مدل کفش پاشنه کوتاه شیک و جذاب زنانه و دخترانه

مدل های متنوع و زیبای انواع کفش مجلسی پاشنه بلند از جمله محبوب ترین کفش ها برای دختران و زنانه شیک پوش و باسلیقه می باشند که زیبایی و جذابیت بیشتری به تیپ و استایل آنها می بخشد. این کتها خیلی بیشتر مورد توجه بودهاند و معروف هستند به street style که به زبان ما میشود تیپ دَر و بیرون! این مدل کفشها با توجه به جنس رویه و پاشنههای پهن و یک تکه مناسب برای افرادی است که مدت زمان طولانی سر پا میایستند و برای اجتناب از انواع دردهای کمر و پا به سراغ این مدل کفشها میروند.

کفش پاشنه بلند پای شما را در حالت انحنای کف پا (کشیده به سمت پایین) قرار میدهد، در نتیجه فشار بر روی قسمت جلوی پا را افزایش میدهد. این پلتفرم باعث میشود که کفش انحنای طبیعی پا را کمتر تحت تأثیر قرار دهد و گام برداشتن با کنترل بیشتری انجام شود. این مدل کفشها مدت زمان طولانی در پا هستند و به همین دلیل باید کاملا راحت و سبک باشند. کفش طبی در بین انواع مدل های کفش مردانه طرفداران خاص خودش را دارد. اگر میخواهید از کفش های پاشنه بلند استفاده کنید مراقب باشید که مدت زیادی آن را نپوشید و همیشه سعی کنید در مراسم های خاص بپوشید.

کیسی-سواری را برای بچه ها با اسبهای آرام شروع کنید. در عین حال ممکن است در بین بچه ها با بچه ۹ ساله ای روبرو شوید که خیلی خجالتی و کمرو باشد. پس اطمینان حاصل کنید که سایز کفش مناسب را انتخاب کردید. هنگامی که کفش پاشنه بلند به پا می کنید به آهستگی و با اعتماد به نفس قدم بردارید همچنین در نظر داشته باشید که به آرامی پاها را نزدیک به هم گذاشته و ابتدا پاشنه پا و سپس پنجه را بگذارید و تلاش نکنید که سریع راه بروید که باعث بهم خوردن تعادل شما شده و ممکن است زمین بخورید. کفش مردانه نیم بوت جزو کفش هایی است که میتوانید برای سالهای متوالی به پا کنید به شرطی که به خوبی از آن مراقبت و نگهداری کنید و جنس مناسبی را تهیه کرده باشید.

از آن جایی که سایز پای آقایان تنوع زیادی دارد، معمولا برندهای تولید کننده کفش یک مدلهایی نیز برا اساس اندازههای بزرگ تر پا تولید میکنند که ممکن است از نظر ظاهر سادهتر باشند؛ برای مثال کفش مردانه سایز 47 هم به سختی پیدا میشود و هم اگر پیدا شود، احتمالا مدل سادهای خواهد داشت. کفش های پشت بند دار، پاشنه بلند هایی با بند دور مچی، کفش های جلو باز و بوت های پاشنه بلند، نسبت به انواع کفش های جلو بسته و صندل های بندی راحت تر هستند. کفش پاشنه بلند، باعث خمیدگی بیش از حد ستون فقرات به سمت بیرون می شود.