معایب و مزایای کفش پاشنه دار – مجله مد و پوشاک استایل برتر

همچنین تحقیقی دیگر نشان داد که پوشیدن پاشنه های بلند در حدود 10 سانتی متر در مقایسه با پاشنه های کوتاه ( 3 سانتی متری ) حالت مچ پای شما را به گونه ای تغییر می دهد که احتمال خطر انحنای مچ پا افزایش می یابد . آیا پوشیدن کفش پاشنه بلند در دوران بارداری بی خطر است؟ بسیاری از میول ها از قسمت پاشنه پا نیز آزاد هستند و پوشیدن و درآوردن آنها بسیار راحت است. لایه هایی که در کفش قرار می گیرند راه رفتن را برای شما راحت تر می کنند . برای آموزش طرز راه رفتن با کفش پاشنه بلند باید این را بدانید که گام های کوچک می توانند به شما کمک کنند. کفش هایی با پاشنه پهن، به شما کمک می کنند تا در صورت تمایل، رسمیت لباس خود را کم کنید. مثلا اگر برای یک مهمانی نهار غیر رسمی پیراهن می پوشید، می توانید با پوشیدن کفش پاشنه پهن، استایل خود را از حالت رسمی خارج کنید.

پوشیدن پاشنه بلند این عضلات را مداوم به حالت خمیده وادار میکند. این دو مدل هیچ گاه از مد نمی افتند و برای مدت طولانی قابل استفاده هستند. انتخاب مدل کفش مجلسی برای بانوان همانند انتخاب مدل لباس از اهمیت فوق العاده ایی برخوردار است. کفش های مجلسی در دو مدل پاشنه کوتاه و پاشنه بلند در بازار موجود هستند که افراد بر اساس نیاز و به دلخواه می توانند کفش مورد نظر را انتخاب کنند، اما جالب است بدانید کفش های پاشنه بلند زیبایی و جذابیت بیشتری به فرد می بخشند و از این رو محبوب تر می باشند.

بسیاری از پزشکان درباره ی خطرات کفش های پاشنه بلند صحبت می کنند، اما با توجه به مزایای کفش های پاشنه بلند به طور کلی نمی توان از این کفش ها چشم پوشی کرد. این کار میتواند آسیبهای جدی به زانوان، کمر و ستون فقرات شما وارد کند. این میتواند در افرادی که مرتباً پاشنه دار میپوشند رخ دهد و باعث ایجاد درد در اندام تحتانی بدن شود. اگر این کفش ها را می پوشید، یک آیتم غیر رسمی دیگر هم به استایل خود اضافه کنید؛ مثلا اگر پیراهنی ظریف بر تن دارید، یک ژاکت روی آن بپوشید. اگر شما نیز از جمله افرادی هستید که به این مدل کفش ها علاقه مندید و تصمیم دارید با جدیدترین مدل های آن آشنا شوید، پیشنهاد می کنیم این مطلب را از دست ندهید و از عکس ها و مدل هایی که در ادامه ارائه خواهیم داد دیدن نمایید.

کفش های مجلسی پاشنه بلند را می توان بر اساس مدل لباس مجلسی از جمله مدل کت و شلوار زنانه، کت و دامن مجلسی، پیراهن های کوتاه و بلند و… مدل های متنوع و زیبای انواع کفش مجلسی پاشنه بلند از جمله محبوب ترین کفش ها برای دختران و زنانه شیک پوش و باسلیقه می باشند که زیبایی و جذابیت بیشتری به تیپ و استایل آنها می بخشد. از این سبک در کفشهای صندل تا کفشهای کفش مجلسی و مهمانی زنانه جلوبسته و کلاسیک استفاده میگردد. برای اینکار بهتر است از انواع مدل کفش مجلسی چرمی استفاده کنید تا کیف ست با آن در دسترس تر باشد. در هنگام انتخاب کفش پاشنه بلند بهتر است علاوه بر طرح و رنگ کفش به سایز آن نیز توجه داشته باشید و کفشی را برای پوشیدن انتخاب نمایید که دقیقا هم اندازه شما است. انتخاب نمود، سعی کنید رنگ کفش را هماهنگ با رنگ لباس تان انتخاب نمایید،حتی می توانید از کفش های با پارچه های مشابه با پارچه لباس مجلسی استفاده کنید، که از این دسته مدل کفش ها می توان به کفش مجلسی مخمل، کفش های مجلسی ساتن، کفش گیپور و…