هاکی روی یخ: تحقیق رایگان هاکی روی یخ – همپا فایل

و لازم نیست نگران لکه تیغه باشید. با یک نیروی سبک ، کودک شما می تواند مسافت های طولانی را روی یخ طی کند و هیچ نگرانی از لکه دار شدن تیغه ها وجود ندارد زیرا آنها از فولاد ضد زنگ ساخته شده اند. باشگاه Triple Crown که یکی از برگزار کنندگان تورنومنت های مسافرتی بود با فروش تجهیزات و زمین های متحرک خود به داخل سالن منــــتقل شد – همانند NARCH و AIRHS بعد باشــــگاه TORHS ( مسابقات قهرمانی هاکی ) به جمع دیگر باشگاههای قهرمانی پیوست . ۵۶ سال بعد یک فرانسوی بنام موسیو پتیبلد اختراع نوع دیگری از کفشهای اسکیت را به ثبت رساند، موسیو پتیبلد ادعا میکرد که کلیه حرکات پاتیناژ را با کفش های اسکیت میتوان انجام داد ، با این وجود در عمل ثابت شد که بسیاری از حرکات بر روی کفش های پتیبلد یا غیرممکن ویا بسیار مشکل بود . زیره آن با پلاستیک مقاوم ساخته شده و دارای تهویه برای جلوگیری از خفگی پا است که عملکرد شما را بهبود می بخشد.

سرپوش این محافظ پوشیده شده از محافظ نرم یا محافظ سخت میباشد که هر کدام مانع این میشود که به سر شانه ها ضربه ی سنگینی وارد شوند. محدوده ی ابی رنگ معمولاً محل قرارگیری دروازه بانان میباشد که موظفند از دروازه محافظت کنند و نگذارند تا Puck به درون دروازه وارد شود. تفاوتی که در هر بوت بدست می آورید طراحی و بالشتک است. پد های شانه هاکی معمولا بر روی سر قرار می گیرند و حاوی محافظ سینه و پشت هستند. این اسکیت هاکی برای محافظت از پای کودک شما در برابر ضربه های ناگهانی و در برابر ضربه طراحی شده است. سپس نگاهی به این کفش های CrossFit با روکش های سبک بیندازید که از پاهای شما هنگام بازی محافظت می کند و پاهای شما را خشک و راحت نگه می دارد. با این حال ، دارای بالشتک اضافی در مچ پا برای ایجاد بالشتک اضافی است.

در سال های دهه ۱۱۸۹۰ میلادی، هاکی روی یخ به امریکا راه پیدا کرد و در سال های نخست قرن بیستم، انگلیسی ها هم با این ورزش تازه آشنا شدند. پارچه با کیفیت بالا فقط جلوه ای چشمگیر ندارد بلکه از ضربه های ناگهانی نیز جلوگیری می کند. بازرسان این اسکیت را چنان شگفت انگیز دانسته اند که حتی این اسکیت هاکی را نیز به شما پیشنهاد می دهند. زبان زیر بند نیز محافظت کامل را تضمین می کند. زبان به اندازه کافی بالشتک برای محافظت از پا دارد و آنها از توری با کیفیت بالا برای محکم نگه داشتن پاهای شما در اسکیت هاکی استفاده کرده اند.

بالشتک موجود در صندوق عقب فقط به اندازه ای است که در هنگام اسکیت راحتی به شما بدهد. برای بچه های در حال رشد ، همیشه بهتر است اسکیت هاکی به اندازه فرزند خود اما با متوسط قیمت تهیه کنید. تفکیکی بین مردان و زنان صورت نگرفته و کل افراد جامعه را با اصل دسترسی عادلانه مخاطب قرار داده است. کدام یک از این موارد مورد توجه شما قرار می گیرد؟ همچنین می توان از آنها برای هاکی برکه استفاده کرد. انجمنی با ۱۰۰۰ عضو به نام انجمن هاکی بازان غیرحرفه ای کانادا تاسیس شد. آنها با استفاده از پلاستیک بادوام طراحی شده اند تا از دوام اسکیت هاکی اطمینان حاصل کنند. برای بهترین راحتی ، آنها از قالب کامپوزیتی استفاده کرده اند تا پاهای شما کاملاً در اسکیت هاکی جا بیفتد. مهم ترین رقابت های حرفه ای لیگ ملی هاکی در امریکای شمالی است.