفرد و لاکچری نمودهاند. امروزه طراحان برجسته اقدام به طراحی و تولید صندل هایی نمودهاند که علاوه بر جذابیت ظاهری در پاهای بانوان، کیفیت و مرغوبیت بسیار زیادی را نیز در بر خواهند داشت. استفاده از این طرحها در قالب استایل های منحصر بفرد، میتواند ظاهری فوقالعاده را برای شما به همراه داشته باشد. مدلهایی از کفشه پاشنه بلند وجود دارد که ارتفاع آنها بیشتر از 6 اینچ است، رادیومدا توصیه میکند که این کفشها را به دلیل طول و ارتفاع شگفتانگیزی که دارند، نه برای استایل کژوال بلکه برای موقعیتهای خاص نگهدارید. پوشیدن این مدل کتونیها یک عیب بزرگ دارد و آن درد کف پا و زانوها در صورت استفاده مکرر است. یکی دیگر از راه ها برای جا باز کردن کفش ها این است که بعد از پوشیدن کفش ها روی آن ها سشوار بزنید.

افرادی که از این کفش ها استقبال میکنند، از خصوصیات ایدهآل آنها مطلع خواهند بود. یکی از گامهای بسیار مهم در خرید کفش پاشنه بلند توجه به فاکتور قیمت در آنها خواهد بود. بهتر است در انتخاب کفش برای بچهها به انعطافپذیری و راحتی آن دقت بسیار زیادی داشته باشید. اما بهتر است آن را با لباس خود درنظر بگیرید. اگر از جمله کسانی هستید که به پوشیدن کفش پاشنه بلند عادت کردهاید و برای استفاده روزمره و پیاده روی خود از این مدل کتانیها استفاده میکنید از سری پاشنههای پهن استفاده کنید.کفش های پاشنه سوزنی اگرچه بسیار شیک هستند اما برای فعالیتهای روزمره تهیه نشدهاند.

از این رو، شما برای حفظ تعادل مجبور هستید که بدن خود را به جلو بکشانید، که این مورد موجب فشار مضاعف بر قسمتهای جلویی پا میشود. دست هایتان را نزدیک به بدن نگه دارید و به آرامی تاب بدهید، شانه ها را عقب نگه دارید و گردن تان را کاملا راست نگه دارید. این مدل کفشها سالهاست وارد دنیای فشن و مد شدهاند و هرگز از تب و تاب نیافتادهاند.کفشهای پاشنه بلند را میتوان همراه با لباسهای مجلسی و یا حتی استایلهای خیابانی ست کرد و از شیک پوشی و جذابیت آن لذت برد. یکی از بهترین ترفندها برای جلوگیری از لیز خوردن پا و عرق کردن و همینطور جلوگیری از تاولهای پوستی استفاده از پودر بچه است.مقداری از آن را درون کفش خود بریزید و سپس از راحتی به وجود آمده لذت ببرید.

بهترین انتخاب استفاده از کفش لژدار برای روزمره است. برای سرکار رفتن و مواقعی که لازم است ساعت های زیادی راه بروید از کفش پاشنه کوتاه استفاده کنید. لازم به ذکر است که در انتها جدیدترین مدل های کفش پاشنه دار زنانه قرار دارد. خرید کفشهای بچگانه همواره محدودیتهایی را به همراه دارد. اگر اهل خرید آنلاین باشید مطمئنا میدانید چه مزایایی در مقایسه با خرید حضوری دارد. اگر مطمئن نیستید که تمام شب را با کفش پاشنه بلند دوام میآورید تعدادی چسب زخم همراه خود داشته باشید تا در صورت ایجاد درد و تورم آنها را به روی قسمتهای آسیب دیده قرار دهید. استفاده از چسب زخم برای پشت پا که گاهی دچار زخم میشود نیز راه حل خوبی است.