هاکی روی یخ: تحقیق رایگان هاکی روی یخ – همپا فایل

MomJunction با در نظر داشتن تمام این ویژگی های مهم ، لیستی از 10 بهترین کفش هاکی روی زمین را برای زنان جمع آوری کرده است. نخستین و مهمترین وسیله مورد نیاز یک جفت کفش خوب مخصوص هاکی است که برای آن می توانید به باشگاههای معتبر این رشته مراجعه کرده و از آنها در انتخاب نوع کفش دلخواهتان کمک بگیرید. میانسول تمام قد EVA به جذب ضربه فرود کمک می کند ، در حالی که قسمت پشتی آن پنجه پا را از ضربه و آسیب توپ محافظت می کند. کفش هاکی همراه با چوب های چوبی است که به پا کمک می کند تا زمین را خوب گرفته و احتمال لیز خوردن یا پیچ خوردن مچ پا را از بین ببرد. چکمه همچنین یک تخته چوبی در داخل برای پشتیبانی و یک پاشنه کوچک در قسمت بیرونی دارد.

در برخی کشورها بویژه در اسپانیا ، پرتقال ، ایتالیا و آمریکای جنوبی هاکی دومین ورزش به لحاظ مجبوبیت است که بعد از فوتبال آمریکایی ( ساکر) قرار گرفته است. این کمپانی با ارائه انواع محصولات رولر اسپرت و اسکیت روی یخ همراه با مشاوره طراحی از سال 2017 شروع به کار کرد. زیره دارای گل میخ های لاستیکی با سایش بالا است که باعث می شود شما در زمین چسبندگی فوق العاده داشته باشید. مناسب باید نزدیک و نه زیاد باشد و شما باید در حال حرکت در پاها باشید. برای انجام خوب این ورزش باید به کفش های حرفه ای هاکی مجهز باشید. کف دست و دستبند دستبند باید انعطاف پذیر باشد، اما محافظ. در حالت عادی کفش مخصوص هاکی باید پای بازیکن را از ساق به پایین بپوشاند. تفاوت های خاص بین اسکیت بازان اسکیت باز و اسکیت بازیکن بازیکن هاکی اغلب در طراحی تیغه و چکمه است.

اغلب ، یک جفت اسکیت از پلاستیک های چرمی و سبک ساخته شده است. این جفت کفش Lax Finisher Turf Lacrosse دارای یک رویه مصنوعی سبک برای عملکرد حداکثر است. این جفت کفش مخصوص هاکی روی زمین Adidas Zone Dox دارای یک صفحه مشبک است که جریان هوای مناسبی را برای خشک و شاداب نگه داشتن پای شما ارائه می دهد. نوارهای پارچه ای اطمینان می دهند که مچ پای شما به خوبی پشتیبانی می شود ، در حالی که کلاهک انگشتان TPU از پاها در برابر ضربه های توپ محافظت می کند. روکش فویل بیشتر از پاها در برابر آب و ضربه های توپ محافظت می کند. این جفت کفش چمن توسط آدیداس که برای ایجاد مزیت رقابتی در برابر رقبا ایجاد شده است ، دارای یک روکش مصنوعی و یک بوت داخلی برای بهترین راحتی است. راحتی و ثبات از ویژگی های اصلی این جفت کفش هاکی روی زمین است.

این سبک طراحی مناسب برای تصویرسازیهای ویراستارانه یا انتشار در برخی رسانههای اجتماعی است. این کفش ها با استفاده از فناوری Trusstic System ساخته شده اند که باعث می شود آنها سبک شوند بدون اینکه ساختار انتگرال را تحت تأثیر قرار دهند. این کفش هاکی روی مزرعه مجهز به صفحه میانه پای Trusstic System از راحتی و پشتیبانی برخوردار هستند. این کفش ها همچنین دارای یقه های مچ پا پر شده برای محافظت از پا در برابر پیچ خوردگی هستند. بالشتک یقه مچ پا به صورت ارگونومیک طراحی شده است تا تناسب اندام و حمایت و محافظت بیشتری از شما ایجاد کند. زیره قالب TPU آن دارای شاخه هایی است تا چسبندگی بی نظیر در زمین را برای شما فراهم کند. این ناودانی ها بازیکن را قادر می سازد تا حتی هنگام بازی در زمین های مرطوب ، قدرت و چسبندگی خوبی داشته باشد. پشتیبانی از پا: برای انجام یک بازی خوب ، پوشیدن کفشهای مناسب برای بازیکن ضروری است.