چگونه با کفشهای پاشنه بلند راحت راه برویم؟

اگر موقع راه رفتن پا به چپ و راست خم میشود و راحت توی کفش نمینشیند، سراغ مدل دیگری را بگیرید. در انتخاب این مانتوها دقت کنید که هرچه راه راه ها باریک تر و تیره باشند، مناسب تر هستند پس برای قد بلند دیده شدن از مانتو هایی با خطوط تیره، نازک و عمودی کمک بگیرید. مانتو جلو بسته در انواع اسپرت ، ساده ، مجلسی ، وجود دارد که شما بر حسب نیاز خود می توانید آن را خریداری کنید. تغییر وضعیت مچ پا میتواند باعث انقباض تاندون آشیل شود آن هم در جایی که به استخوان پاشنه (کالکانئوس) متصل میشود. میخواین شما هم جزء این دسته از آدما باشین؟ با کفشی که تنگ یا گشاد باشد نمیتوان به درستی راه رفت و اگر کفش ساختار مناسبی نداشته باشد یا از مواد ارزان قیمت تهیه شده باشد انتخاب مناسبی برای شما نخواهد بود اگر قصد خرید کفش پاشنه بلند راحت و مناسب را دارید سه نکته اساسی را در این مورد در ادامه این مقاله مطالعه کنید.

توصیه دیگر ما برای خانم هایی که می خواهند بلندتر به نظر برسند، دقت در جنس مانتو است. در انتخاب قد مانتو اگر قد کوتاه هستید، دقت کنید. این خانم ها باید مانتو هایی دقیقاً اندازه تن و سایز خود انتخاب کنند تا اندامشان کشیده تر به نظر برسد. یکی دیگر از توصیه ها برای بلندتر به نظر رسیدن این است که از تعداد لایه ی کمتری در استایل تان استفاده کنید. » خب واقعیت اینه که طرز لباس پوشیدن آدمها در طول زمان عوض میشه. پوشیدن مانتو و شلوار هم رنگ با ایجاد یک خط بصری عمودی موجب خطای دید می شود و ظاهر بلندتری را به اندام می بخشد.

شاید شما هم از آن دسته افرادی هستید که برای کفشهای تخت و ساده ساخته شدهاید. کفشهای پاشنه بلند بند دار به مدلهای مختلفی تقسیم میشوند که از محبوبترین آنها میتوان به مدلهای T strap و بند مچی اشاره کرد. راه رفتن با کفشهای پاشنه بلند میتواند مانند راه رفتن روی بند تعادل باشد. مدل مانتو شیک و با کلاس جلو بسته – در این نوشته کوتاه در مورد مدل مانتو شیک و باکلاس-مدل مانتو جلو بسته دکمه دار-مدل مانتو بلند ساده جلو بسته-مدل مانتو جلو بسته کلوش-مدل مانتو جدید بلند-مدل مانتو بلند جلو باز-مدل مانتو اسپرت مختصر صحبت کردیم. شایانیوز- چندبار تاحالا به عکس های قدیمیتون نگاه کردین و گفتید؛ «وای این چیه من پوشیدم؟ استفاده از کفش های پاشنه بلند به مرور زمان باعث گودی کمر می شود. اما کفش لژدار را میتوان برای استایل کژوال (روزمره) مناسب دانست، به طوری با مانتو جلوباز و بسته، شلوار پارچهای (گشاد بهتر است) و شلوار جین (مام استایل و تنگ) قابل ست شدن است.

مانتو زنانه مجلسی نیز همانند لباس های شب مطابق با جدیدترین مدهای روز طراحی و دوخته می شوند. سعی کنید در استفاده از این مانتو ها به رنگ لباس هایتان توجه کنید ودر استایلتان بیش از سه رنگ استفاده نشود . این کفشها برای استفاده در مراسم و مجالس خاص و لاکچری طراحی شده و باید به همراه لباسهای مجلسی پرزرق و برق پوشیده شود. همه آدم ها خصوصیات منحصر به فردی مربوط به استایلشان دارند؛ برای بهتر دیده شدن استایل و اندام خود، باید یک سری نکات مهم در لباس پوشیدن را رعایت کنید. اما اگر باز هم ترجیح می دهید که با پاشنهی کوتاهتر راه بروید، یک پاشنهی سه سانتیمتری را انتخاب کنید. ریحانا هم کت موتوری سبز رنگی داشت که مانند ماهور با پیراهن مشکی ست کرده بود. استایل چند لایه و پوشیدن لباس روی هم شما را قد کوتاه تر نشان می دهد. راحتی استفاده از مانتو زنانه جلو بسته باعث شد که زیاد مورد استفاده قرار بگیرد مثلا شما می توانید مانتو جلو بسته خود را با توجه به رنگ آن بر روی جلیقه دامن ویا بر روی تاپ و شلوار بپوشید .