عوارض و مضرات پوشیدن کفش پاشنه بلند و پاشنه دار

هرچه فاصلهی پاشنه تا کفی پنجه کفش بیشتر باشد، کنترل تعادل سختتر و تحمل وزن شما بر روی پاشنه غیرممکنتر میشود. البته پاشنه غیر استاندراد بر روی سلامتی شما اثرات نامناسبی را به همراه دارد. افراد برای اینکه همیشه خوش تیپ و باوقار باشند باید نکاتی را در انتخاب لباس ها رعایت کنندرازهای خوشتیپ بودن را در این مجموعه در اختیار شما قرار داده ایم تا شما بتوانید با استفاده از این مطالب قوانین نکات خوش پوشی را انجام دهید با ما در پرشین وی همراه باشید . این کیفها هم به صورت دستی، دوشی، ضربدری و کمری طراحی شدهاند. کفش های پاشنه بلند حتی برای سایر قسمت های بدن هم ضرر دارند . بلندی پاشنه آن ممکن است کوتاه یا بلند باشد و این به سلیقه شما بستگی دارد که کدام را بخرید. کفش ها با پاشنه های باریک و نازک زیبایی و جذابیت خاصی دارند ولی راه رفتن با آن ها مقداری دشوار است بنابراین بهتر است در هنگام پوشیدن این طرح کفش ها دقت لازم را در زمان راه رفتن داشته باشید.

پینه و تاول و درد پا از جمله این آسیب ها هستند. این مدل کفش پاشنه بلند از مچ پا در مقابل پیچ خوردگی محافظت میکند و باعث بالا رفتن تعادل در هنگام راه رفتن میشود. پاشنه بلند بیش از 5 سانتیمتر خطر ابتلا به نوروما را افزایش می دهد . کفشهای پاشنه بلند باعث میشوند که ستون فقرات کمری صاف شود در حالی که ستون فقرات قفسه سینه قسمت میانی کمر را مجبور به انحنای بیش از حد میکند. پاشنه نوک تیز کفش باعث میشه هم خودتون اذیت بشین و هم این سیگنال رو به بقیه میفرسته که شما به هر قیمتی میخواین متفاوت باشین و سلامتیتون براتون ارزشی نداره.

با ما همراه شوید و این تصاویر را مشاهده کنید. به گزارش ایسنا، بنابراعلام استایل برتر، انتخاب لباسها، کیف و کمربند و همچنین انتخاب کفش ایدهآل و مناسب میتواند استایل فوقالعادهای را به همراه داشته باشد. پاشنه های ۳ تا ۵ سانتی متری برای پوشیدن در طول روز مناسب است. اگه هر نمیدونین که باید شال استفاده کنین یا روسری بزارید بهتون بگم که تو موقعیتهای رسمی و نیمه رسمی معمولا روسری گزینه مناسب تری به شمار میاد. شلوار جین معمولا سورمه ای تیره و روشن را حتما در کمد داشته باشید. این سبک با لباس های بلند، کوتاه و شلوار تناسب کامل دارد. گاهی هم در قسمت کفی سفت و سخت هستند که در این صورت مشکلاتی را برای کف پا خصوصا در ناحیه پاشنه به وجود میآورند. خب اشتباهات زیادی تو انتخاب اکسسوری میشه و یکی از شایعترین اشتباهات هم استفاده زیاده.

یکی از اصلیترین رمزهای جذاب بودن اینه که تو هر زمانی بتونین لباسهای سادهای رو انتخاب کنین. این لباسها برای هر زمانی مناسبن و باعث زیبایی شما میشن. اگر به مد علاقه مند هستید، این کفش می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. اگر میخواهید استایل شما همیشه به روز باشد؛ شلوار کتان، شلوار پارچهای و شلوار کتان با فاق بلند و ساده بهترین گزینه است. شلوارهای زاپ دار و فاق کوتاه فقط چند ماه میهمان شما هستن و پس از مدتی از مد میوفتن و دیگه نمیتونید ازش استفاده کنین. خجالت را کنار بگذارید و به فروشنده بگویید لازم است چند قدمی در فروشگاه راه بروید. از این رو کفش مشکی همواره پرطرفدارترین مدل کفش پاشنه دار زنانه است. اما این یک قانون قطعی نیست و شما میتونید با یک شال ابریشمی زیبا، نتیجه خیلی بهتری بگیرید.