نکاتی برای خرید کفش پاشنه بلند

فرقی نمیکند چه مدل لباسی بپوشند و چه شغلی داشته باشند؛ همیشه کفش حرف آخر را در خوشتیپی آقایان میزند. این تصور که هر چه پاشنهی کفش بلندتر باشد، زیباتر است، تصور غلطی است. حفظ تعادل : کفش شما چه پاشنه بلند چه کوتاه ، باید به گونه ای ساخته شود که موقع راه رفتن تعادل کامل را داشته باشید این مورد در کفش پاشنه بلند بیشتر اهمیت دارد. کفش پاشنه بلند به پا کنید.برای کوتاه تر و چاق تر بنظر رسیدن نکات زیر را رعایت کنید: لباسهای با رنگ متفاوت بپوشید.- رنگهای روشن و پر رنگ بپوشید.- کراوات پهن تر بپوشید.- لباسهای چند لایه به تن کنید.- کفش بدون پاشنه و ظریف بپوشید.- شلوار تمام قد بپوشید.- از پوشیدن لباسهای سرتاسر یکرنگ بپرهیزید.- لباس با طرح راه راه عمودی و کراوات باریک نپوشیدچگونه ست کنیم ۱- رنگ جوراب باید همرنگ و یا تیره تر از شلوار باشد.- رنگ کمربند با رنگ کفش باید یکسان باشد.- کـت و شلـوار خــاکستـری و سرمه ای با کفش مشکی، و کـت و شـلـوار قـهـوه ای و زیتونی باکفش قهوه ای ست است.

کفشهای مناسب برای حضور در فضای کاری و اداری که با ست لباس رسمی و کت شلوار تکمیل و ست می شود. این رنگ نیز در بسیاری موارد قابلیت ست شدن زیادی دارد و به استایلهای متنوعی میآید. از آن جایی که سایز پای آقایان تنوع زیادی دارد، معمولا برندهای تولید کننده کفش یک مدلهایی نیز برا اساس اندازههای بزرگ تر پا تولید میکنند که ممکن است از نظر ظاهر سادهتر باشند؛ برای مثال کفش مردانه سایز 47 هم به سختی پیدا میشود و هم اگر پیدا شود، احتمالا مدل سادهای خواهد داشت. برای تهیه کفش مردانه فارغ از انواع مدلی که دارد، موارد متعددی باید در نظر گرفته شود؛ اهمیت به جنس و راحتی کفش، بررسی مدل زیره و پاشنه و سایز بندی متنوع از مسائلی است که هنگام خرید و تهیه کفش مردانه باید به آنها دقت کرد.

تمرینات ورزشی خود را تغییر دهید، استرس مکرر روی زانوها، باسن و کمرتان در هنگام پا کردن کفش پاشنه بلند ایجاد میشود که با ورزش کردن این استرس کاهش میابد. شما با پوشیدن این کفشها مخصوصا به هنگام راه رفتن چشمها را به خودتان خیره میکنید. کفش های پاشنه دار خانم ها را زیبا و خوش اندام نشان می دهند ولی پوشیدن آن ها در مدت زمان های طولانی باعث آسیب رسیدن به پاهای شما می شود. اگر جزو افراد شیکپوش هستید و دوست دارید خاص و متفاوت به نظر برسید، میتوانید از این مدل کفشهای پاشنه دار زنانه زیبا استفاده کنید.

بنابراین پوشیدن کفش پاشنه بلند زنانه را به چند بار در سال و مراسم رسمی و مهم محدود کنید. همچنین این مدل کفش مردانه بیشتر با شلوارهای جین، کتان یا اسلش پوشیده شده و مناسب برای استایلهای نیمه رسمی و اسپرت هستند. پاشنهای مناسب و متداول در مراسم رسمی و مهمانیها؛ در عین حال بهترین گزینهی ممکن برای لباس های شب، پیراهن ها و دامن ها. این یعنی ممکن است ستون فقرات در مهرههای کمر از حمایت کافی برخوردار نباشند و بیرونزدگی دیسک تشدید شود. هرچند باید به خاطر داشته باشید که کفشهای پنجه باریک ممکن است پای شما را بیازارند و انگشت های پا را از فرم عادی خارج کنند بنابراین تنها در مواقع اضطراری و کوتاه از این کفش ها استفاده کنید. از آن جایی که پوشیدن کفش پاشنه بلند پاها را از حالت عادی خارج می کند ، سبب کشیدگی رباط های پا نیز می شود .