هاکی روی یخ: تحقیق رایگان هاکی روی یخ – همپا فایل

در شاخه اینلاین اسکیت میتوان به اسکیتهای مخصوص فریاستایل، اگرسیو، فیتنس و کودکان اشاره کرد. فیلا دارای اسکیت در شاخههای مختلف همچون کواد، فریاستایل، آیس، فیتنس و اسکیت عمومی کودکان است. هاکی روی یخ از چند ورزش تشکیل شده است که از آن ها می توان به اسکیت روی یخ / پاتیناژ با کفش های تیغه دار فلزی و هاکی روی چمن با چوب دستی تیغه ای اشاره کرد. طرح جامع تربیت بدنی و ورزش کشور باب جدیدی بر روی ابعاد مختلف ورزش کشور گشود. از دیگر ویژگی های کف پا کنترل رطوبت ، محافظت از بو ، راحتی و کنترل بهتر لبه بر روی یخ است. راحتی و ثبات از ویژگی های اصلی این جفت کفش هاکی روی زمین است. اگرچه از کیفیت زبان ، آستر بوت ، پایه ها و کف خارجی اسکیت هاکی مطمئن هستید ، اما اگر متناسب با پای شما نباشد ، این ویژگی ها به شما کمک نمی کنند تا اسکیت بازی کنید.

زبان بوت معمولاً ضخیم است. این تنها در مواردی است که سایز اشتباه یا بوت کم کیفیت خریداری می کنید. اسکیت معمولی نیست ، شما به یک اسکیت با کیفیت عالی نیاز خواهید داشت. این اسکیت هاکی مخصوص یک بچه جوان است. شلوار هاکی که اندازه ی آن ها تا زانوی بازیکنان است قسمت لگن را می پوشاند.شلوار های هاکی دارای صفحاتی هستند که مفصل را میپوشانند. پد های آرک پدیکال هاکی به این منظور درست شده تا از ضربه ها، مفصل آرنج و حرکات پیچشی غیر طبیعی محافظت کند. از لایه ی خیلی نازک چرمی درست شده که کف دست و انگشتان را پوشانده و برای قسمت بیرونی دست ضخامت زیاد و قابل توجهی در نظر گرفته شده است. از پارچه ی کشبافت نازکی درست شده و پشت پیراهن ها شماره و اسم هر بازیکن با رنگ مشخصی چاپ شده است. اگرچه ممکن است مجبور شوید هر ساله صندوق عقب را عوض کنید ، خرید بوت سایز مناسب به بهبود عملکرد و به حداقل رساندن آسیب ها کمک می کند.

هنگام خرید بوت هاکی ، باید کف بیرونی صندوق عقب را چک کنید. زبان قسمت بیرونی است که برای سفت کردن بوت استفاده می شود. زبان بوت نقش مهمی در تناسب مناسب دارد. برای تصمیم گیری در مورد اسکیت هاکی می توانید به زبان ، آسترهای کفش ، پایه پا و زیره خارجی آن نگاه کنید. مزیت این سیستم دو تکه در قسمت پایین صندوق عقب این است که در صورت شکستن تیغه می توانید تیغه را عوض کنید. با این حال ، خرید لباس های گاه به گاه برای رشد چندان سخت نیست زیرا می توانید لباس هایی با قیمت کمتری پیدا کنید. اسکیت هاکی با کیفیت بالا فقط یک وسیله است که به شما کمک می کند مهارت خود را در هاکی رشد دهید. خرید لباس برای بچه های در حال رشد همیشه دشوار است. تیغه های اسکیت شکل نیز طولانی تر است – که اغلب طول بوت را افزایش می دهد.

تناسب مناسب هنگام اسکیت سواری مهم است. بوت هاکی دارای بوش آستر برای تناسب ایمن است. شما باید اندازه ، تناسب ، سبک ، حفاظت و قیمت را بررسی کنید. همچنین ، آنها از مواد سبک برای طراحی این کفش برای کاهش وزن و کمک به شما در اسکیت نرم استفاده کرده اند. بیشتر داوران این اسکیت هاکی را از Jackson Ultimate هنگام اسکیت روی یخ بسیار راحت می دانستند. یک جفت اسکیت هاکی توانایی و توانایی شما برای اسکیت روی یخ را بهبود نمی بخشد. هر قسمت از صندوقچه باید پای شما را راحت کند و به شما این امکان را بدهد که راحت و راحت اسکیت بازی کنید و هیچ مشکلی در پا ندارید.