هاکی یک ورزش چالش برانگیز است

این کمپانی با ارائه انواع محصولات رولر اسپرت و اسکیت روی یخ همراه با مشاوره طراحی از سال 2017 شروع به کار کرد. همراه با یقه پر شده و زیره پر شده برای ایمنی و محافظت از پای شماست. همچنین به اندازه کافی از مچ پا محافظت می کند و پا را خشک و راحت نگه می دارد. همه ساله شرکتهای گوناگون اقدام به تولید اسکیتهای مختلف میکنند. 1. تولید اسکیت در رشتههای گوناگون همچون سرعت، فریاستایل، نمایشی، هاکی و سایر رشتهها. 6. تناسب کیفیت کفش اسکیت با قیمت آن. یک جفت کفش مناسب هاکی روی زمین ، بالشتک سازی و پر کردن داخلی خوبی را فراهم می کند.

بنابراین برادران اولسون شرکت Rollerblade را فروختند و شرکت جدید در بهتر کردن چرخها و بدنه اسکیتها پیشرفت قابل ملاحظهای داشت. نمونه های آزاد اجرا شده زیر چگونگی رسیدن به پرسپکتیو مناسب در یک نمای سه رخ را نشان میدهند. بسته شدن بند به شما امکان می دهد متناسب با راحتی خود اتصالات را تنظیم کنید. چرم و مش مصنوعی آن باعث سبک و تنفس شدن آن می شود. هر کدام مانع وارد شدن ضربه ی سنگین به سر شانه ها می شوند. این امر به مسائل زیادی بستگی دارد. چکمه های اسکیت شکل اغلب از لایه های زیادی از چرم ساخته شده است. پس از خواندن این مقاله میتوانید در مورد انتخاب اسکیت خود تصمیمگیری بهتری داشته باشید. یک میان میله متراکم پشتیبانی بهتری را ایجاد می کند و حرکات پایدار را تضمین می کند. نحوه ی تقسیم بندی زمین هاکی روی یخ شامل سه قسمت مساوی با دو خط ابی رنگ و دو قسمت مساوی با یک خط قرمز رنگ می باشد.

این نکته را در نظیر بگیرید که کفش باید به پای شخص بطور کامل کیپ شود و نباید بیش از یک یا دو سایز از پا بزرگ تر باشد. میانی EVA برش خورده به گونه ای طراحی شده است که فشار شکافی را تحمل می کند و راحتی زیر پا را فراهم می کند. کفی کف ژل دارای منافذ سوراخ است که گردش مناسب هوا را برای سایش راحت فراهم می کند. این اسکیت دارای بدنهای بسیار محکم است و برای شروع اسکیت یکی از بهترینها بشمار میرود. اسکیت هاکی از یک محافظ سخت تشکیل شده که مناسب با اندازه ی پای بازیکنان ساخته میشود.

این محافظ دارای سرپوشی است که بطور انتخابی از محافظ نرم یامحافظ سخت پوشیده شده می باشد. این فنجان ها ضخیم تر و بیشتر از فنجان های ورزشی معمولی پوشیده شده اند و کمی شبیه محافظ کشاله ران استفاده می شود. زیره لاستیکی دارای چمدان های کوچک است تا در انواع زمین ها چسبندگی و چسبندگی خوبی داشته باشد. این ناودانی ها بازیکن را قادر می سازد تا حتی هنگام بازی در زمین های مرطوب ، قدرت و چسبندگی خوبی داشته باشد. بعضی از این کلاه ها به منظور محافظت از سر دارای قفسه ای می باشند و قفسه بر روی لبه قرار میگیرد. جوراب داخلی قابل انعطاف به شما تناسب اندام می دهد تا بتوانید عملکرد راحتی داشته باشید.