سال ۱۹۹۹ سال انفجار در اتحادیه مسابقات است

مارک ها معمولاً از یک بوش اسفنجی برای ایجاد یک اسکیت کاملاً مناسب و راحت در زبان استفاده می کنند. آنها مانند تختی برای پاهای شما هستند تا هنگام اسکیت شما را راحت کنند. هر قسمت از صندوقچه باید پای شما را راحت کند و به شما این امکان را بدهد که راحت و راحت اسکیت بازی کنید و هیچ مشکلی در پا ندارید. این محافظ کامل برای مفصل شانه، کمربند شانه (لگن)، کلاوکل (گردن) و قفسه سینه را فراهم می کند. از ویژگیهای خوب اسکیت تولید این شرکت میتوان به جنس مناسب بوت، تیغه و چرخ اشاره کرد. کمپانیهای بسیاری تاکنون اقدام به تولید اسکیت کودکان کردهاند.

چکمه های کلاس بالا معمولاً زبانه دار دارند ، بنابراین نیازی به بالشتک اضافی نیست. کلاهک انگشت و میانه های بالشتک شما را از ایمن بودن توپ در برابر ضربه اطمینان می دهد ، در حالی که قسمت بالایی ضد آب از خیس شدن پا محافظت می کند. از دیگر ویژگی های کف پا کنترل رطوبت ، محافظت از بو ، راحتی و کنترل بهتر لبه بر روی یخ است. در کینگستون و مونترال، نخستین باشگاه هاکی روی یخ بطور هم زمان بوجود آمد. پیشرفت چشمگیر ورزش نوپای اسکیت هاکی در مدت زمان کوتاه غیرقابل باور است ،این پیشرفت مدیون فاکتورهای مختلفی است ،از جمله: امکانات زیاد تبلیغاتی در این رشته خاص ،کشش اقتصادی این رشته و همچنین ارتباط تنگاتنگ آن با ورزش پرطرفدار هاکی روی یخ است .

وقتی اسکیت هوکی را روی یخ اسکیت می کنید ، هنگام سرعت بالا احتمال آسیب دیدگی مچ پا وجود دارد. برای کاهش احتمال آسیب دیدگی ، شما می خواهید اسکیت هاکی را با بهترین بوش بوت خریداری کنید. شما در هنگام اسکیت سواری لغزش یا آسیب دیدگی پا نمی خواهید. تناسب مناسب هنگام اسکیت سواری مهم است. شما باید اندازه ، تناسب ، سبک ، حفاظت و قیمت را بررسی کنید. تفکیکی بین مردان و زنان صورت نگرفته و کل افراد جامعه را با اصل دسترسی عادلانه مخاطب قرار داده است. برخی از مارک ها اسکیت هاکی را برای افراد پا باز طراحی می کنند و برخی دیگر برای کف باریک و برخی دیگر اسکیت هاکی را برای حداکثر افراد طراحی می کنند. اگر بوت مناسب نبود ، اسکیت بازها کف می کنند. قبل از تهیه اسکیت هاکی ، از جدول اندازه سازنده استفاده کنید تا مشخص کنید کدام اندازه بیشتر به شما مناسب است.

از طریق نمودار بروید تا مشخص کنید کدام سبک مناسب شماست. سرپوش این محافظ پوشیده شده از محافظ نرم یا محافظ سخت میباشد که هر کدام مانع این میشود که به سر شانه ها ضربه ی سنگینی وارد شوند. کفش هاکی دارای یک محافظ سخت و محکم است. کمپانی فیلا در ابتدا به تولید لباس، کفش و لوازم تنیس میپرداخت. تخصص این کمپانی در تولید اسکیت هاکی و چرخهای مخصوص آن است. در شاخه اینلاین اسکیت میتوان به اسکیتهای مخصوص فریاستایل، اگرسیو، فیتنس و کودکان اشاره کرد. بالشتک نرم در کف میانی به راحتی ضربه فرود را جذب می کند.