کفش راحتی روزمره مردانه : انواع کفش های راحتی مردانه

استفاده از کفش های نامرغوب و بی کیفیت نه تنها نا رضایتی شخص را به همراه دارد بلکه سبب آسیب رسیدن به مفاصل و کمر می شود. هشدار : مراقب کفش روزمره مردانه ، تقلبی (فیک) باشید زیرا از نظری ظاهری دقیقا مشابه اصلی هستند اما از نظر ساختاری بی کیفیت هستند. برند اصلی بخرید : اگر بودجه شما اجازه نمی دهد یک کفش های کپی بخرید و اگر نهایتا تصمیم دارید زیاد پول بابت این سری کفش خرج نکنید یک کفش فیک اما با کیفیت بخرید (با کمی جستجو پیدا می کنید). برند تقلبی یا فیک :این مدل ها که قیمیت بسیار پایینی دارند ، عمر کوتاهی دارند ، کیفیت پایینی دارند و اگر به نظر خریداران دقت کنید عمدتا ناراضی هستند. برند اصل (داخلی یا خارجی) : طبیعتا قیمت برند اصلی بالاتر از سایرین می باشد چون هم کیفیت بالایی دارد و هم عمر طولانی. چند منظوره نباشد : کفش روزمره مردانه می تواند کفش پیاده روی باشد یا کفش چرم ، اما بهتر است کفش چند منظوره (مثلا مناسب دویدن و پیاده روی) نباشد.

زیره کفش اسنیکرز معمولا تخت است و برای موقعیتهای روزمره و کژوال مناسب خواهد بود. کفش تخت و کالج مردانه نوعی از کفش روزمره مردانه است که با توجه به مدل میتوان آن را در دسته بندی رسمی یا کژوال قرار داد. ضد شوک : کلمه ضد شوک در تمام مقالات ما وجود دارد و تاکید ما بر خرید کفش با لایه میانی ضد شوک است ، این لایه شوک حاصل از قدم برداشتن جذب و مهار می کند و باعث می شود کمتر به مفاصل یا کمرتان فشار وارد شود. زیره ، رویه ، لایه میانی مناسب باشد : زیره کفش مورد نظرتان خشک نباشد و انعطاف بالایی داشته باشد ، رویه قابل تنفس و خنک باشد و اگر لایه میانی ضد شوک بود بسیار عالی است. برای جلوگیری از این مورد و برای اینکه خیالتان از این بابت راحت باشد ما لیست زیر را به شما معرفی می کنیم که گارانتی اصالت کالا دارد و در صورت عدم رضایت کفش را مرجوع کنید.

انواع کفش روزمره مردانه با مدلهای مختلف شلوار جین، شلوار کتان و شلوارهای اسپرت و راحتی ست میشوند و به دلیل همین تنوع و کاربرد گسترده محبوبیت زیادی دارند. در این میان کفش مردانه یکی از مهمترین آیتمهای استایل یک مرد است. به همین دلیل هم بهتر است که کفش روزمره مردانه اسپرت بوده تا راحتی بیشتری به دنبال داشته باشد. اگر ساعتهای طولانی میایستید یا پیادهروی میکنید نیاز به خرید کفش راحتی و شیکی دارید که تضمین کننده سلامت پای شما باشد. برای خرید جدیدترین کفش کالج مردانه از محصولات موجود در فروشگاه اینترنتی سالست دیدن کنید. در خرید اینترنتی کفش روزمره مردانه علاوه بر ظاهر کفش و قیمت به جنس، نوع زیره و کفی محصول و موقعیت استفاده از آن توجه کنید. زیره، کفی و رویه کفش طبی به گونهای طراحی و تولید شده است که کمترین فشار را به پاها وارد میکند. بعضی از این مدل کفشها کفی طبی و قابل تعویض دارند که این ویژگی سبب راحتی بیشتر هنگام استفاده میشود.

جنس رویه : جنس رویه می تواند چرم ، پارچه ، یا الیاف مصنوعی باشد مهم این است که از مواد با کیفیت باشد و اگر برای فصل گرما مورد استفاده قرار می گیرند قابلیت گردش هوا داشته باشند. عاج دار بودن کفش : این مورد اختیاری است اما اگر کفشی عاج یا شیار داشته باشد مانع از سر خردن شما بروی سطح صاف یا پله ها می شود. ارتفاع پاشنه : اگر قد شما کمتر از ۱۷۲ سانت است می توانید کوتاهی قد خود را با یک کفش روزمره پاشنه بلند جبران کنید البته یادتان باشد که ارتفاع پاشنه زیاد نباشد.