پست ما را تا انتها بخوانید

البته ریحانا کتهای چرم مشکی در مدلهای مختلف را در این سالها پوشیده و البته رنگ قرمز چرم هم جزو انتخاب هایاش بوده است اما بیشتر او بانوی سیاهپوش است تا رنگی پوش! هنگامی که قصد خرید کفش را دارید حتما در نظر داشته باشید که عصر را به این کار اختصاص دهید چون در پایان روز شما به اندازه کافی تحرک داشته و پایتان کمی ورم دارد این گونه می توانید کفشی مناسب پای خود خرید کنید در هنگام خرید کفش پاشنه بلند توجه داشته باشید که کفش انتخابی شما دقیقا سایز پایتان باشد به همین دلیل حتما هر دو کفش را پوشیده و چند قدم با آنها راه بروید اگر کفشی انتخاب کرده باشید که برای پای شما کوچک باشد باعث فشار آوردن به پای شما و زخم شدن می شود و اگر بزرگ باشد موجب زمین خوردن شما می شود بنابراین در خرید کفش پاشنه بلند دقت کافی داشته باشید تا مشکلات این چنینی برایتان پیش نیاید.برای راهنمایی های بیشتر خرید کیف و کفش اینجا کلیک کنید.

همه ما میدانیم کفش در انواع مختلف بدون پاشنه و پاشنه بلند در بازار موجود است که بیشتر خانم ها برای حضور در مراسمات و جشن ها از کفش پاشنه بلند استفاده می کنند تا استایل جذابی داشته باشند اما کفش های پاشنه بلند ضررهایی برای بدن دارد کفش پاشنه بلند باعث کمردرد و درد هایی در ناحیه پا می شود به همین دلیل پوشیدن کفش پاشنه بلند برای اکثر خانم ها سخت است با این وجود برای شیک بودن خود کفش پاشنه بلند می پوشند. زملنی که به مدت طولانی کفش پاشنه بلند به پا می کنید در وسط مهمانی یا مراسمات نا خودآگاه احساس خستگی و درد خواهید کرد در چنین مواقعی اکثریت کفش را از پای خود در می آورند که کار اشتباهی است چون باعث ورم بیشتر پا می شود و زمانی که مجدد قصد پوشیدن کفش را دارند به سختی آن را به پا کرده و درد بیشتری را حس می کنند.

هر دردی که در فروشگاه احساس می کنید، با پوشیدن کفش ها در طولانی مدت بدتر هم خواهد شد. اگر صبح کفش خود را خریداری کنید، در بعد از ظهر برای پای شما تنگ خواهد بود. کفش ها را از مواد قابل تنفس مثل چرم یا کتان انتخاب کنید، زیرا علاوه بر مقاومت و دوام، پا را خشک نگه می دارد. وجود لژ گسترده در زیر کفش لژدار باعث شده است سطح تماس کفش با زمین بیشتر بوده و راه رفتن با آن راحتتر باشد. رنگ سبز، حس آرامش را به اطرافیان القا میکند و گفته میشود که استرس را کم میکند اما نظری هم وجود دارد که میگوید، کسانی که حسود هستند بیشتر به سمت این نوع سبز میروند. سبز چمنی؛ نماد حسادت یا آرامش؟ ریحانا هم کت موتوری سبز رنگی داشت که مانند ماهور با پیراهن مشکی ست کرده بود. ناگفته نماند، با مانتو جلوباز و بسته، مانتو کُتی، پالتو، کت و شلوار زنانه، کت و دامن، شلوار جین (مام استایل، تنگ و زابدار)، شلوار پارچهای و انواع لباسهای مجلسی زنانه و دخترانه، کفش پاشنه بلند انتخابی مناسب، شیک و ایدهآل است.

طبیعتا کفش های پاشنه بلند ظاهر بلند و کشیده تری به عروس میده و معمولا طرفدارای بیشتری نسبت به مدلای دیگه داره. با این حال، از آنجا که کفش برای رقص ساخته شده است، پاشنه معمولا بلندتر از 5 سانت نیست. اگر برای یک میهمانی در یک باغ خرید میکنید، فکر پاشنههای باریک را از سر بیرون کنید. بسیاری از خانم ها کفش های پاشنه بلند زیادی در کمدشان دارند ولی به دلیل درد و ناراحتی که اولین بار کفش پاشنه بلند برایشان فراهم کرده دیگر سراغش نرفتند حال بانوریس سعی دارد راه های مختلفی به شما پیشنهاد دهد که به راحتی و بدون دردسر از کفش های پاشنه بلندتان استفاده کنید. در اواخر روز، پاهای شما به دلیل فعالیت هایی که طی روز داشته اید ورم کرده است؛ انتخاب کفش پاشنه بلند در این زمان، به شما کمک می ­کند که سایز مناسب خود را پیدا کنید. پوشیدن کفش های پاشنه نازک به دلیل اینکه راه رفتن را دشوار میکنند سخت است اما کفش های پاشنه ضخیم و یا لژدار که کف آنها یک دست است کفش های بسیار مناسب برای افرادی که زمان طولانی می خواهند آنها را بپوشند می باشند کفش های لژدار امکان زمین خوردن را بسیار کم می کند همچنین کفش های لژداربه دلیل تعادلی که ایجاد می کنند برای افرادی که تعداد دفعات کمی از کفش پاشنه بلند استفاده می کنند بسیار مناسب هستند.