نکاتی برای خرید کفش پاشنه بلند

این لژ راحتی و همچنین چند سانت به بلندی پاشنههای کفش شما اضافه میکند. بسیاری از خانمها اگر کفش اینچنینی پیدا نکنند، با کمک کفاش خود به قطر پلتفرم کفش اضافه میکنند. با این وجود این نکته را نیز باید مد نظر داشت که پوشیدن طولانی مدت این کفشها، ممکن است فرم پاهایتان را خراب کند، سلامت جسم شما را به خطر انداخته و به کمر و ستون فقراتتان آسیب بزند. این مدل کفش، پاشنههایی بین 7 تا 10 سانتیمتر دارند که بسیار هم نازک هستند و برای کسانی که تجربه زیادی در زمینه پوشیدن کفش پاشنه بلند ندارد، مناسب نیست..

اما کفش لژدار را میتوان برای استایل کژوال (روزمره) مناسب دانست، به طوری با مانتو جلوباز و بسته، شلوار پارچهای (گشاد بهتر است) و شلوار جین (مام استایل و تنگ) قابل ست شدن است. راه رفتن با کفشهای پاشنه بلند به تغییر استایل راه رفتن شما کمک خواهد کرد. با خرید یک محصول مناسب و استاندارد از سلامتی خود محافظت خواهید کرد. البته بهترین راه امتحان کردن کفش است؛ اما اگر قصد خرید آنلاین را دارید حتما این مورد را مورد توجه قرار دهید. برخی زیبایی را ملاک قرار میدهند و برخی دیگر سلامتی را؛ اما آنچه در اینجا مهم است ترکیب برخی از معیارهای مهم در انتخاب کفش مورد نظر است. آنها همچنین هنگامی که با پیراهنهای خنک تابستانی ست میشوند، بسیار زیبا به نظر میرسند. هنگامی که روی پاشنه راه میروید، ناخودآگاه باسن، سینه و شانهها به عقب کشیده میشود و اعتماد به نفس و جذابیت بیشتری را به شما هدیه میدهد.

هرچند که این کفشها بسیار دوست داشتنی به نظر میرسند اما سعی کنید بیشتر به سراغ کفشهای پشت باز، با یک بند کوچک در قسمت عقب مچ بروید که کف پا و روی پای شما را کشیدهتر نشان میدهد. این بند علاوه بر اینکه جلوهای شیکتر به کفشتان میبخشد، در حرکت، پایدارتر و کاربردیتر است. پیشنهاد ما به شما پوشیدن کفشهای با پاشنه پهن به جای پاشنههای ظریف و میخی است که چند قدم راه رفتن با آنها پا را اذیت میکند. نکتهای برای خوش استایلها: پاشنه کوتاهتر لباس شما را غیررسمی میکند درحالی که پاشنه بلند تاثیری برعکس بر ظاهر شما دارد. با این پلتفرم پا حالت طبیعی خود را بیشتر حفظ میکند و حفظ تعادل در هنگام قدم برداشتن راحتتر می شود. همچنین این کفیها سرعت گام برداشتن شما را نیز بیشتر میکنند. البته کفشهای تخت نیز کفشهای ایدهآلی برای سلامت پاهای شما نیستند اما حداقل این توان را به شما می دهند که در روز چند کیلومتر راه بروید و یا سرعت انجام کارهای خود را حفظ کنید.

کفشهای پاشنه بلند راحت، دارای یک پلتفرم پهن در زیر پنجه هستند. این مدل کفش ها مناسب میهمانی های غیر رسمی هستند.در جلسات و یا میهمانی های رسمی آن ها را پا نکنید.از این نوع پاشنه نباید انتظار راحتی چندانی داشت.مناسب برای خانم های قدبلند بوده و معمولا نازک و ارتفاع زیر ۷ سانتی متر دارند. اگر به دنبال کفی مناسب برای این نوع کفشها هستید، کفیهای چرمی و لاستیکی، به کفیهای پلاستیک فشرده و چوبی ترجیح داده می شوند. اگر طرفدار پاشنه های هفت سانتیمتری باریک نیستید، پاشنه های پهن این اندازه نیز به همان اندازه مرسوم هستند. از نام دکوری پیداست که چنین پاشنه های خاص نمایانگر طرح های خلاقانه و جذاب از ذهن طراحان است.این نوع کفش پاشنه دار مناسب جشن ها و میهمانی هاست.هر خانمی دست کم یک تا دو جفت کفش با پاشنه های رویایی دکوری در جاکفشی خود دارد. پاشنهای مناسب و متداول در مراسم رسمی و مهمانیها؛ در عین حال بهترین گزینهی ممکن برای لباس های شب، پیراهن ها و دامن ها.