کفش پاشنه بلند : آیا کفش های پاشنه بلند برای پا مفیدند ؟

اگر در حال حاضر آرتروز دارید، بهتر است از پوشیدن کفش پاشنه بلند خودداری کنید و گرنه خطر تسریع آسیب مفصل و ناهنجاری را به همراه خواهد داشت. دختران جوان به پوشیدن کفش های پاشنه دار علاقه مند هستند اگر شما تمایل دارید از کفش های پاشنه دار در محیط های بیرون استفاده کنید بهتر است از کفش های لژ دار استفاده کنید زیرا این مدل کفش ها راحت تر هستند و آسیبی به پاهای شما وارد نمی کنند. کفشهای پاشنه بلند را برای مناسبتهای خاص استفاده کنید. لاز نیست به روی زمین و نوک کفشهای خود خیره شوید بلکه باید بدن خودتان را در وضعیت صحیح تصور کنید. خودتان را روی یک خط راست تصور کنید و در هر گام نوک کفش را درست روی همان خط بگذارید، این کار هم ظاهر زیباتری به راه رفتن شما میدهد و هم کمک میکند زودتر به مقصد برسید.

برای حل این مشکل باید روش گام برداشتن خود را اصلاح کنید. پس به جای این که اول پنجه پا را روی زمین بگذارید و لق بزنید باید اول پاشنه پا را روی زمین قرار دهید سپس نه پنجه برسید، یعنی گام برداشتن از پاشنه به پنجه. کفش های پاشنه استاندارد طرح ها و رنگ های زیبایی دارند و شما می توانید این مدل کفش ها را در مکان ها و مجالس مختلف بپوشید؛ در ادامه تصاویری از جدیدترین مدل های کفش پاشنه استاندارد زنانه و دخترانه را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم. پاها فرمهای مختلفی دارند و به همین علت تولیدکنندگان کفش نیز قالبهای مختلفی را برای پوشش دادن نیازهای افراد تولید کردهاند. کفش های پاشنه بلند انواع مختلفی دارند که در هنگام خرید باید نکاتی را بدانید که در این مقاله آنها را ذکر کردیم. چرا که کفش های پاشنه بلند می تواند بر روی انگشت های پا فشار زیادی را وارد نماید .

این امر باعث می شود که به زانو با هر قدم فشار زیادی وارد شود، که می تواند منجر به درد شدید در مفصل و تشدید علائم آرتروز شود. با گذشت زمان، یک نتیجه شایع این وضعیت التهاب است، بیماری شناخته شده که به التهاب مفصل آشیل شناخته میشود. پوشیدن کفش پاشنه بلند باعث میشود گامهای شما از حد معمول کوتاهتر شود بنابراین نخواهید توانست گامهای بلند بردارید و برای پیمودن یک مسیر مشخص نیاز است گامهایی به تعداد بیشتر و و فواصل کوتاهتر بردارید تا تعادل شما به هم نخورد یعنی برداشتن گامهای کوتاه و کوچک. در تمام زمانهای دیگر، از کفشهای تخت دارای کفی محافظ یا پاشنههای کوتاهتر از یک و نیم اینچ استفاده کنید. کفش پاشنه بلند انتخاب خانوم ها و دختران شیک پوش بوده و هست و همواره در مجالس مختلف استفاده می شود, شیک پوشی تان در مجالس با کفش پاشنه دار تکمیل میشود.

خرید کردن برای بسیاری از افراد امری لذتبخش محسوب میشود. موقع گام برداشتن کمی به بدن خود جنبش بدهید تا در حال تاتی کردن به نظر نرسید و راه رفتنتان خنده دار نباشد. ما قبول داریم که واژههای راحت و پاشنه هرگز کنار هم نمیتوانند به کار بروند اما تا آنجایی که مربوط به کفش پاشنه دار است، کفشهای لژدار در این دستهبندی بهترین به حساب میآیند. سر کار آن را میپوشید؟ راه رفتن با کفش پاشنه بلند آنقدرها هم که به نظر میرسد سخت نیست و برای انجام آن فقط به رعایت چند نکته و البته تمرین نیاز دارید.