کفش مجلسی • بررسی سبکهای مختلف کفشهای مجلسی مردانه و زنانه • وبلاگ واسط کالا

شکل ظاهری هر نوع کفش مهمترین عاملی است که با کمک آن میتوانیم کاربرد رسمی و غیررسمی آن را تشخیص دهیم. کفش مجلسی در واقع برای مهمانی عصر، تولد، مراسم افتتاحیه و یا عروسی کاربرد دارد و تفاوت این کفشها صرفا در اینست که کفش مناسب عروسی را نمی توانید در مراسم افتتاحیه گالری دوستتان بپوشید. کفش پاشنه بلند پهن جدید طوری طراحی شده که پای بانوان در آن احساس راحتی کند و راحت در مراسم و مهمانیهای دورهمی بتوان با آن راه رفت و با مهمانها معاشرت کرد. ماهور الوند در مراسم اکران خصوصی فیلم عنکبوت یک پیراهن حلقه آستین مشکی پوشیده بود با چکمههای بلند چرم و پاشنه بلند. به این ترتیب به این نکته توجه کنید که اگر با کفش مجلسی، راحت نیستید بزودی خسته و کلافه می شوید. بهتر است یک کفش پاشنه یک سره یا همان لژدار یا کفش زنانه با پاشنه استاندارد را برای استفاده در تمام طول روز انتخاب کرده و کفشهای تخت و بدون پاشنه را برای گردش در کنار ساحل یا رفتن به یک مغازه نزدیکی خانه بگذارید.

علاوه بر مغازههای بسیاری که کفش مجلسی زنانه برای فروش ارائه میکنند، در طبقات هر پاساژ، بورسی از مغازههای کفش مجلسی وجود دارد که با قیمتی مطلوب، میتوانید کفش مجلسی دلخواهتان را تهیه کنید. با وجود سبک های فراوان، مطمئناً همیشه در روند مد قرار دارد. چنانچه تمایل دارید پاهای شما در زمان پوشیدن کفش مجلسی زنانه، کشیده تر به نظر برسد باید از کفش های مجلسی نوک تیز استفاده کنید. این نوع چرم درواقع الگویی براق بر روی چرم کفش مجلسی چرم دانه کامل است که توسط غلتکهایی سنگین، دانههایی شبیه سنگریزه (Pebble grain) بر روی چرم دانه کامل نقش بستهشده است. بند مچ پا برای این مدل پاها زیاد مناسب نیست. نیولایت یکی از انواع زیره های مرغوب و استاندارد هست که در کفش مجلسی زنانه مدل shown42 به کار رفته. این مدل کفش ها را اگر پای پهنی دارید صرفا در مناسبتها استفاده کنید. زمانی که از کفش چرم (leather shoes) در مکان های مختلف استفاده می کنید، بسیار احساس راحتی می کنید.

از کفش هایی که طرح های ساده دارند تا کفش های شیک و مجلسی. کفش هایی که بند یا سگک زیاد دارند برای پاهای کوتاه مناسب نیستند، چون احتمالا پاهایتان پهن تر به نظر میرسد. مخصوصا کسانی که کمردرد، خارپاشنه و پادرد دارند به آن ها به شدت پیشنهاد می شود که از کفش های چرمی استفاده کنند. کفش های مجلسی مناسب پوشیدن در مکان های اداری، مجالس خاص و حتی نیمه رسمی می باشد. معمولا قیمتهای بسیار مناسبی از کفش مجلسی را، میتوانید در این پاساژ ببینید. یکی از نکات قابل توجه پیش از خرید کفش اینست که باید با دقت آن ها را بخرید تا مطمئن شوید که کفش مناسبی را انتخاب کرده اید. یکی از بهترین کفشهای مجلسی در زمان خرید، کفش مجلسی بند دار می باشد.

کفش مجلسی که انتخاب می کنید باید در آن راحت باشید. به همین علت باید به راحتی آن در عین زیبایی توجه داشته باشید. با بخش مد و زیبایی مجله دلتا همراه باشید. جنس کفش مجلسی چرم و جیر در مقایسه با ورنی بسیار راحت تر است. متداول ترین انواع چرم عبارتند از، چرم صاف رنگدانه ای، چرم آنیلین، چرم مومی یا روغنی، جیر و نبوک. کفش باله کلاسیک دارای یک قوس کوچک در انگشتان پا است، اما این سبک بهگونهای تکاملیافته است که شامل انواع بدون قوس نیز میباشد. بنابراین شما هم اکنون بدون دغدغه می توانید از سایت کوچکیان کفش مجلسی زنانه مورد نظر خود را انتخاب کرده و خریداری کنید.