چگونه با کفشهای پاشنه بلند راحت راه برویم؟

حتا اگر این لژ باریک باشد، باز هم راه رفتن با آن آسانتر است. معمولا در این مواقع فروشنده به شما می گوید که کفش جا باز می کند، اما اگر کفشی در مغازه اندازه پای شما نیست، بهتر است آن را نخرید.بسیار پیش می آید که کفشی می پوشیم که شماره آن سایز پای شماست اما با این وجود برایتان تنگ است. باید کفشی که عرض آن مناسب پای شما باشد را پیدا کنید. پوشیدن کفشی که فقط نیم سایز کوچک است می تواند خیلی دردناک باشد. این فشار بیشتر منجر به سوختن چربی در این قسمت و عضلانی شدن ساق پا می شود. ممکن است متوجه شوید که قسمت هایی از پا از کفش پهن تر و بزرگ تر است. گاهی هم در قسمت کفی سفت و سخت هستند که در این صورت مشکلاتی را برای کف پا خصوصا در ناحیه پاشنه به وجود میآورند.

بسیاری از افراد در راه رفتن با استفاده از کفش های پاشنه بلند، مشکل دارند. حداقل یکبار در هفته کفشهای پاشنه بلند خود را بپوشید. استفاده از ضد عرق در این قسمتها از عرق کردن و ایجاد ناراحتی جلوگیری میکند. کفش پاشنه بلند اگر درست انتخاب نشود می تواند دید بدی ایجاد کند و برای پا ناراحت کننده باشد، با وجود این خانم ها بارها و بارها کفش پاشنه بلند می پوشند. کفش پاشنه بلند مجلسی شیک و زیبا یکی از لوازمی است که همواره خانم ها به دنبال آن هستند. مدل کفش هم در سایز مناسب آن نقش دارد. از طرفی با فروختن آیتمهای بلا استفاده کمدتان یک بودجه عالی برای خرید یک مدل کفش زنانه پاشنه بلند شیک به دست میآورید. در واقع محدودیت ارتفاعی در این مدل پاشنه وجود ندارد.

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که به هنگام خرید مدل کفش زنانه پاشنه بلند دلخواهتان حسابی گیج شده باشید. در ادامه جدیدترین مدل های کفش مجلسی بسیار شیک و زیبا را مشاهده می کنید که امیدواریم مورد توجه قرار گیرد. کفش پاشنه بلند با کیفیت پایین، پا را دچار تعریق میکند و به دلیل خیسی کفش، پا در کفش سر می خورد و از این رو دخترتان قادر نخواهد بود صحیح گام بردارد. همواره می توانید از طریق فرم زیر نظراتتون رو برای ما ارسال کنید. شما می توانید با انتخاب کفش هایی با پاشنه پهن، با آرامش بیشتری راه بروید.

هر چه سطح مقطع پاشنهی وسیعتر باشد، ثبات بیشتری دارد و قدم برداشتن با آن راحتتر است. پنجه و پشت کفش جایی است که برای اطمینان از اندازه درست کفش باید چک شوند، انگشتان پا نباید در داخل کفش جمع شده باشند و پشت کفش هم باید به اندازهای جای داشته باشد که شما بتوانید انگشت شست خود را داخل آن ببرید، نه تنگتر از این مقدار و نه آزادتر از آن. در خرید کفش برای دختران باید به شکل و طراحی آن توجه کنید که شکل و طراحی زیبا و مناسبی داشته باشد و پای دختر شما در آن زیبا جلوه کنه و از اون خوشش بیاید.