پخش عمده کفش مجلسی زنانه در تهران – قیمت خرید و فروش کفش

در زمان های قدیم حیوانات زیادی به جز گاو و گوساله را می کشتند تا از پوستشان برای طبقه ی اشرافی کفش و کیف های چرم اصل و زیبا تولید کنند ولی امروزه با بالا رفتن سطح فکری عموم مردم جهان از این جنایت ها علیه حیوانات تا حدودی جلوگیری شده است. در اصل کفش باید به چشم کسی مه قرار است بخرد و بپوشد زیبا باشدچرا که قرار است او کفش را پا کند و نه کسی دیگر. محور پاشنهی کفش شما دقیقا باید در مرکز پاشنه پا قرار بگیرد. به این معنی که کفشی که اداری است با کفشی که رسمی است تفاوت دارد و کفش مردانه مجلسی نیز کاملا می تواند در دسته بندی جدایی قرار بگیرد. با این حال اندازه کیف کاملا به شما و موقعیتی که در آن قرار دارید بستگی دارد. اگر جزو افراد شیکپوش هستید و دوست دارید خاص و متفاوت به نظر برسید، میتوانید از این مدل کفشهای پاشنه دار زنانه زیبا استفاده کنید.

اگر کفش شما دارای تزیینات و طرح دار است حتما از لباس مدل دار و طرح دار استفاده کنید. اهمیت کفش پاشنه دار در این است که از ضربه خوردن به پاشنه پا جلوگیری میکند و درد پاشنه را کاهش میدهد. اکثر خانمها و دختر خانمها علاقه زیادی به انواع مدلهای کفش پاشنه بلند دارند که البته اغلب اوقات بسیاری از این مدلها مناسب مراسمها و میهمانیها هستند و نمیتوان از آنها به صورت روزانه استفاده کرد زیرا استفاده طولانی مدت از این کفشهای پاشنهدار میتواند به پاها و زانوها آسیب وارد کند. اگر انگشتان در جلوی کفش فضای کافی نداشته باشند احتمالا هنگام حرکت پاها برای جلوگیری از فشار آمدن به به انگشتان کمتر خم شوند. برای رفتن به مجالس جشن و عروسی و … مثلا آقایان برای رفتن به مجالس عروسی و جشن های مختلف نمی توانند از لباس های غیر رسمی یا رسمی معمولی استفاده کنند زیرا علاوه بر مضحک بودن این کار، در نظر دیگران فردی شلخته و بی شخصیت نیز جلوه داده خواهد شد.

امروزه طراحان کفش های مردانه سعی می کنند برای تولید کفش ها از موادی استفاده کنند که بتواند به چرخه ی طبیعت بازگردد یا اینکه برای تولید آن ها محیط زیست و حیوانات را دچار آسیب نکند. می توان گفت که برای هر لباس خاصی و هر سبکی کفش مناسبی نیز وجود دارد و اکسسوری و لباس های مناسب آن کفش را باید استفاده کرد. ولی باید گفت که کفش های زیادی از نوع کفش مردانه مجلسی و انواع آن و همچنین کفش های اداری و کفش های رسمی برای انتخاب وجود دارد. اکثر خانم ها فکر میکنند که کار آقایان در انتخاب کفش بسیار راحت است زیرا تنوع زیادی در کفش آن ها وجود ندارد.

در این نوع چرم لایه “split” جداشده و سطح باقیمانده آن را سنباده زده و بافر میکنند تا نقصها از بین برود. اکثرا کفش مجلسی مردانه را به رنگ مشکی یا قهوه ای براق می بینیم که با کت و شلوار تاکسیدو (رسمی) به رنگ خود و با یقه ی براق و ساعت بند چرم و کمربند چرم همرنگ تیپ مناسبی را تشکیل می دهند. برای تیپ های رسمی اکثر آقایان از کت و شلوار های مشکی یا رنگ های تیره ی دیگر به همراه کفش مردانه مجلسی استفاده می کنند و اکسسوری های مناسبی را نیز مانند ساعت مجلسی طرح خاص و دکمه ی آستین خاصی را نیز باید به همراه داشته باشند. رنگ مشکی همانطور که با بسیاری از رنگهای دیگر مطابقت دارد یک انتخاب مناسب است.