هر کفشی شیک و مجلسی نیست!

سعی کنید کفش مجلسی که خریداری میکنید سایزی مناسب داشته باشد. قبل از اینکه به سراغ پیشنهادهای شگفت انگیز خرید برویم؛ ابتدا شما را راهنمایی خواهیم کرد که چگونه یک کفش مجلسی با کیفیت را خریداری کنید. اگر کفش پاشنه بلندتان قدیمی شده به راحتی می توانید با پارچه یک کفش پاشنه بلند جدید برای خودتان درست کنید. اگر شما کفش های ساده ای دارید به راحتی می توانید با ایده هایی جالب و کاربردی آن ها را تزیین کنید . زیره کفش: زیره هایی که در بازار موجود اند دو نوع هستند PU ، PVC . نماینده برندهای معروف ایرانی و ترک ارسال در کمترین زمان کانال کیف و کفش: @ensikifkafsh لینک کانال: tg://resolve? به طور کلی هیچ قانونی برای انتخاب کیف و کفش مجلسی شیک و شرکت در یک مراسم رسمی وجود ندارد. برای چسباندن پارچه حتما از قلمو و چسب رقیق شده ای مانند چسب پوس رقیق شده استفاده کنید تا بین پارچه و سطح کفش تان هیچ حباب و فاصله ای نیفتد.

اگر این فاصله وجود داشته باشد احتمال شکستن پاشنه کفش بسیار زیاد است. از طرف دیگر اگر کفش بیش از اندازه گشاد، احتمال پیچ خوردن پا بالا میرود. مطابق شکل بالا با روبان پهن که همرنگ کفش تان انتخاب می کنید یک پاپیون بزرگ درست کنید. فروش کفش زنانه به صورت عمده در بازار بزرگ تهران و اطراف آن توسط بنکداران و تولیدی ها بفروش می رسند. این نگین ها را با چسب به دقت دور پاشنه کفش تان بچسبانید. این میخ های تزیینی را با چسب حرارتی و با دقت روی سطح کفش تان بچسبانید. برای تزیین، روی بندهایی که چسبانده اید، با چسب حرارتی میخ های تزیینی یا نگین و سنگ بچسبانید. کفشهای مجلسی مردانه معمولاً مشکی یا قهوهای هستند. هیچگاه نمیتوان نقش کفش چرم مجلسی شیک مردانه را در استایل آقایان نادیده گرفت. کفشهای چرم زنانه تنوع بیشتری به نسبت کفشهای مردانه دارد. به همین دلیل توجه داشته باشید که کفشهای ارزان قیمت احتمالا از چرم مصنوعی و یا لاستیک ساخته شدهاند که هم باعث بو گرفتن پا میشوند و هم راحتی کفشهای تمام چرم را ندارند.

هر خانمی معمولا در کمد لباسهای خود، یک یا دو مدل از این کفشهای پاشنه دار دارد تا در مراسم و مهمانیهای مجلسی، شیک و زیبا به نظر برسد. همچنین ازآنجاییکه کفشهای چرم نشانه ذوق و سلیقه سازنده آن است، اغلب طرحهایی منحصربهفرد دارد. همچنین نگهداری از کفشهای چرم بسیار آسان است و در صورت رعایت اصول تا سالیان سال این کفشها زیبایی خود را حفظ میکنند. اگرچه قیمت کفشهای چرم بیشتر است، اما مزایای بیشتری نیز دارند که آنها را ارزشمند میکند. اما الزامی نیست که کفش مجلسی را با لباس خود ست کنید. چرم صاف (Smooth leathers) درواقع هر چرمی است که فاقد برجستگی یا دانه قابلتوجه در جنس خود باشد و میتواند با سهولت براق شود. فروشگاه کفش اسپرت بصورت عمده و یا جزئی وجود دارد که خریداران بر حسب نیاز میتوانند به این فروشگاه ها مراجعه کرده وخرید خود را انجام دهند و یا در صورت نیاز به خرید کلی از قبل تعداد مورد نیاز را سفارش دهند.

اگر کفش شما یک صندل تابستانی ساده است برای تزیین آن به یک روبان و مقداری تور نیاز دارید. یک تکه از پارچه گیپور لباس تان را بردارید و با چسب نامزئی به دقت پارچه را روی کل سطح کفش تان بچسبانید. یک جفت کفش چرم نهتنها جذابیت شما را دوچندان میکند، بلکه به شما اجازه میدهد راحت و ایمن گام بردارید. کفش باید فضای کافی برای پاهایتان در زمان راه رفتن داشته باشد. ۲- به سراغ انواع کفش زنانه با پاشنه تو پر بروید، چرا که هرچه پاشنه ضخیمتر باشد فشار کمتری را به ستون فقرات شما وارد میکند و آرامش بیشتری در هنگام راه رفتن خواهید داشت.