پست ما را تا انتها بخوانید

لذا باید کفی دارای یک ضخامت خوب باشد تا بتواند قوس شدید کف کفش را پوشش داده و علاوه بر آن محل قرار گیری بند نگهدارنده را به زیر برآمدگی پا بیاورد. مدل هایی که در قسمت جلویی و زیر پنجه کمی لژ دارند، به دلیل کم کردن شیب کفش، فشار کم تری به جلوی پا وارد می کنند. شیب استاندارد، کمی انحنا دارد که در زیر انحنای کف پا قرار گرفته و در قسمت پاشنه کم می شود تا پاشنه روی شیب قرار نگیرد. بالشتک مناسب در زیر پنجه، راحتی شما را چندین برابر می کند؛ پس قبل از خرید کفش، حتما آن را بررسی کنید. اگر به دنبال این هستید که لاغرتر و قدبلندتر به نظر برسید، از این کفش ها استفاده نکنید. طبیعی است که با کفش پاشنه بلند، قدم های کوتاه تری بردارید؛ هر قدر پاشنه کفش تان بلندتر باشد، قدم های شما کوتاه تر خواهد بود.

این کفشهای تابستانه به هر لباسی به خصوص به پیراهنهای تابستانه فوندار جذابیت ویژهای میدهند. با این ساختار، وزن بدن روی پاشنه افتاده و پا به جلو سر نمی خورد. مطابقت داشتن طراحی درست و متعادل شیب کفش با فرم طبیعی پا می تواند باعث شود تمام روز راحت باشید. وجود لژ در قسمت جلوی پا (حتی اگر نازک هم باشد) با صاف نگه داشتن کف پا، باعث حفظ تعادل می شود. هرچه پاشنه کفشی بزرگ تر باشد تعادل بیشتری میخواهد پس زمانی که میخواهید کفشی را بخرید حتما سایز پای خود را بدانید و پاشنه متناسب خودتان را خریداری کنید. برای پیمایش در سطوح مختلف، ارتفاعات و شیبها، تعادل و دقت زیادی لازم است. شما باید در هنگام خرید به جنس و کیفیت کفش دقت کنید زیرا در غیر این صورت بعد از مدتی استفاده از کفش پاهای دخترتان در اثر جنس نامناسب کفش آسیب میبیند.

اگر در هنگام پوشیدن کفش پاشنه بلند، در قسمت پاشنه یا پشت ساق احساس ناراحتی میکنید، از ابزارها و لوازم کمکی برای کم کردن فشار استفاده کنید. کفی ممکن است کامل، سه چهارم، نیمه یا فقط در قسمت پنجه باشد. حتی برای گشت و گذار چند ساعته و سپری کردن زمان با دوستان نیز کفش پاشنه بلند انتخابی جذاب است. اگر دنبال یک صندل روزمره پاشنه بلند هستید که راحت باشد، صندل پاشنه یه سَره بهترین انتخاب شما خواهد بود. صندل پاشنه بلند یک کفش همه کاره است که با استایل روزمره و کمی رسمی تر از آن به خوبی ست می شود. این موضوع در زمستان مشکل بزرگی برای فرد نیست، اما با شروع تابستان، شما ممکن است از پوشیدن صندل های خود و نمایش پاهای ترک خورده و پینه بسته خود به دیگران خجالت بکشید.

اما امروزه علاوه بر جنسهای پلاستیکی، خرید کفش چرم نیز ترند شده و توجهات زیادی را به خود جلب کرده است. اگر تعداد زیادی کفش پاشنه بلند ندارید، سراغ یک جفت کفش سیاه و یا رنگ پا (کرم) بروید. بهتر است کفش ها چندین ساعت در پای شما باشند؛ چون ممکن است کفشی در ابتدا راحت به نظر برسد، اما پس از گذشت چند ساعت یا حتی چند دقیقه پاها را اذیت کند. این حالت یک ظاهر زیبا به پاهای شما میبخشد و شما را قدبلندتر از چیزی که هستید، نشان میدهد. کفش های پاشنه بلندی را انتخاب نمایید که دارای برندی معتبر می باشند تا دارای استاندارد لازم باشند تا در زمان پوشیدن کفش احساس ناراحتی نداشته باشید. انتخاب کفش پاشنه دار زنانه با پشتیبانی مناسب یک نکته بسیار مهم است. برای محل کار بهتر است رنگ آن مشکی یا قهوهای باشد. این کفشها بدن را کشیدهتر نشان میدهند و البته بیشتر مناسب لباسهای مجلسی کوتاه یا توری هستند.