نکاتی برای خرید کفش پاشنه بلند

کفش زنانه پاشنه دار دارای رنگ بندی های متنوعی است، که با انواع مدل های لباس به راحتی سط می شود. اگر قصد خرید کفش پاشنه بلند را دارید پیشنهاد میکنم این مقاله را تا انتها بخوانید تا نسبت به انتخاب خود راضی باشید. پوشیدن کفش پاشنه بلند به این معنی است که شما باید آمادگی لازم برای راه رفتن با آنها را داشته باشید حتی اگر به یک سطح ناهموار برخوردید. کفش های پاشنه بلند به مرور زمان باعث ایجاد تغییرات ناخوشایند در ستون فقرات می شود و باید در پوشیدن آنها اعتدال رعایت شود. اگر میخواهید پا یا مچ پای شما ظریف تر، کف و یا روی پای شما کوتاهتر و حتی بلندتر، پنجه ها و عرض پاها کمی پهن تر و یا باریکترجلوه کند و خلاصه پای خود را به بهترین و زیباترین شکل ممکن در کفش مورد علاقه خود نشان دهید حتما انواع پاشنه استفاده شده در کفش ها را بشناسید.

کفش های پاشنه بلند را می توان جز شیکترین کفش ها دانست، کمتر خانمی را می توان پیدا کرد که علاقه ای به کفش های پاشنه بلند نداشته باشد، این نوع کفشها را می توان با اکثر لباس ها ست کرد. شاید غیر قابل باور باشد، اما ممکن است پای شما از زمان ازدواجتان تا کنون چند سایز درشتتر یا کوچکتر شده باشد. هر چقدر پاشنه کفش بلندتر باشد، عضلات پشت پا به ویژه ساق پا به فشار بیشتر می افتند. این پاشنه برای کفش های پشت باز، کفش هایی که با بند در پشت مچ پا بسته می شوند، مناسب است.

این فشار بیشتر منجر به سوختن چربی در این قسمت و عضلانی شدن ساق پا می شود. استیلتوها مدلی از کفشهای پاشنه بلند هستند که در مقایسه با سایر کفشهای پاشنهدار بسیار بلند به نظر میآیند؛ چرا که ارتفاع این مدل کفش زنانه پاشنه بلند تا 25 سانتیمتر متغیر است. هسته پاشنه این کفشها از جنس استیل و آلیاژ است و دارای شکل پاشنه ساقه مانندی هستند که نوک آن فلزی یا پلاستیکی میباشد. قبل از خرید این صندلها توجه به برخی از عوامل بسیار مهم میباشد. سایز کفش های پاشنه بلند متفاوت میباشد. در این صورت با آوان مد همراه باشید تا جدیدترین مدلهای کفش عروسی پاشنه دار را مشاهده کنید. در ادامه این مطلب مد از مجله شبونه ما برای شما جدید ترین مدل کفش صندل مجلسی پاشنه دار 1400 را فراهم اورده ایم. توجه شما را به جدیدترین مدلهای کفش صندل مجلسی 1400 زنانه و دخترانه جلب می نماییم.

لازم نیست فقط با لباس های مجلسی خود ،کفش پاشنه بلند بپوشید؛میتوانید با لباس هایی از جمله جین،فانتزی و … زنان کوتاه قد در خیلی از موارد به علت کوتاهی قد دچار کمبود اعتماد به نفس می شوند، پوشیدن کفش های پاشنه بلند با تغییر ظاهر می تواند اعتماد به نفس را افزایش دهد. وقتی کفش پاشنه دار زنانه می پوشید، قد شما اندکی بیشتر از میزان واقعی خودش می شود. اگر این مورد را جدی نگیرید ممکن است هنگام راه رفتن پاشنه کفش از کفی جدا شود و شما را به زمین بیاندازد و اتفاقات بدی را برای شما به وجود آورد.