میتوانید از کمدا کمک بگیرید

اگر در شرف ازدواج هستید و مجلس عروسی شما نزدیک است، دیدن مدل های کفش پاشنه بلند عروس میتواند به خرید شما کمک کند. عوارض کفش پاشنه بلند میتواند نهتنها روی زانوها بلکه روی باسن، کمر و تاندون آشیل شما آسیب برساند. کفش های جلوباز و پاشنه بلند از انواع طرح های شیک و خاص هستند که در فصل تابستان و بهار مورد استفاده قرار می گیرند. راحتی استفاده از مانتو زنانه جلو بسته باعث شد که زیاد مورد استفاده قرار بگیرد مثلا شما می توانید مانتو جلو بسته خود را با توجه به رنگ آن بر روی جلیقه دامن ویا بر روی تاپ و شلوار بپوشید .

اگر می خواهید استایل لایه دار ایجاد کنید، زیر کت، مانتو یا کاپشن خود کمترین تعداد لباس را بپوشید. یکی دیگر از توصیه ها برای بلندتر به نظر رسیدن این است که از تعداد لایه ی کمتری در استایل تان استفاده کنید. استایل چند لایه و پوشیدن لباس روی هم شما را قد کوتاه تر نشان می دهد. در انتخاب این مانتوها دقت کنید که هرچه راه راه ها باریک تر و تیره باشند، مناسب تر هستند پس برای قد بلند دیده شدن از مانتو هایی با خطوط تیره، نازک و عمودی کمک بگیرید. خانم های قد کوتاهی که دوست دارند بلندتر به نظر برسند، باید پارچه های انتخاب کنند که آنها را لَخت و افتاده نشان می دهد، پارچه تیره رنگ، نازک و نرم بسیار مناسب هستند. اگر دوست دارید کشیده به نظر برسید، مانتو های راه راه عمودی را فراموش نکنید، این مانتوها نقش پر رنگی در اضافه شدن به سانتی مترهای قد بازی می کنند.

در انتخاب مانتو خانم ها باید به نوع یقه نیز توجه کنند زیرا یقه نقطه ی کانونی در قسمت بالا تنه است و انتخاب درست آن می تواند بالا تنه ی را باریک، بلند و کشیده تر نشان بدهد. بهتر است این مدل مانتو را به همراه شلوار پارچه ای با رنگ مناسب بپوشید . شما در پاییز و زمستان به راحتی می توانید از انواع مناسب این مانتو زنانه استفاده کنید . در زمان مراجعه، در تابستان جوراب نازک و در زمستان جوراب ضخیم به پا داشته باشید تا از راحتی کامل آن مطمئن شوید. اگر جزو خانم های کوتاه قد هستید، این بخش از دنیای مد را مطالعه کنید تا دریابید چه مانتویی قد را بلندتر نشان می دهد.

برای انتخاب مانتو با قد مناسب به قانون دو به سه توجه کنید. به همین دلیل، هر دوی این کفشها برای استفادههای طولانی در طول روز مناسب نیستند. به همین خاطر مناسب استفاده در کوچه و خیابان نیست. هیچ کدام از این توصیه ها اشتباه نیست زیرا مانتو خیلی کوتاه سبب کشیده به نظر رسیدن پاها و مانتو بلند سبب کشیده به نظر رسیدن قد می شود اما این توصیه ها کامل نیستند. نوروم مورتون البته یک تومور واقعی نیست بلکه درواقع یک نوع کلفتی بافتهایی است که دورادور اعصاب حسی انگشتان پا را فراگرفتهاند. یک پوشش مونوکروم یا تک رنگ، یک راه هوشمندانه برای کشیده نشان دادن بدن است. بر اساس برخی توصیه ها استفاده از مانتوهای بلند تا قوزک پا و مانتوی خیلی کوتاه شما را بلندتر نشان می دهد. خانم هایی که می خواهند قد بلندتر به نظر برسند، باید به جز قد مانتو به سایز آن نیز توجه کنند و از پوشیدن مانتوهای گشاد اجتناب کنند زیرا مانتوهای گشاد آنها را از لحاظ عرضی بزرگ نشان می دهند.