معرفی قوانین هاکی روی یخ و وسایل موردنیاز این بازی

موثرترین محافظان دهان مناسب هستند و راحت هستند، اما آنها نیز در جای خود قرار دارند، دوام دارند، آسان برای تمیز کردن و صحبت کردن و تنفس را محدود نمی کنند. پای راست، زانو و محافظان ضربه ای برای هاکی دارای یک پد کفی پاشنه ای و زانو در کنار دو طرف زانو هستند. تفاوت اصلی این دو اسکیت در استفاده از آنها است. کمپانی لبدا در رشتههای هاکی، فیتنس، اگرسیو، سرعت به تولید اسکیت پرداخته است. اسکیت های هاکی به دلیل داشتن تیغه های گرد آنها دیگر نیازی به انتخاب انگشتان پا ندارند. بازیکنان هاکی برای بازی با هاکی روی یخ به اسکیت های بادوام اما راحت نیاز دارند. عملکرد اصلی این کفش ها محافظت از پای بازیکنان در برابر آسیب است. نوارهای پارچه ای اطمینان می دهند که مچ پای شما به خوبی پشتیبانی می شود ، در حالی که کلاهک انگشتان TPU از پاها در برابر ضربه های توپ محافظت می کند.

در این بازی بازیکنان هر تیم باید تلاش کنند که دروازهٔ تیم مقابل را بازکنند. هنگامی که به اسکی روی هاکی می آید، ممکن است عاقلانه سرمایه گذاری در مارک های شناخته شده را بپردازد، اما بازیکنان هاکی جوانان رشد می کنند و بچه ها اغلب می توانند اسکیت های مورد استفاده را با مقدار زیادی یخ در اسباب بازی ها پیدا کنند. شاید برایتان این سؤال پیش آمده باشد که چرا برخی از شرکتهای تولید اسکیت از سایر شرکتها معروفتر شدهاند. کلاه ایمنی دروازه بان هاکی با ماسک صورت اغلب از فایبر گلاس یا کوولار ساخته می شود و ماسک دروازه بان نیز یک محافظ گردن دارد. نگهبانان دهان به طور کلی تجهیزات ایمنی اجباری در حین ورزش مانند هاکی هستند که خطر ابتلای به چهره، فک و دهان را بالا می برند.

در حالی که می توانید از هر حامی ورزشی استفاده کنید، بسیاری از بازیکنان هاکی در حفاظت از کشاله ران به طور خاص برای هاکی طراحی شده اند. از آنجا که آنها به عنوان یک قطعه مناسب می باشند، بازیکنان هاکی می تواند دست و پا خود را آزادانه در حالی که از چوب هاکی استفاده می کند، حرکات کامل داشته باشد. 5. ارتباط مستمر با مشتریان و نظرسنجی از آنان در مورد کیفیت کار تولیدی. هاکی روی یخ یک ورزش ارتباط سریع با سرعت یخ است. امروزه لوازم موردنیاز برای هاکی روی یخ شامل یک چوب دستی و پوک می باشد. این جفت کفش چمن توسط آدیداس که برای ایجاد مزیت رقابتی در برابر رقبا ایجاد شده است ، دارای یک روکش مصنوعی و یک بوت داخلی برای بهترین راحتی است.

قفس ضد آب و کلاهک انحصاری PROGUARD از پا هنگام بازی روی زمین چمن خیس محافظت می کند. این همکاری باعث تولید اولین هستهی ژلهای یکپارچه (ESTALOC) شد تا با قسمت ژلهای بیرونی، پیوند شیمیایی برقرار کند و از لایهلایه شدن جلوگیری نماید. این تنها یکی از اولین نتایج این همکاری بود. تعداد زیادی از صدمات ناشی از هاکی شامل سر و صورت است. دعوا در هاکی روی یخ وقتی طبق قوانین به صورت رسمی ممنوع است درحالیکه در سطح حرفه ای NHL غیر معمول نیست و در این رشته بعنوان یک سنت باقی مانده که همین امر، انتقادات بسیاری را بهمراه داشته است.