شیک و مجلسی نیست

متداول ترین انواع چرم عبارتند از، چرم صاف رنگدانه ای، چرم آنیلین، چرم مومی یا روغنی، جیر و نبوک. پوست گاو هم فقط برای کفش هایی که می خواهند تنها با چرم خالص فراوری شوند، مورد استفاده قرار می گیرد. مخصوصا کسانی که کمردرد، خارپاشنه و پادرد دارند به آن ها به شدت پیشنهاد می شود که از کفش های چرمی استفاده کنند. برخی از فروشگاه های این منطقه کفش های خود را مستقیم از تولیدی های اطراف خریداری می کنند که این خود دلیل موجهی برای قیمت مناسب آنهاست. این روزها که صحبت از برندهای متفاوتی است، کفشهای پاشنه دار مانگو به عنوان یکی از بهترینها در میان برندهای معتبر شناخته میشود. کفشهای زنانه و مردانه این روزها در انواع مختلف و با رنگ و لعابهای متفاوتی در بازار فروش کیف و کفش عرضه میشوند؛ یکی از انواع مختلف کفشها، نوع مجلسی آنهاست . این پاساژ در محدوده امام زاده حسن واقع شدهاست.

پاساژهای مشهور و متنوع امام زاده حسن، مشتریان زیادی را جذب خرید از این مکان کردهاست. با اینکه فروشنده به شما میگوید کفشهایتان جا باز می کند ولی بهتر است این نکته را در نظر بگیرید که کفش مجلسی برای این که جا باز کند باید چندین و چند مجلس عذاب بکشید. کفش پاشنه بلند عروس، معمولا سفید و کار شده است تا زیبایی لباس عروس را چندین برابر کرده و شب خاطرهانگیزی را برای او رقم بزند. به میزان انعطاف پذیری کفش مجلسی توجه کنید؛ برای اینکه انعطاف پذیری را بررسی کنید با یک دست پاشنه را نگه دارید و با دست دیگر پنجه کفش را. یکی از نکات قابل توجه پیش از خرید کفش اینست که باید با دقت آن ها را بخرید تا مطمئن شوید که کفش مناسبی را انتخاب کرده اید. مانند تصویر بالا تور ها را به دقت با قیچی به صورت اشک ببرید.

این نگین ها را با چسب به دقت دور پاشنه کفش تان بچسبانید. می توانید کفش پاشنه بلند چرم بپوشید بدون اینکه در ناحیه پا و کمر احساس ناراحتی کنید، به همین دلیل است که این نوع کفش طرفداران بسیار زیادی دارد. جنس کفش مجلسی چرم و جیر در مقایسه با ورنی بسیار راحت تر است. امروزه دغدغه اصلی افراد کمبود زمان است و با در نظر داشتن برنامه ربزی هدفمند از اتلاف این سرمایه رایگان جلوگیری میکنند. این محصول به دلیل این که از جوراب ها، مقاومت بیشتری دارد و از پاها به خوبی در برابر گرما، سرما و همین طور دیگر آسیب ها محافظت می کند، باعث شده این محصول در میان مردم از محبوبیت بالایی برخوردار باشد. ممکن است کفشهای پاشنه دار حتی استاندارد، باعث گرفتگی و درد در پا شوند و خسته کننده به نظر برسند؛ اما یک جفت چکمه تا مچ پا میتواند شرایط مناسبی را فراهم کند.

کیفیت جنس رویه و دور دوزی بسیار مهم است. قیمت کفش چرم اگرچه ممکن از از کفش های معمولی کمی بیشتر باشد از پا در برابر صدمات محافظت می کند، چون بسیار مقاوم است. اگر بخواهیم آن را از لحاظ قیمت با جنس های دیگر کفش زنانه مقایسه کنیم، قیمت کفش چرم زنانه کمی بیشتر است و آن هم به این دلیل می باشد که از لحاظ راحتی، زیبایی، کیفیت و ماندگاری، قابل قیاس با جنس های دیگر نیست و برتری های بسیاری دارد. کفش پاشنهبلند نوعی کفش مجلسی است که در آن پاشنه در مقایسه با انگشت پا بهطور قابلتوجهی از سطح زمین بالاتر است. کفشهای پاشنه بلند به راحتی یکی از بهترین سبکها و انتخابهای کفش مجلسی زنانه و مهمانی هستند.