هاکی روی یخ :: Skate In Tehran آموزش اسکیت سواری

بعد از ملاقات ما ، او بلافاصله نیمی از کمد لباس من را به روز کرد. ما دنبال فلسفه شرکت “ثبات پرخاشگری و مسئولیت” و خوب محیط زیست شرکت ها با اصل عمل یکپارچگی برنده و نوآوری ایجاد کرده است. اسکیت هاکی از یک محافظ سخت تشکیل شده که مناسب با اندازه ی پای بازیکنان ساخته میشود. برای اینکه این اسکیت هاکی سبک وزن داشته باشد ، کف خارجی با مواد مصنوعی طراحی شده است تا برای اسکیت روی یخ مجبور به فشار زیادی نباشید. همانطور که از نام آنها مشخص است ، از اسکیت های فیگور برای اسکیت بازی استفاده می شود و از اسکیت هاکی برای هاکی روی یخ استفاده می شود. تیغۀ اسکیت از تیغۀ اسکیت سرعتی کوتاهتر است، فقط ۱.۵ میلیمتر عرض دارد و با لولههای توخالی تقویت شده است. همچنین با قابلیت تغییر سایز تا چند سال برای کودکان قابل استفاده است. برای این که چوب های هاکی نشکنند، باید از قابلیت انعطاف پذیری کمی برخوردار باشند.

اما حتی در مسکو نیز روزهایی سپری شده است که اگر لباس شیک نبودید ورود به یک کلوپ شبانه غیرممکن بود. در ایران در دو بخش هاکی چمنی و سالنی فعالیت بیشتری انجام می گیرد. این اسکیت هاکی باکیفیت را زنان و مردان می توانند بپوشند. روسز یکی از بهترین برندهای معروف اسکیت به شمار میرود. بهترین قسمت در مورد این بوت تنها ویژگی است. با این وجود ، من امسال خیلی جدی به مسئله تغذیه رسیدم و در طول تابستان تمام آرد را از رژیم غذایی حذف کردم. در زمان بازی هاکی روی یخ ، میزان آسیب دیدگی های لگن زیاد است، به همین منظور باید دستکش هایی را بخرید که حفاظت انگشت شست دارند.

خوب ، ما می دانیم که حتی کرملین مجاز است رئیس جمهور را در دمپایی ببیند (الکساندر اوچکین به افتخار پیروزی وی در جام جهانی 2008 در دمپایی ساحلی به دیدار ولادیمیر پوتین آمد). اکنون هر باشگاهی با تی شرت ، شلوار جین و کفش ورزشی مجاز خواهد بود. بله ، به عنوان مثال ، پیدا کردن شلوار جین بسیار مهم است ، مهم نیست که آنها چقدر مد هستند. فقط به این دلیل که اسکیت قدیمی شما بیشتر به شما می آید ، به این معنی نیست که اندازه اسکیت قدیمی شما به اندازه مارک هاکی جدید است. قبل از تهیه اسکیت هاکی ، از جدول اندازه سازنده استفاده کنید تا مشخص کنید کدام اندازه بیشتر به شما مناسب است.

اگر به دنبال یک اسکیت هاکی با کیفیت بالا در بودجه خود هستید ، این می تواند اسکیت مناسب شما باشد. همزمان جمعاً ۶ بازیکن از هر تیم مجازند که در داخل زمین باشند و این بازیکنان شامل یک دروازهبان، دو دفاع، و سه مهاجماند. او بسیار اهل مد و فشن است و همیشه می بیند که آیا رنگ ها با هم مطابقت دارند ، آیا شلوار جین یک تی شرت مناسب است و چه کفشی زیر آنها می پوشد. آیا همسرتان به شدت روی تصویر شما تأثیر می گذارد؟ برای نخستین بار در سال ۱۸۷۵ میلادی این ورزش در مونترال بازی شد و در سالهای دهه ۱۸۸۰ میلادی، ورزش هاکی روی یخ به اندازهای در کانادا دلخواه مردم شد که در بیشتر شهرهای آن اجرا میشد و علاقمندان بسیاری را به تماشا میکشانید. دستکش هاکی باید حفاظت کامل را برای دست ها و مچ دست ها در معرض خطر گرفتن دست و پا گیر بازیکن در روی چوب هاکی قرار دهد.