کفش مجلسی زنانه – فروشگاه اینترنتی کفش کوچکیان

در این مطلب یک سری از کفشهای مجلسی، مخصوصا پاشنه بلند رو قرار میدم. مدل بعدی کفش پاشنهدار زنانه به مدل Stiletto مربوط است و این مدل ارتفاع بسیار بیشتری از مدل قبلی دارد. آیا مدلهای کفش مردانه و زنانه در طول زمان تغییر میکنند؟ اسلینگ بک (slingbacks) از این نظر که میتوانند پنجهای گرد یا نوکتیز داشته باشد و معمولاً دارای یک پاشنه هستند، شبیه به کفش مجلسی پاشنهبلند میباشند؛ اما در این کفش مجلسی زنانه، پشت پا باز است و تنها با یکبند در پشت پا بسته میشود. آقایانی که قصد کوتاهتری دارند باید از پاشنه ۴ سانتی و افرادی که قدبلندتری (۱۷۵ به بالا) دارند میتوانند از پاشنههای کمتر و کوچکتر استفاده کنند. انواع کفش های رسمی و غیررسمی مردانه در خیابان هفت حوض از جنس هایی مثل ورنی، چرم طیبعی و مصنوعی، پارچه ای و کتان است. پوشیدن کفش مجلسی شیک و خاص تیپ و ظاهر شما را متفاوت تر جلوه می دهد این مدل کفش در طرح های مختلف زنانه و دخترانه شیک وجود دارند که در این مجموعه انواع مدل کفش جدید مجلسی برای خانم ها و دختر خانم های خوش سلیقه مشاهده می کنید.

ولی کفش رسمی مردانه از درجه ی رسمیت پایین تری نسبت به کفش مردانه مجلسی برخوردار است و از جنس های چرم جیر یا چرم های طبیعی ساده با طرح ها و دوخت های مختلفی به وجود آمده است که می توان آن ها را با کت و شلوار های اداری و بیزینسی و یا معمولی به خوبی ست نمود و از اکسسوری های مختلفی مانند ساعت بند چرم و یا حتی استیل برای این تیپ می توان استفاده نمود. ولی انصافا زیبایی خاصی دارن و علاوه بر اینکه پوشش زیباتری نسبت به کفشهای اسپرت هستن، بلکه اندامها رو هم زیبا تر جلوه میدن و باعث زیبا راه رفتن هم میشن. اگر استایل مورد نظر شما رسمی باشد علاوه بر کت و شلوار معمولی یا بیزینسی باید کفش رسمی که دارای جنس چرم معمولی یا جیر است استفاده کنید ولی اگر قصد رفتن به عروسی دارید حتما از کفش های چرم طبیعی ورنی استفاده کنید و آن را با کت و شلوار تاکسیدو (رسمی) و پاپیون یا کراوات ست کنید تا به خاص بودن استایل شما اضافه شود.

یک جفت کفش خوب و زیبا به شما کمک میکند که شخصیت خود را به روشی کاملاً هوشمندانه به بقیه افراد منتقل کنید. اما یک کار هوشمندانه برای عروس خانم ها این است که 2 جفت کفش داشته باشند. بعضی از مدل های کفش مجلسی پاشنه های بسیار راحتی دارند و می توانند انتخاب مناسب و هوشمندانه ای باشند. این کفش ها راحتی بسیار زیادی دارند و می تواند از مهم ترین گزینه ها برای انتخاب کفش روزانه باشد اما برای مجلس و عروسی، خیلی توصیه نمی شود زیرا با لباس هایی که دامن بلند دارند، بهتر است کفش هایی با پاشنه بلند استفاده شود. کفش ها تنوع خیلی زیادی دارن و مطمئنا هرکسی متناسب با معیارهاش، میتونه کفش مورد نظرش رو پیدا کنه.

همچنین، با حضور در چنین مکانهایی، که تنوع بالایی از کفش مجلسی وجود دارد، معمولا مدلهای مختلف با کیفیتهای مختلفی را میتوان دید. خب برای این خانم ها هم انتخاب های راحتی وجود دارد. و اما این مدل کفش ها که تقریبا می توان گفت راحت ترین مدل کفش های مجلسی هستند که هر خانمی حتی کسانی که بار اول است که کفش پاشنه بلند می پوشند هم می توانند به راحتی با آن راه بروند و اصلا خسته نشوند. اما اگر عادت به استفاده از کفش پاشنه بلند نداشته باشید احتمالا موضوع راحتی برای استفاده مداوم از آن ( حتی برای نیم ساعت!) در یک مهمانی اهمیت زیادی پیدا کند! در صورت تمایل می توانید برای مشاهده انواع مدل کفش زنانه کلیک کنید. وبهترین کفش را باسلیقه خود انتخاب کنید. اگر وقت لازم برای خرید حضوری کفش را ندارید، نگران نباشید چراکه امروزه جامعه ی ما یک جامعه مدرن است و همین علت سبب شده فروشندگان بسیاری در زمینه ی عرضه ی کفش زنانه مجلسی به صورت آنلاین فعالیت کنند.