معرفی قوانین هاکی روی یخ و وسایل موردنیاز این بازی

در زیر کفش میخ هایی از جنس پلاستیک نرم قرار گرفته است و همچنین دارای چرخ هایی است که بهتر است قطر این چرخ ها بین ۷۰ تا ۷۶ میلی متر باشد، چرا که این نوع بازی نیازی به داشتن سرعت بالا ندارد. لیگ این بازی در آلمان برقرار است و بازیکنان مشتاقی را می توانید پیدا کنید که صبح سحر تا غروب خورشید را روی چرخ های خود به تمرین این بازی مشغولند. ورزشی از دسته ورزشهای هاکی است که در آن بازیکنان هر تیم در حالی که بر روی یکچرخهای قرار دارند توپ را داخل دروازه ی حریف کنند. کافی است صفحه را در یکی از سه موقعیت مشخص شده قرار دهید تا سرعت انتشار بوی خوب و جذب بوی بد آن تعیین گردد. از مراسم افتتاحیه گرفته تا سایر مراسم مثل Player of the game که بسیار مورد علاقه کودکان بود هر دو باشگاه TORHS وTriple Crown در سال ۱۹۹۹ دو سری مسابقات قهرمانی برگزار کردند.

طراحی forefoot flex pro به شما این امکان را می دهد تا در حالی که موضع خود را پایدار نگه دارید ، به سرعت ناگهانی بپردازید و برید و برید. طول زمین بازی بین ۳۵ و ۴۵ متر و عرض آن بین ۲۰ تا ۲۵ متر است. درصورت مساوی بودن نتایج در پایان ستِ سوم، وقت اضافه اختصاص می دهند و نخستین تیم گل زننده به عنوان برندهٔ آن مسابقه محسوب می شود. در آنجا ، هنگام امتحان کت و شلوارهای تام فورد و بریونی ، ما همچنین یاد گرفتیم که برای صاحب چنین هیکل قابل توجهی انتخاب لباس برای خود و اینکه چند وقت یک بار به خرید می رود آسان است. ما با یک بومی مگنیتوگورسک در یک محیط نه چندان معمول برای یک ورزشکار ملاقات کردیم – اتاق اتصالات VIP بوتیک تام فورد. همه ما خانواده ، بچه داریم و افراد زیادی حاضر نیستند 750 دلار برای کفش های ورزشی خرج کنند.

برای سالهای زیادی ، یوگنی مالکین ، مهاجم پنگوئن پیتسبورگ یکی از بهترین بازیکنان لیگ محسوب می شود. اگر با دیدن تعداد زیادی از کانادایی های بی دندانی که در دست خود چوب هاکی حمل می کنند، معتقد شده اید که ورزش هاکی روی یخ، ورزش سختی است، حتما با یک بار بازی هاکی روی چرخ البته اگر از عهده اش بربیایید، نظرتان عوض می شود. این در حالی است که هاکی روی یخ یک تیغه تیز در پایین کفش دارد که حرکت روی یخ را ممکن می سازد. همانطور که از نام رولر هاکی مشخص است، زیر این نوع از کفش ها، چرخ هایی قرار گرفته است که ورزشکاران را قادر به حرکت روی بتن و سطح پلاستیکی میکند. مدت زمان بازی هاکی روی یخ ، سه سِت ۲۰ دقیقه ایست و فقط زمانی می توان مدت این بازی را محاسبه کرد که توپ حرکت میکند. در زمان بازی هاکی روی یخ ، میزان آسیب دیدگی های لگن زیاد است، به همین منظور باید دستکش هایی را بخرید که حفاظت انگشت شست دارند.

به دلیل سرعت زیاد بازی هاکی روی یخ، گرفتن بازیکن تیم مقابل، تنه زدن، پشت پا زدن، و یا انداختن او برخلاف مقررات است و برای این چنین خطاهایی، بازیکن جریمه می ود و باید به دستور داور مدتی را بیرون از میدان بازی و در جایی مخصوص به نام قفس قرار گیرد. این بازی با همان قوانین قدیمی هاکی روی یخ انجام می شود اما به جای کفش مخصوص هاکی روی یخ و زمین بازی یخ زده، باید از تک چرخ هایی استفاده کنید که در یک سالن معمولی رانده می شوند. کفش هاکی حتما باید اندازه پای بازیکن بوده و نباید بیشتر از ۳ یا ۴ سانت بزرگ تر باشد. پیراهن زیر جلیقه برای پوشاندن شانه و آرنج ها مناسب است و جنس آن از پارچه ی کشبافت نازک میباشد و شماره و اسم هر بازیکن در پشت پیراهن ها با رنگ مشخصی چاپ شده است.