پست ما را تا انتها بخوانید

کفشهای پاشنه بلند الگوی راه رفتن را تغییر میدهند. لایه هایی که در کفش قرار می گیرند راه رفتن را برای شما راحت تر می کنند . پاشنه بلند بیش از 5 سانتیمتر خطر ابتلا به نوروما را افزایش می دهد . اگر بخواهیم یک جمعبندی کلی از گفتههای بالا داشته باشیم، به این نتیجه میرسیم که هایهیلها مورد علاقه خانمهای امروزی هستند. کفی کفش و جهتی که پاشنه پا به آن سوق داده می شود تا حد زیادی می تواند روی راحتی شما تاثیر بگذارد. در این کفش ها پوست پا تنش های بیشتری را نسبت به حالت طبیعی تحمل می کند، بنابر این دردناک شدن پا مسئله ای طبیعی است. برخی از کفش های پاشنه بلند تنها یک بند ظریف دارند که اگر روی برآمدگی مچ قرار بگیرد، بسیاردرد آور خواهد شد. چه اثرات بدی دارند؟

کفشهای پاشنه دار در انواع مختلفی مانند کفش پاشنه دار آکسفورد، فانتزی، مخروطی، مدل با پاشنه یکسره، صندلهای پاشنه دار، انواع بوتها و نیم بوتهای پاشنه دار و غیره وجود دارند. بسیاری از زنان در انتخاب کفش پاشنه دار زنانه به این نکته توجه نمی کنند. پس حتما توجه داشته باشید که برای کجا و چه موقعیتی از این کفشها استفاده میکنید. در ادامه این مطلب از راهنمای خرید بهترین کفش پاشنه بلند توجه شما را به۲۰ مدل برتر از این نوع محصولات جلب می نماییم. زمانی که کفش پاشنه بلند می پوشید بر روی زانوها فشار زیادی وارد می شود .

پوشیدن این کفشها در طول روز و زمان طولانی باعث فشار بر روی قسمتهای مختلف بدن میشود. گودی کمر نیز استرس روی زانو ها را افزایش داده و به مرور زمان کشکک زانو تخریب و خم می شود. کفش پاشنه دار زنانه دارای رنگ بندی متنوعی است و شما با انتخاب آن ها می توانید از بیشتر رنگ ها و استایل ها لذت ببرید. هرچه پاشنه بلندتر باشد، احتمال بروز مشکلات کمر، ران و زانو بیشتر است. از هرچه بگذریم از کفش پاشنه بلند برای خانوم ها نمیشود گذشت! در بعضی کفش های پاشنه بلند قسمت جلوی کفش خیلی باریک می باشد و استفاده از این کفش ها باعث تورم پا می گردد .

درست بین این ۲ انگشت رگ عصبی وجود دارد که چسب فشار روی آن را کمتر می کند و باعث می شود فشار کمتری روی قسمت توپ پا وارد شود. پارگی تاندون آشیل باعث پارگی آن و مشکل در راه رفتن می شود. پوشیدن کفش پاشنه بلند به این معنی است که شما باید آمادگی لازم برای راه رفتن با آنها را داشته باشید حتی اگر به یک سطح ناهموار برخوردید. در امان باشید لازم است از کفش های مناسب استفاده کنید . از آنجایی که معمولا کفش های پاشنه بلند مجلسی هستند، قبل از خرید آن را تست کنید تا مطمئن شوید که در حین رقص با آن راحت هستید و سر نمی خورید. اگر قصد دارید کفش های پاشنه دار زنانه را ترک کنید، قبل از اینکار متن زیر را بخوانید، تا با مزایای این کفش ها آشنا شوید. زنان کوتاه قد در خیلی از موارد به علت کوتاهی قد دچار کمبود اعتماد به نفس می شوند، پوشیدن کفش های پاشنه بلند با تغییر ظاهر می تواند اعتماد به نفس را افزایش دهد.