هاکی روی یخ: تحقیق رایگان هاکی روی یخ – همپا فایل

حتماً از همان ابتدا کفشهای مناسبی تهیه نمائید چون برخلاف نظر عدهای که معتقدند چوب حرف اول را میزند، مهمترین عامل در این ورزش کفش است، چون شما در همه حال بر روی کفشهای خود هستید ولی از چوب خود فقط در زمانی که توپ در اختیار شماست استفاده میکنید. احتمال صدمه دیدن پا در هاکی وجود دارد ، به همین خاطر باید توجه داشته باشید که رویه( بدنه) وتراک کفشهای هاکی باید جنس محکم و قابل اطمینانی داشته باشد و باید برای محکم کردن آن به پا از بند استفاده شود. برای کاهش احتمال آسیب دیدگی ، شما می خواهید اسکیت هاکی را با بهترین بوش بوت خریداری کنید. بهترین قطر چرخهای کفشin line hockey ۷۶ – ۷۰ میلیمتر میباشد زیرا در بازی هـاکی احتیاجـی به سرعت خیلی بالا نیست. مهم نیست که اسکیت ها چه تفاوت هایی دارند ، آنها برای عملکرد هر دو ورزشکار یک ضرورت هستند.

در این ورزش سرعت بالا بسیار مهم است، بطوریکه در برخی مواقع سرعت بازیکنان تا 50 کیلومتر بر ساعت میرسد. گاهی دیده میشود که سرعت پاک به 200 کیلومتر بر ساعت میرسد. Mucking it up (کثافتکاری) به درگیرشدن فیزیکی در هنگامی که پاک هاکی در کرنرها قرار دارد. کلاههای هاکی برای محافظت از سر استفاده شده و در سایزها و اندازههای مختلفی وجود دارند و باید پشت و اطراف سر را کاملاً بپوشاند. زبان به اندازه کافی بالشتک برای محافظت از پا دارد و آنها از توری با کیفیت بالا برای محکم نگه داشتن پاهای شما در اسکیت هاکی استفاده کرده اند. بعضی از آنها قفسهای برای محافظت از سر دارند و لبهای که قفسه بر روی آن قرار میگیرد. شروع بازی و شروعهای مجدد با ایجاد یک وضعیت رودرروئی بین بازیکنان دو تیم و رهاکردن توپ توسط داور در بین آنها صورت میگیرد. پس از تاسیس فدراسیون هاکی، اولین تیم هاکی ایران از بین ۱۸ نفر از تبعه کشورهای هلند، آلمان،هند، پاکستان که در ایران زندگی می کردند تشکیل و زیر نظر آقای خداداد جاماسپیان تمرینات خود را در استادیوم شهید شیرودی (امجدیه سابق ) شروع کردند.

پس از برگزاری این کلاس در تهران دوره های مشابه در سایر استانهای ایران برگزار شد.همزمان با اجرای کلاسها و برگزاری مسابقات هاکی در ایران و همچنین مراتب تاسیس فدراسیون هاکی در ایران و گزارشی از عملکرد فدراسیون هاکی ایران به فدراسیون بین المللی هاکی که ریاست آن آقای رینه فرانک بر عهده داشتند رسماً اطلاع داده شد. طی سال های ۱۹۰۴ تا ۱۹۰۵ ، باشگاه حرفه ای هاکی در شهر هوگتاون واقع در ایالت میشیگان بنیاد شد. در واقع ، پایه های کف پا کفی چکمه ها هستند. باید دقت نمود که کفش کاملاً به پا کیپ بوده و حداکثر یک یا دو سایز بیشتر نباید بزرگتر از پا باشد.

پیشرفته ترین چوبه های هاکی از گرافیت ساخته میشود که به بازیکن اجازه میدهد قدرت و دقت بالاتری داشته باشند. خوب اسکیت کردن، خوب شوت زدن، خوب پاس دادن، سرعت زیاد، تکنیک و قدرت بدنی بالا از ویژگیهای یک بازیکن خوب در ورزش هاکی است. اولین و مهمترین وسیله مورد نیاز یک جفت کفش خوب مخصوص هاکی است که برای آن میتوانید به باشگاههای معتبر این رشته مراجعه کرده و از آنها در انتخاب نوع کفش دلخواهتان کمک بگیرید. این چوبها بسیار خوب هستند اما هزینهی خرید آنها بسیار بالاست. شلوار هاکی که اندازهی آنها تا زانوی بازیکنان است قسمت لگن را میپوشاند. چوب هاکی از مواد کامپوزیت است که برای سبکهای مختلف و در ابعاد و اندازههای گوناگون ساخته شده است. 1. تولید اسکیت در رشتههای گوناگون همچون سرعت، فریاستایل، نمایشی، هاکی و سایر رشتهها. از سال ۱۳۸۱ در سازمان تربیت بدنی طرح سند راهبردی نظام جامع ورزش کشور مطرح گردیدو این طرح گام عمده و آغازین برای سامان و سازمان دادن به تلاشهای گسترده و گوناگون در پهنه ورزش کشور شد.