نکاتی برای خرید کفش پاشنه بلند

این فشار ناشی از انحنای غیرعادی حالت پا می باشد . از این رو، شما برای حفظ تعادل مجبور هستید که بدن خود را به جلو بکشانید، که این مورد موجب فشار مضاعف بر قسمتهای جلویی پا میشود. درست است که همه بانوان کفشهای زنانه پاشنهدار را دوست دارند، ولی کمتر خانمی پیدا میشود که به درستی تفاوت کفش پاشنه بلند و لژدار را بداند! بسیاری از این قشر را دیدهایم که، ترجیح میدهند برای میهمانی و محل کار خود از کفش های پاشنهدار استفاده کنند؛ اگر شما نیز به این نوع از کفشها علاقه دارید، بهتر است همراه کروکو باشید؛ در این مقاله راهنمای خرید کفش زنانه پاشنه دار را برای شما جمع آوری کردهایم؛ امیدوار هستیم بعد از مطالعه این مطل انتخاب درست و راحتتری داشته باشید.

کفش پاشنهدار نمادی از جذبه زنانه و قدرت جنس زن، در دنیای مد است. ناگفته نماند، با مانتو جلوباز و بسته، مانتو کُتی، پالتو، کت و شلوار زنانه، کت و دامن، شلوار جین (مام استایل، تنگ و زابدار)، شلوار پارچهای و انواع لباسهای مجلسی زنانه و دخترانه، کفش پاشنه بلند انتخابی مناسب، شیک و ایدهآل است. اما تفاوت کوچکی که بین این دو مدل کفش زنانه وجود دارد، باعث شده است که کفش لژدار برنده این مبارزه باشد. کفی کفش: انتخاب کفی مناسب برای کفشهای پاشنه بلند باعث کاهش فشار به پا شما میشود. هنگامی که روی پاشنه راه میروید، ناخودآگاه باسن، سینه و شانهها به عقب کشیده میشود و اعتماد به نفس و جذابیت بیشتری را به شما هدیه میدهد. کفش های پاشنه بلند زیبایی خاصی به استایل شما هدیه میدهند.اما این نکته را فراموش نکنید که استفاده از کفش های پاشنه بلند،در مرور زمان ؛باعث زانو درد و کمر درد میشود.

واقعیت این است که تمام مطالعات علمی نشان میدهند که استفادهی مداوم از کفش های پاشنه بلند می تواند فشار بر روی پا را چند برابر کند و مشکلاتی در مچ پا، زانو و کمر پدید بیاورد. خانم هایی که در سنین میانسالی از گودی کمر ، چرخش استخوان کشکک و دردهای جلوی زانو رنج می برند ، باید بدانند این مشکلات ریشه در پوشیدن کفش های بلند در سنین جوانی و نوجوانی دارد . 5. در کفش استاندارد بین انگشت شصت شما و نوک کفش باید کمی فاصله باشد. با خرید یک محصول مناسب و استاندارد از سلامتی خود محافظت خواهید کرد.

توصیه ما این است که در کنار زیبایی به ملاکهای سلامتی و موقعیت استفاده از کفش نیز توجه کنید. به این نوع پاشنه، ویرگولی نیز گفته می شود. از نام دکوری پیداست که چنین پاشنه های خاص نمایانگر طرح های خلاقانه و جذاب از ذهن طراحان است.این نوع کفش پاشنه دار مناسب جشن ها و میهمانی هاست.هر خانمی دست کم یک تا دو جفت کفش با پاشنه های رویایی دکوری در جاکفشی خود دارد. ارتفاع پاشنه:کفش های پاشنه بلند همانطور که از نام آنها پیداست دارای پاشنه با ارتفاع بین ۳تا ۱۹ سانت هستند.البته در موارد خاص پاشنه های کمتر و یا بیشتر از این رنج هم میتوان خریداری کرد.اما رنج عمومی این کفش ها همین مقدار است.