لباس متفاوت صدف عسگری و ماهور الوند دو بازیگر محبوب سینمای ایران – اول فارس

زنان قد بلند ۱- از کمر بند پهن استفاده کنید.- از دامن خیلی کوتاه و خیلی بلند پرهیز کنید.- بهتر اسـت پـیـراهن خـود را داخـل شـلـوار و دامـن تــو بگزارید تا خط عمودی کمرتان نمایانتر گردد.- لباس نقش دار و طرح خطوط افقی بپوشید.- دامن بلند و یا دمپا گشاد بپوشید.- لباسهای سر تا پا یکرنگ نپوشید.- از گردنبند و گوشواره کوچک استفاده نکنید.- کیف دستی کوچک حمل نکنید.- شلوار راسته بپوشید.- تاپ نپوشید. کـفش پاشنه بلند نپوشید و از کفـش انـدکـی لـژ دار استفاده کنید.زنان قد کوتاه و ریز نقش لباس با طرح راه راه افقی نپوشید.- از لباس هـای رنگارنـگ، ملزومات بــزرگ و شلوار دمـپا گشاد و یا پاچه های تا شده استفاده کنید.- رازهای خوشتیپ بودن دامن کوتاه با نقش و نگار بزرگ نپوشید.- لبـاس هـای یـکرنـگ و شـلوار راســته و لباس تــنـگ و ملزومات کوچک استفاده کنید.- خطوط عمودی و لباسهای یقه هفت بدن را کشیده تر میکنند.- کفش کمی نوک تیز بپوشید.

لباسهای یکدشت یکرنگ بپوشید.تـرجیـحا یـکرنـگ از سر تا نوک پا.- از پـوشیـده لبـاسـهای با طرح برجسته و پارچـه هـای زمخت خود داری کنید.- لباسهای تیره رنگ با پارچه های نازک و نرم بپوشید.- شلوار را در ناحیه کمر بالا بیاورید نه پایین تر.- کراوات با پهنای متوسط پوشیده و حتما طول آن تا کمر برسد.- از پوشیدن لباسهای با نقش و نگار شلوغ خودداری ورزید.- لباس با طرح راه راه عمودی بپوشید.- از داشتن ملزومات بیش از حد خود داری کنید. سعی کنید کفش های خود را طوری انتخاب نمایید که میزان بلندی آن بیش از حد نباشد . اصول کلی ست کردن لباس همواره لباسی را بپوشید که کاملا اندازه شما باشد.- پوشیدن لباسهای بزرگ تنها اندام شما را اغـراق آمـیـز تـر جـلوه داده و آنـها را پنهان نمیکند.- بیشتر سعی کنید تنها در زمانی که کمر باریکی دارید از کمر بند استفاده کنید.- رازهای خوشتیپ بودن پارچـه هـای سـنگین مانـند پـشمـی، بافـتنی و چرمی شما را سنگین وزن تر جلوه میدهند.- پارچه های سبک وزن مانند کتان، نخی شما را لاغر تر جلوه میدهند.- رنگهای تیره شما را لاغر تر و کوچک تر میکنند.- رنگهای روشن شما را بزرگتر و حجیم تر میکنند.

۷- کفش پاشنه بلند بپوشید- از کمر بند باریک استفاده کنید.زنان چاق لباسهای یکدست یکرنگ بپوشید. ترکیب کفش پاشنه بلند مجلسی به همراه لباس مجلسی بلند یا کوتاه و یا شومیز و دامن میتواند یک استایل فوق العاده شیک و خاص برای شما خلق کند. در مهمانی ها یا پیاده روی ها، از راه رفتن یا ایستادن طولانی مدت با کفش های پاشنه بلند خودداری کنید. اما در سال 1399 همین کیف ها با زنجیر های درشت تری به بازار عرضه شدند. چیزی که در سال ۲۰۲۲ زیاد دیده میشود کیفهای کوچک رنگی هستند که تقریبا در هر استایلی جای خود را پیدا کردهاند. کیفهای که از سایزی به اندازهی یک کف دست شروع میشوند و نهایتا به ۲۰ سانتیمتر میرسند. شما با این کیف لوازم زیادی را نمیتوانید به همراه داشته باشید، پس اگر به فکر حمل لوازم کودکتان هستید بدانید که کیفهای سایز کوچک کمکی چندانی به شما نخواهد کرد.

در این فصل کیف های جادار، بزرگ ، شلخته و نرم به وفور تولید می شوند. راحت بودن خودتان را در اولویت قرار دهید. هنگامی که قصد خرید کفش را دارید حتما در نظر داشته باشید که عصر را به این کار اختصاص دهید چون در پایان روز شما به اندازه کافی تحرک داشته و پایتان کمی ورم دارد این گونه می توانید کفشی مناسب پای خود خرید کنید در هنگام خرید کفش پاشنه بلند توجه داشته باشید که کفش انتخابی شما دقیقا سایز پایتان باشد به همین دلیل حتما هر دو کفش را پوشیده و چند قدم با آنها راه بروید اگر کفشی انتخاب کرده باشید که برای پای شما کوچک باشد باعث فشار آوردن به پای شما و زخم شدن می شود و اگر بزرگ باشد موجب زمین خوردن شما می شود بنابراین در خرید کفش پاشنه بلند دقت کافی داشته باشید تا مشکلات این چنینی برایتان پیش نیاید.برای راهنمایی های بیشتر خرید کیف و کفش اینجا کلیک کنید.