هاکی روی یخ: تحقیق رایگان هاکی روی یخ – همپا فایل

این تورنومنت از دیگر تورنومنت های قبلی برتری داشت زیرا در این تورنومنت فقط ورزش کارائی که به قصد تفریح هاکی می کنند اجازه ی رقابت دارند و تمامی شرکت کنندگان باشگاهی و مسافرتی از شرکت در این تورنومنت منع شده اند. یکی از باشگاههایی که در این مسابقات شرکت می کرد Triple Crown نام داشت . 5. اسکیت های فیگور معمولاً از چرم ساخته شده و بدون بالشتک در حالی که اسکیت هاکی با ترکیب چرم و پلاستیک ساخته می شود. زیره بیرونی آن دارای گل میخ هایی است که یک محکم دست می دهد بنابراین شما می توانید بدون از دست دادن تعادل حرکت کنید.

این کفش ها با استفاده از فناوری Trusstic System ساخته شده اند که باعث می شود آنها سبک شوند بدون اینکه ساختار انتگرال را تحت تأثیر قرار دهند. آنها با یک قسمت بالایی مصنوعی با دوام و یک کف لاستیکی ارائه می شوند که اطمینان از خوب در زمین را فراهم می کند. کفش هایی با چسب محکم بازیکن را قادر می سازد تا راحت بدود و مانور دهد. رئیس فدراسیون بین المللی هاکی پس از دریافت گزارش ضمن تبریک ، اظهار داشتند : “برای من جای بسی خرسندی است که فدراسیون هاکی ایران در وطن خودش تاسیس شده و در این مدت کوتاه چنین پیشرفتهایی داشته است” و ایشان برای مشاهده این پیشرفتها از نزدیک به تهران سفر کردند و در مدت دو روزی که در تهران بودند از فعالیتهای فدراسیون اطلاعات جامعی را بدست آوردند و از آقای پرفسور جاوید دعوت کردند تا در جلسه هیئت رئیسه کمیته بین المللی هاکی که در کشور هلند برگزار می گردد.حضور یابند.

مهندسی مش امکان تهویه را فراهم می کند ، بنابراین پاهای شما حتی در صورت پوشیدن طولانی مدت احساس خشکی و راحتی می کنند. منبت کاری مشبک و رویه مشبک آن تهویه صاف را تضمین می کند ، بنابراین پاهای شما خشک و راحت است. یک کفش خوب یک سرمایه گذاری برای بازی شما است ، بنابراین همیشه اطمینان حاصل کنید که بهترین کفش های هاکی روی زمین موجود را انتخاب کرده اید. گرفتن و کشش: تا به حال گل میخ های لاستیکی روی کفش هاکی دیده اید؟ این ناودانی ها بازیکن را قادر می سازد تا حتی هنگام بازی در زمین های مرطوب ، قدرت و چسبندگی خوبی داشته باشد.

حتماً باید کفشهای مناسبی را از همان ابتدا تهیه کنید به این علت که برخلاف نظر بعضی از افراد که چوب در این ورزش، اولویت مهمی دارد؛ انتخاب کفش مهم تر است چون شما در هر صورت بر روی کفش هایتان هستید درحالیکه چوب صرفا زمانی کاربرد دارد که توپ در اختیارتان باشد. از فصل ۲۰۰۵- ۲۰۰۶ قانونی جدید در لیگ حرفه ای NHL اجرا شد که تیمها در حین بازی، حق تعویض یک خط کامل را ندارند و فقط در زمانی که بازی متوقف شده است، حق تعویض یک خط کامل را دارند. در زمان بازی هاکی روی یخ ، میزان آسیب دیدگی های لگن زیاد است، به همین منظور باید دستکش هایی را بخرید که حفاظت انگشت شست دارند. پس به این منظور باید مهارت های لازم را کسب نمائید. چون در هاکی احتمال صدمه دیدن پا وجود دارد، رویه (بدنه ) وتراک کفشهای هاکی باید محکم ، قوی و قابل اطمینان باشد و باید بوسیله بند به پا محکـم شود .