نکاتی برای خرید کفش پاشنه بلند

این کفشها به معنای واقعی برای مجالسی که در چند ساعت به اتمام میرسد و شاید ماهی دو الی سه بار پیش بیاید طراحی شده است، نه برای استفاده در کارهای روزمره. ممکن است از خود بپرسید که چرا این سبک کفشها اثرات دردناکی بر بدن شما ایجاد میکنند. سبک سواری آن ایام بر استفاده از رکاب های بلند و صاف نشستن هنگام جهش استوار بود . چرا کفش پاشنه بلند برای پا خوب نیست؟ جوراب داغ باعث انعطاف کفش میشود و در نتیجه پای شما در راه رفتن ها کمتر اذیت خواهد شد. اگر پای اسب به مانع برخورد کند و مانع بیفتد ، 4 خطا به حساب ورزشکار منظور می شود . در موانع سه تایی نیز ، بسته به میله ای که در اثر برخورد اسب به زمین می افتد ، به زمان ورزشکار افزوده می شود : 6 ثانیه در اولین مانع ، 8 ثانیه در مانع دوم و 10 ثانیه در مانع سوم .

در اولین دوره های مسابقات سوارکاران انگلیسی تسلطی خیره کننده داشتند ، اما به تدریج سوارکاران نظامی ایتالیایی چون سروان فدریکو کاپریلی از مکتب سوارکاری پینرولو شیوه خم شدن به جلو هنگام پرش را ابداع کرد . یعنی اگر اسب به اولین مانع برخورد کند ، به عنوان جریمه 6 ثانیه به زمان حرکت آن در مسیر اضافه می شود . برخورد به دومین مانع 8 ثانیه و سومین مانع 10 ثانیه زمان حرکت اسب را در مسیر افزایش می دهد . اگر مانعی نیز در اثر اصبت پای اسب به زمین بیفتد ، چهار ثانیه به زمان ورزشکار افزوده خواهد شد . بنابراین در هنگام خرید چند شماره مختلف را امتحان کنید و راحتترین سایز را بردارید.هرگز به خاطر زیبایی و یا شیک بودن سلامتی پای خود را به خطر نندازید. در صورتی که پای اسب به درون آب برود یا اسب یک میله ی مانع را بیندازد ، 10 ثانیه به زمان ورزشکار اضافه می کنند .

در زیر برخی از مانع های تکی یا دو تایی ، حوضچه ای از آب وجود دارد ؛ این موانع را « لیورپول » می نامند . صدف بلوز بافت، زیر این کت پوشیده بود که رنگ شیریاش با شلوار کرم او در هماهنگی بود که البته خط اتوی نامرتبش کامنتهای زیاد و منفی گرفت و ظاهر صدف را شلخته نشانن میداد. استیلتوها مدلی از کفشهای پاشنه بلند هستند که در مقایسه با سایر کفشهای پاشنهدار بسیار بلند به نظر میآیند؛ چرا که ارتفاع این مدل کفش زنانه پاشنه بلند تا 25 سانتیمتر متغیر است. چگونه کفش پاشنه بلند انتخاب کنیم؟

خرید یک جفت کفش پاشنه بلند بند دار علاوه بر این که راه حلی برای پرسش چگونه کفش پاشنه بلند انتخاب کنیم میباشد، تعادل بیشتری به کفشتان نیز میبخشد. از منظر زیبایی، کفش پاشنه بلند چه دارای پاشنه باریک باشد و چه پاشنه پهن، به دلیل داشتن ظرافت و تطابق آن با جذابیتهای زنانه، زیباتر از کفش لژدار است. در راهنمای برای انتخاب هوشمندانه خرید کفش بچگانه، توجه به سایز مناسب بسیار مهم و ضروری خواهد بود. جنس کفی در کفشهای پاشنه بلند بسیار مهم است. بنابراین اگر اهل تیپ زدن هستید و میخواهید گاهی متفاوت به نظر برسید بدون اینکه زحمت زیادی بکشید؛ یک کت بلند چرمی و یا کوتاه و موتوری حتما در کمد لباسهای خود داشته باشید.