چگونه با کفشهای پاشنه بلند راحت راه برویم؟

کفشهای پاشنه بلند یک زیبایی برای خانمها بهحساب میآیند. یکی دیگر از فاکتور های مهم در خرید هر نوع کفشی برای دختران، زیبایی آن است. وجود لژ گسترده در زیر کفش لژدار باعث شده است سطح تماس کفش با زمین بیشتر بوده و راه رفتن با آن راحتتر باشد. سعی کنید کفش های سگک دار یا مدل های چسب دار را انتخاب کنید. پس اطمینان حاصل کنید که سایز کفش مناسب را انتخاب کردید. کفش ها سایز درشت و ریز دارند که طول آن ها یکی است اما عرض متفاوتی دارند. البته تعدادی از خانمها ترجیح میدهند در مراسم ازدواج خود از کفشهای بدون پاشنه یا پاشنه کوتاه استفاده کنند، اما شاید شما جزو آن دسته از خانمها باشید که کفش پاشنه بلند، عضو جدانشدنی از جاکفشیشان است. برندهای زیادی هستند که کفش زنانه پاشنه بلند تولید میکنند اما شاید آنهایی بهترین هستند که راحتترین و امنترین آیتمها را در کنار ظاهر شیک میسازند تا آسیب کمتری به سلامتی کمر و پاهای شما وارد شود.

در خرید کفش برای دختران باید به شکل و طراحی آن توجه کنید که شکل و طراحی زیبا و مناسبی داشته باشد و پای دختر شما در آن زیبا جلوه کنه و از اون خوشش بیاید. مدل کفش هم در سایز مناسب آن نقش دارد. بر همین اساس در این بخش از مقاله به ارائه چند ترفند به منظور آموزش راه رفتن با کفش پاشنه بلند پرداخته ایم. بر روی کاغذی بایستید و اطراف کفشتان را خط بکشید، سپس گرداگرد پای بدون کفش خود را خط بکشید. پاشنه ی بلند این نوع کفش ها بدن را از حالت طبیعی خارج می کند .

پس باید کفش پاشنه بلند درستی از نظر کیفیت، اتصال خوب پاشنه به کفش و … کفش نامناسب باعث دفرمه شدن پاها میشود، بنابراین ریسک نکنید و سایز درست را برای کودکتان انتخاب کنید. هنگام انتخاب اندازه پاشنه کفش عاقلانه رفتار کنید. یک کفش بزرگ و گشاد هم میتواند به اندازهی کفش تنگ برای پای در حال رشد کودک شما مشکل آفرین باشد. در صورتی که در مچ پا یا زانوهای شما انحرافی وجود دارد، در هنگام خرید کفش پاشنه بلند، این مسئله را در اولویت قرار دهید و به سراغ مدلهایی بروید که هم بیشتری راحتی را داشته باشند و هم کمترین فشار را به پاهایتان وارد کنند. پاشنه بلاک به دلیل ضخامت بیشتری که نسبت به پاشنه های دیگر دارد، جزو کفش های راحت، خوش فرم و محکم است. دلیل آن را کاملا توضیح دادهایم. بنابراین صرفا به خاطر شماره کفش آن را انتخاب نکنید.

کفش پاشنه بلند اگر درست انتخاب نشود می تواند دید بدی ایجاد کند و برای پا ناراحت کننده باشد، با وجود این خانم ها بارها و بارها کفش پاشنه بلند می پوشند. مهم این است که پاشنهی هماهنگ با لباس، موقعیت و متناسب با پای دخترتان را بیابید. شما باید در هنگام خرید به جنس و کیفیت کفش دقت کنید زیرا در غیر این صورت بعد از مدتی استفاده از کفش پاهای دخترتان در اثر جنس نامناسب کفش آسیب میبیند. هرچه فاصلهی پاشنه تا کفی پنجه کفش بیشتر باشد، کنترل تعادل سختتر و تحمل وزن دخترتان بر روی پاشنه غیر ممکنتر میشود.