سال ۱۹۹۹ سال انفجار در اتحادیه مسابقات است

این زبان برای حداکثر راحتی از بالشتک کافی برخوردار است و هنگام اسکیت روی یخ پاهای شما را گرم نگه می دارد. آنها نه تنها راحت بلکه برای اسکیت نیز به اندازه کافی گرم هستند. آنها به اندازه کافی از شما پشتیبانی می کنند تا به شما کمک کند تمرین کنید حتی اگر مدت طولانی آنها را می پوشید. این کفش مطابق با اندازه واقعی است ، بنابراین مجبور نیستید که اندازه مناسب را پیدا کنید. تیغه های ضد زنگ و سبک بودن از دیگر ویژگی هایی است که والدین را به خود جلب می کند. با یک نیروی سبک ، کودک شما می تواند مسافت های طولانی را روی یخ طی کند و هیچ نگرانی از لکه دار شدن تیغه ها وجود ندارد زیرا آنها از فولاد ضد زنگ ساخته شده اند. همچنین ، آنها از مواد سبک برای طراحی این کفش برای کاهش وزن و کمک به شما در اسکیت نرم استفاده کرده اند.

آنها همچنین حمله 181 را سبک تشخیص داده اند ، بنابراین لازم نیست نیروی بیشتری برای اسکیت بازی کنید. با استفاده از اینها می توانید ساعت ها براحتی روی یخ اسکیت بازی کنید. به دنبال کلاه های هاکی که توسط HECC (شورای صدور گواهینامه تجهیزات) و CAHA (انجمن هواداران کانادایی کانادا) تایید شده است را دنبال کنید. تفاوتی که در هر بوت بدست می آورید طراحی و بالشتک است. برطبق برآوردی که از بررسی مشترک ( USA HOCKEY ) انجمن اسکیت هاکی ایالات متحده آمریکا و (NSGA) انجمن کالاهای ملی ورزشی به عمل آمده ، تعداد افرادی که در رشته اسکیت هاکی فعالند ۲میلیون نفر هستند و این عدد در رشته هاکی روی یخ به ۵/۱ میلیون نفر می رسد . بازیِ« هاکیِ روی یخ» به عنوان یک ورزش بسیار فیزیکی محسوب میشود که از عوامل مؤثر در آن می توان به سرعت ، تکنیک و قدرت فیزیکی یا قدرت جسمانی اشاره کرد.

بند و بند مناسب بودن را تضمین می کند تا به شما کمک کند تا عملکرد خوبی داشته باشید. این اسکیت هاکی دارای یک بند است تا اطمینان حاصل شود که پای شما کاملا در آن ایمن است. با این حال ، اگر مبتدی هستید بهتر است که آنها را برای تمرین ابتدا به پیست ببرید. بازرسان این اسکیت را چنان شگفت انگیز دانسته اند که حتی این اسکیت هاکی را نیز به شما پیشنهاد می دهند. محافظت کامل: در مقایسه با سایر ورزش ها ، احتمال آسیب دیدگی پا در هاکی روی زمین بیشتر است زیرا شما با یک چوب هاکی توپ را می زنید که می تواند به طور تصادفی به حریف آسیب برساند. بازرسان همچنین اظهار نظر کردند که این اسکیت هاکی از اسکیت پشتیبانی مناسبی می کند. تیغه استفاده شده در این اسکیت هاکی با پلاستیک بادوام ساخته شده است که ضد زنگ نیست. این کفش ها همچنین دارای یقه های مچ پا پر شده برای محافظت از پا در برابر پیچ خوردگی هستند.

اسکیت هاکی نیاز به حمایت از مچ پا دارند و اجازه می دهند کنترل زیادی بر روی یخ داشته باشند. داوران بزرگسال هستند و آنها این جفت اسکیت هاکی را برای حمایت از بچه های خود در حین اسکیت پیدا کرده اند. این اسکیت هاکی مخصوص یک بچه جوان است. از همه مهمتر ، آنها اسکیت هاکی آمریکایی (Athletic Hockey Skate) را منطقی دانستند. بازرسان بررسی کردند که اسکیت هاکی آمریکایی Athletic Hockey کاملاً روی پای بچه های آنها قرار می گیرد. از آنجا که CCM در تولید اسکیت هاکی در بین مارک های تجاری است ، بنابراین در کیفیت تردیدی نیست.