پست ما را تا انتها بخوانید

در هر صورت اگر بچه به دلیل عدم تعادل افتاده باشد بایستی زود او را سوار بر اسب کرد و اگر اسب مقصر بوده و مناسب سواری بچه نبوده و یا حتی بچه از زیاد سوار شدن خسته شده اشتباه بزرگی مرتکب خواهید شد اگر او را مجدداً سوار کنید. او بچه ها را روی زین می گذارد و سواری را شروع میکند و از آن پس آنها خود به خود راه صحیح سواری را یاد می گیرند. احتیاجی نیست به آنها توضیح دهید که چگونه صدمه می بینند چون هر بچه ای ممکن است در هر جایی صدمه ببیند حتی در دوچرخه سواری در خیابان ، دیر یا زود درباره اسب چیزهایی یاد میگیرد و به خطراتی که ممکن است پیش آید پی میبرد.

اما وقتی سواری را بهتر فرا گرفتند یکساعت و نیم وقت زیادی نیست . اینجا، جای صرفهجویی نیست. کیسی-همانطور که گفته شد قسمتی از آموزش سواری مربوط به نگهداری اسب و وسایل سواری است که بچه ها از روی کتاب و تصاویر و گفته های مربی یاد می گیرند که بسیار مهم است ولی از آن مهمتر آنکه بایستی سواری را به خوبی فرا گیرند. بعد سوارکار اسبش را کناری نگه می دارد و به پرش سایر بچه ها نگاه می کند ، و این تماشا کردن خودش قسمتی از آموزش است. معمولاً ۱۵ دقیقه این زمان برای گرم کردن ، در همین حدود برای خشک کردن اسب (به خصوص بعد از پرش) صرف می شود. بلیر-اگر بچه ای مالک اسب است در این صورت باید کارهایی را که مربوط به اسب است خودش انجام دهد .اگرچه ابتدا کار سختی است ولی به تدریج عادت می کنند.

شاید به این فکر نکنید اما یک کفش زنانه پاشنه دار از کفش تخت مناسب تر است. پاشنه های باریکتر، پشتیبانی کمتری از بدن شما می کنند و حفظ تعادل با آنها سخت تر است. پس برای ایجاد تعادل سعی کنید بدن خود را کمی به سمت عقب متمایل کنید تا هم ژست زیباتری داشته باشید و بدنتان صاف به نظر برسد و هم حفظ تعادل با کفشهای پاشنه بلند سادهتر شود. بنابراین برای پولی که هزینه میکنید وقت بگذارید و بهترین انتخاب را تجربه کنید. برای اینکه سوارکار از موضع درستی در زین برخوردار باشد، سوارکار باید برای هر جنبشی که اسب انجام می دهد، واکنشی انجام دهد. کیسی-اگر بچه ها بتوانند این دور سواری را با موفقیت به پایان برسانند مأموریتشان را خوب انجام داده اند و شوقی در آنها ایجاد می شود که بتوانند سواری را برای شرکت در مسابقات ادامه دهند .در حقیقت دختران و پسران سوارکار از اینکه آنچه را که می خواهند روی اسب می توانند انجام دهند احساس رضایت می کنند.

بلیر-کلاس خوب و ایده آل سواری از۶ تا ۸ بچه تشکیل می شود و معمولاً دختران و پسران در یک کلاس جا داده می شوند. پوشیدن لباس و کفش مجلسی و ست کردن آنها باهم یکی از مواردی است که بسیاری از خانم ها به آن توجه می نمایند و وقت و زمان بسیاری را صرف خرید و پیدا کردن کفش ایده آل برای مراسمات مختلف و جشن های عروسی می گذرانند. اگر شما نیز یکی از همین خریداران هستید احتمالاً سؤالات زیادی دربارهی کفش پاشنه بلند دارید؛ اینکه چه پاشنه ای با چه ارتفاعی و برای چه محیطی مناسب است. فروشگاه اینترنتی دیجی استایل، یکی از فروشگاههای آنلاین تخصصی در زمینه مد و پوشاک است که با داشتن انواع لباس، کفشهای زنانه و مردانه و اکسسوریها، طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است. کفشهای پاشنه بلند میتوانند باعث ایجاد مشکلات زیادی برای پا شوند در حالی که ثبات پا را مختل میکنند و خطر آسیب دیدگی را افزایش میدهند.