پست ما را تا انتها بخوانید

مثلا پوست پای شما آماس میزند و بعضی دیگر غیر قابل مشاهده اند. پاشنه فانتزی طرحی است که با پاشنه های دیگر تفاوت برجسته ای دارد. ما در اینجا به شما کمک میکنیم در مورد عوارض کفش پاشنه بلند و روشهای پیشگیری که میتواند شما را به سمت راحتی هدایت کند، بحث کنیم با واسط کالا همراه باشید. در این مقاله دلایل و خطرات را برای شما بازگو میکنیم که چرا باید به آن پاشنههای مدادی نه بگویید. نکته : در بسیاری از این مدل کفشها بخشی از ارتفاع، متعلق به یک زیرهی بلند است. برخی از کفش های پاشنه بلند تنها یک بند ظریف دارند که اگر روی برآمدگی مچ قرار بگیرد، بسیاردرد آور خواهد شد.

چون پاشنه کفش های پاشنه بلند بسیار بالاتر از پنجه قرار می گیرد، انگشتان پا بسیار پهن تر از حالت طبیعی خود می شوند. با پوشیدن آیتم مورد نظر پاشنههای پای شما به طور قابل توجهی بالاتر از انگشتانتان قرار میگیرند. صرف نظر از ارقام ، این بدین معنی است که حدود 7.32 نفر از هر 100000 زن که به درمان بیمارستانی نیازمند می شوند از عوارض این کفش ها آسیب دیده اند . این کفشهای تابستانه به هر لباسی به خصوص به پیراهنهای تابستانه فوندار جذابیت ویژهای میدهند. طرحهای ناب و ایده آل صندل زنانه مجلسی هر بانوی خوشسلیقهای را برای خرید ترغیب مینماید. در زمانی که به خرید کفش میروید، دانستن یک سری از نکات بسیار لازم و ضروری خواهد بود.

بنابراین، اگر باردار هستید و میخواهید بیرون بروید، یک کفش سبک انتخاب کنید تا فشار کمتری بر بدنتان باشد تا به شما و آن هدیه کوچکی که حمل میکنید آسیب جدی وارد نشود. اگر برای یک میهمانی در یک باغ خرید میکنید، فکر پاشنههای باریک را از سر بیرون کنید. یکی از گامهای بسیار مهم در خرید کفش پاشنه بلند توجه به فاکتور قیمت در آنها خواهد بود. بسیاری از زنان در انتخاب کفش پاشنه دار زنانه به این نکته توجه نمی کنند. در این کفش ها پوست پا تنش های بیشتری را نسبت به حالت طبیعی تحمل می کند، بنابر این دردناک شدن پا مسئله ای طبیعی است.

به این ترتیب، عضلات پا را تقویت میکنید تا آمادگی پوشیدن کفش پاشنه بلند را پیدا کنند. این فشار بیشتر منجر به سوختن چربی در این قسمت و عضلانی شدن ساق پا می شود. پا قلب دوم انسان ها است از این رو بهتر است در هنگام انتخاب مدل کفش مورد نظر و دلخواه خود حساسیت لازم را به خرج دهید. ممکن است بسیار شگفتآور به نظر برسد، اما کفش پاشنه بلند میتواند منجر به تنفس و فرافکنی نامناسب شود که بهنوبه خود میتواند به آکوردهای صوتی ظریف شما آسیب برساند. علت ایجاد درد به دلیل طراحی نامناسب کفش پاشنه دار زنانه و ایجاد انحنای شدید در وسط پا می باشد.