کفش مجلسی • بررسی سبکهای مختلف کفشهای مجلسی مردانه و زنانه • وبلاگ واسط کالا

به طور کلی تمامی کفشهایی که در مراسم عروسی و یا تولد و یا یک ملاقات رسمی میپوشید به عنوان کفش مجلسی در بازار به فروش میرسند؛ اگر بخواهیم به بیان ساده تر برای شما کفش مجلسی را برای شما توضیح دهیم به کفشهایی که مناسب برای یک مراسم به خصوص هستند کفش مجلسی میگویند؛ برای مثال شما برای یک مراسم عروسی کفش مجلسی مناسبی را تهیه میکنید با این تفاوت که این کفش مجلسی تنها مناسب برای استفاده در مراسم عروسی است! برای خرید و فروش کفش دخترانه ارزان و کفش مردانه در شمال شهر می توانید به مرکز خرید قائم بروید. چراکه کفش مشکی به راحتی با سایر لباس ها ست میشود. کفش مجلسی مشکی جدید 2020 : کفش مجلسی مشکی زنانه شیک و جدید در طرح ها ور نگ مشکی مد سال 2020 و سال 99 در مجموعه اي با بیش از 50 مدل در این جا مشاهده نمایید.

بهترین و شیک ترین مدل های کفش مجلسی زنانه که در سال 99 و 2020 مد روز هستند را در گالری زیر می توانید در سایت پارس ناز مشاهده کنید. اگر عادت ندارید کفش پاشنه بلند بپوشید، بهتر است چند روز قبل از مراسم و مهمانی شروع به تمرین کنید. کفش های پاشنه دار را در طول روز یا شب بپوشید، اما هرگز به طور مداوم در سرتاسر روز و شب از آن استفاده نکنید. از بزرگترین اشتباهاتی که میتوان انجام داد این است که یک جفت کفش زنانه مجلسی خرید که جنس سفتی دارد و به جای اینکه به شکل قالب پا دربیاید؛ پاها را به شکل خودش دربیاورد. وقتی اقدام به خرید میکنید، لباسهای خود را تصور کنید و بدانید که آیا کفش پاشنه بلند شما با سبک پوشش شما مطابقت دارد یا خیر! کفش پاشنه بلند مجلسی شیک و خاص یکی از مهم ترین گزینه هایی است که همه خانم ها همواره به دنبال آن هستند.

خانم ها تمایل دارن تا این کفش های مجلسی زیبا رو در میهمانی های رسمی استفاده کنن. به عنوان یک خانم شیک پوش اگر قرار باشد در یک مراسم رسمی یا مجلس عروسی شرکت کنید، قطعا یکی از انتخاب های شما کفش پاشنه بلند مشکی است. در این روش دوخت کفش مجلسی که معمولاً در صنعت کفش ایتالیا مورداستفاده قرار میگیرد (Tod’s یک نمونه مثال از آن است)، رویه مستقیماً به کف کفش دوخته میشود، درنتیجه کفشهای سبکتری از نظر ظاهر و وزن، با انعطافپذیری بیشتری، ایجاد میشود. به طور مثال کفش پاشنه دار زرشکی، یکی از کفشهای پاشنه دار شیک است که با لباسهای کار شده، زیبایی خیره کنندهای به خود میگیرد.

با اینکه اغلب کفشهای پاشنه بلند دخترانه دارای پنجه باریک هستند، اما اگر قسمت جلوی کفش شما را اذیت میکنند، به دنبال خرید کفش پاشنه بلند جلوباز باشید. از استایل های رسمی با پیراهن مجلسی و کفش پاشنه بلند گرفته تا استایل های کژوال با کفش اسپرت. به این مساله باید توجه داشته باشیم که کفش های پاشنه بلند اصلا برای سلامتی خوب نیستن و طولانی پوشیدن اونها پا و زانوها و کمر رو دچار مشکل میکنه. از این رو برای خرید کفش پاشنه بلند، دیگر نیاز نیست مثل گذشته به صورت حضوری مراجعه کنید. این بدان معنا نیست که شما باید از هر رنگ جالب توجه دیگری اجتناب کنید.