چگونه با کفشهای پاشنه بلند راحتتر راه برویم؟

شایعترین محل آن عصبی است که بین انگشتان سوم و چهارم پا است و علت به وجود آورنده آن معمولاً تحریک، فشار و ضربه به عصب است. بسیاری از ما نمیدانیم که ارتفاع پاشنه پا که یک جعبه باریک فاصله بین پا و زمین می اندازد، میتواند باعث ضخیم شدن بافتهای بین انگشتان پا شود. از طرفی با فروختن آیتمهای بلا استفاده کمدتان یک بودجه عالی برای خرید یک مدل کفش زنانه پاشنه بلند شیک به دست میآورید. این یکی از مهمترین عوارض کفش پاشنه بلند است. این کار برای جلوگیری از خطر ابتلا به مشکلات مختلف سلامتی و بروز عوارض کفش پاشنه بلند بسیار ضروری است. این کفشها میتوانند ساختار مفصل را در داخل انگشت شست تغییر دهند و مفصل شما بزرگتر از حد ممکن شود.

كفشهای پاشنه بلند اگر بیش از 3 سانتیمتر ارتفاع داشته باشند باعث میشوند مفاصل مچ پا و مفصل ران در حین ایستادن و نیز راه رفتن در حالت طبیعی خودش نباشد و در نتیجه عضلات بیش از حد مورد حركت بوده و حرکت مفاصل نیز افزایش یابد. اگر این شرایط در حین انجام فعالیتهای که جنبش بیشتری دارید ادامه پیدا کنند، باعث رگ به رگ شدن پاهایتان میشوند. حتا اگر این لژ باریک باشد، باز هم راه رفتن با آن آسانتر است. زمانی که شما کفش پاشنه باریک به پا دارید، سطح تماس پاشنه با زمین بسیار کم است، به همین دلیل راحتی در راه رفتن در پایینترین میزان خود قرار دارد. در این مطلب انواع مدل کفش با پاشنه کم در طرح های زیبا و شیک را مشاهده کردید که امیدواریم با ایده گرفتن از این مدل ها بتوانید کفش مناسبی را برای خود انتخاب نمایید. با انواع عوارض کفش پاشنه بلند آشنا شدیم.

کفش های زنانه و دخترانه در انواع طرح ها و مدل های مختلف در بازار موجود هستند و شما می توانید با توجه به نیاز خود انواع کفش های اسپرت و کفش مجلسی و کفش پاشنه دار و … یکی دیگر از راه ها برای جا باز کردن کفش ها این است که بعد از پوشیدن کفش ها روی آن ها سشوار بزنید. حالا دو راه دارید، به فروشگاهها سرک بکشید و برای خرید یک جفت کفش کل بودجهتان را خالی کنید یا از کمدا کمک بگیرید. زمانی که احساس می کنید کاملا به راه رفتن با کفش پاشنه بلند مسلط شده اید، می توانید بدون استرس، هر جا که بخواهید کفش پاشنه بلند بپوشید و به خوبی با آن ها راه بروید. پاشنه کفش یکی از مهمترین فاکتور های خرید شما عزیزان است.شما باید قبل از خرید کفش پاشنه بلند،پاشنه کفش را بررسی کنید.پاشنه ها امروزه بیشتر از جنس پلی استر میباشند.پاشنه را طوری انتخاب کنید که بعد از یک پیاده روی معمولی ،کمر و زانوی شما آسیب نبیند.از این رو شما عزیزان باید کفشی را انتخاب کنید که پاشنه معمولی داشته باشد.پاشنه های بلند تر از حد معمول بسیار فانتزی هستند و انتظارات شما را براورده نخواهند کرد.

اولین چیزی که باید رعایت کنید این است که در یک مسیر مستقیم گام بردارید، در ذهنتان یک خط مستقیم ترسیم کنید و سعی کنید در امتداد همان خط گام بردارید. لازم نیست بهطور کامل این کفشها را کنار بگذارید. همچنین این کفشها با ایجاد قوس بیشتر در ناحیه کمر، قفسه سینه را جلو تر از حالت عادی نشان داده و اصطلاحا فرد را کمرباریکتر نشان میدهند. این کفشها میتوانند باعث ایجاد التهاب شوند، که باعث چندین بیماری جدی مختلف مانند سرطان میشوند. در این میان رنگهای محبوب همچنین نباید از مشکی و سفید نیز نباید غافل شد. در ستون مهرهها هم صدمه ایجاد شده و از حالت طبیعی خارج میشود.